Dodaj do ulubionych

Pewna choroba niezakaźna o przebiegu niechińskim

27.02.21, 08:50
... a znana od dawna i niezakaźna jak w tytule.Na fake w Wikipedii nie zwracam uwagi, bo identyczne z treścią - o , koronawirus!!
Równieżnie ja go "odkryłam czy nazwałam, treść że to odzwierzęce sugerowałby jakiś pokrewny system,a więc możliwe zakażenie zwierząt, u mnie kotek się rozchorował, oczywiste - wcześniej.
Również grypopodobne objawy raczej nikogo nie zdziwiły.

www.medonet.pl/choroby-od-a-do-z/choroby-autoimmunologiczne,toczen---co-to--kogo-dotyka--rodzaje--objawy--leczenie--rokowania,artykul,10123121.html
To MY staraliśmy się o informacje, jakie są OBJAWY tego "bezobjawowego" wypełnienia fałszywych politycznie testów, no i tak psycholowiwyszło, żestraszył serszeniami, tylko - pomyliwszy się - ni chińskimi, 5cm tylko pomylił zdjęcie.
Hanta i Hunter ... cóż, nie będęchybadziwnie wyglądać jeśli się rozejrzę za kartami, bo pod atak na firmę respiratorow sama "robiłam"to wiem, co innego niż rzond, rzecz jasna.
Pokażcie please różnicę pomiędzy objawami. Jak również - wlecie - "No ćóż, teraz mamy dodyspozycji tylko objawy grypy..."
Wygadali się....?
Taka naprawdę, to z serii "wędrowniczków" można by im zesłać w zim ęi wlato - oprócz fake news, niezgodnych z prawdą, szerszeni, szerzenie bezpodstawnie psychozy i molestowania zwierząt kolonię karną.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka