Dodaj do ulubionych

2 zaginione kobiety

19.02.21, 15:01
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26807743,15-letnia-rebecca-reusch-zaginela-w-berlinie-dwa-lata-temu.html#s=amtp_pnHP_latest
Rebecca Reusch - to już dwa lata, znany jest natomiast już któryś przypadek, że policja poszukuje albo już nie - a osoba żyje, tylko została uwięziona, jak np. Natalia Kampusch z Austrii, albo wystraszona najprawdopodobniej sytuacją 'morderczą" w Mogilanach Paulina, gdzie miliśmy prawdziwe wizje "świra" a'la Billy z "Milczenia owiec".
Kart jeszcze nie stawiałam... koleżanek coś nie ma -ale czy nie zostanę"ofiarą następnej"wizji"?I czyona będzie pełniejsza, czy tylko zmieni się"coś " na skutek zmian w fotkach - np.i dojściu domaszyny dziennikarzy z"detektywa", tym razem?

Zaginiona jest też inna dziewczyna,nie pamiętam nazwiska, na pierwszej stronie "gazety".
Czy maseczki węglowe- antypyłowe chronią lepiej niż działanie stadne czy przeciwciała/chorowałam już ,2 całe dni, a kotek miał gorączkę...Moim zdaniem, media zdecydowały się na zły wynik w sprawie grypopodobnej...

Kart tymczasowo nie mam,ale już po nie lecę.."czyszczenie" energetyczne jest teżważne, Huna... modlitwa uzdrawiająca kota do zwierzaka na symbolu Thora... ważniejsze, niż fałszywe testy Szumowskiego, Nie - dzielskiego, piątkowskiego czy środy śląskiej. Zagrożenie bezpieczeństwa w stopniu najwyższym, trump i Dudzio i ten zastępcaz Ps-u p. Witek - - politykami nie roku już w dziedzinie czytadła"Lallki" tylko ćwierćwiecza.
Ja trzy razy zakręcam już jakiś czas bawełnę elastyczną, ale z czego będziemy , bezrobotni, korzystać musieć za chwilę - nie wiem... Pijacy mają pierwszeństwo,oni 300 "małpki " nie pijają,tylko 0, 5l 40% antywirusówkię

Radiestezja umożliwia poszukiwanie niby to ciał " z różdżką" - ale tak to mielibyśmy natychmiast nie tylko wodę, znajdowaną przez "utalentowanych'...

Podobnie jak Horbana-urbana i Orbana, albo Szumskiego lans i Szum.off. skiego, niby profesora,czy rzekomą"interligencję" Mr. Gie.
W obliczu prowo robionych nie tylko przeze mnie, o których wiem, a z którymi rzond walczy ściśle - to dla mnie kupny rezonans obiecywany przez pewnego milionera, na usługach terrorystóff... ale sprawdzę, i tak jedynie magia możliwa, a w gospodarstwie, lodowisku czy na stokach górskich jest przy niskiej temperaturzw istocie - najbezpieczniej.. Niestety rzond "zapomniał się " jedynie raz, w październiku, również knajpy powinny być otwarte, a człowiek wypijać piwa kwartę...
Mobbington,panie, mobbington..

To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary, w sądzie a nie w teatrzyku..

Kości zostały wrzucone do 'pierdla".Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: 2 zaginione kobiety 19.02.21, 19:01
   NIE dla rzondu, zwłaszczaz uwagi na rosnącą liczbę kiedyś chorych i szczepionych. Kłamstwa w celu ustrzeżenia się przed falangą przeciwdziałającązbrodni wyciągactwa kasy ?Czy zalania materiałami sztucznymi słabo zwracającymi wydzieliny rynku polskiego?
   Ja nie mogę mieć niczego na uszach, z uwagi na wstrząs mozgu, który przeszłam, ciągłe bóle w okolicachuszu, kompletne niezrozumienietreści rzeomo 'usłyszanych " oraz zawód muzyka...To atak głupkana mięśnie i nerwy przyuszne, kojarzona z bólami głowy i postępującąneurochirurgią, wycinającąnam w pień osoby jeszcze cośsłyszące, agonia powolna i nieszczęśloiwego narodu, zamkniętego w kontaktach strachem przed "władzią', któranie tworzy nadziei na 'obluzowanie".
   No,ale do rzeczy , wygadałam się jedynie, jak się wydaje godzinowo, rzond jest "na fazie'.Czekamy, aż przestaną pić, zaczną żyć. Nikt nie ma pieniędzy,a oni chcą zarobku na szyjących maseczki... Haha, wiedziałam, że za tym stoi firma...;D

   Dziewczynka 16 letnia, niezwykle ładna a teraz już pełnoletnia. Jak się wydaje, z Niemcami jest - jak z Czechami - niewielki kontakt, zresztą jak wszystko - umiera w tych czasach schizy i niedowładu trampkarskich rzondów ...w Niemczech mianowicie nie sugeruje się odjścia przymusowego od...sfery seksu od 16 r. ż jest ta strefa coraz bardziej dozwolona, rosną prawa nastolatków, natomiast w Polsce... no cóż, do 18 punkt uważa się dzieci przymusowo za osoby niedorosłe.
   Tak, że na tle moich znajomych, jeszcze w wieku " nastu "zaczynających oficjalnie mniej czy baredziej życie seksualne,taka możliwość w Niemczech nie zdziwi nikogo.
   dziewczyna - 17 - 18letniajesttera... wg. kart w poszanowaniu bytowania,świat 21/- i 18/- sugeruje jedynie zaginięcie " na amen", jak również 7 Mieczy w końcu - możliwość ujawnienia całej afery, ale nie sądzę, żeby pry tych kartach zadziało się cokolwiek,będą chcieli w obliczu wrzasku jednak w 5 Miecz nie ustąpić i dziewczę się nie odnajdzie, aczkolwiek 6 i - nieświadomie - 5 i w przeszłości 4 oraz przełożenia 10 kieliszków,przy odpadniętym ABuł/- jedynie sugeruje, z 8 miecz/- w końcu czyli wyzwoleniem się młodej kobiety. Pilnuje wszystkiego Kapłan,więc afera jest połowiczna, a 6 ; Kochanek miły koleżance.Natomiast Świat odwrócony i 10/- Koło nie sugerują wyjścia z kryzysu, zwłaszcza z możliwością "capnięcia" być może prze QMieczy/- wizerunku znienawidzonej koiety starszej - (być może chodzi o kobietę z rodziny) i pochodzenia mężczyzny.

   Pozdrawiam , wywróżcie proszę , że te maski to nieprawda, jaką się oganiają faszyści i powiązani z tramem Czesi i inni...zwłaszcze że teraz nowość sądowniczaw obliczu topniejących śniegowi mas odchodzących od zmysłów ludzi i nieobecych już dla Piss wyborców skazanych na kupno następnego per rzond badziewia.
   Ratunku,nic już nie mam na rachunku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka