Dodaj do ulubionych

Pewna choroba niezakaźna o przebiegu niechińskim

27.02.21, 08:58
... a znana od dawna i niezakaźna jak w tytule.Na fake w Wikipedii nie zwracam uwagi, bo identyczne z treścią - o , koronawirus!!
Również nie ja go "odkryłam" czy nazwałam, treść że to odzwierzęce sugerowałby jakiś pokrewny system,a więc możliwe zakażenie zwierząt, u mnie kotek się rozchorował, oczywiste - wcześniej.
Również grypopodobne objawy raczej nikogo nie zdziwiły.
Dwa - tzw rotawirusy widoczne jakoby pod mikroskoppem, ale inne za każdym razem i odmianą ... POWSTAŁY czy SĄ DANE i odkryte jako "SEPSY" i winne SARS?
KTO dopuszcza sięwyciekow z laboratorium "sepsy" i skierowaniu niby wirusa na żołnierzy? Przecieżnie "autor " pan Bóg?
Mutuje więc grypa, PAN i testy szumowskiego czy niedzielskiego to inna rzecz, z chorobą zakaźną czy świńską
grypą to dane sugerują że coś wspólnego mają, wszystko jako narzędziemanipulacji zakasłanieczy coś - no te, bo pomylićłatwo.
Również dzialanie na układ immunoligiczny. Z miejsca rozpoznaję fake made by wikipedia:
www.medonet.pl/choroby-od-a-do-z/choroby-autoimmunologiczne,toczen---co-to--kogo-dotyka--rodzaje--objawy--leczenie--rokowania,artykul,10123121.html
To MY staraliśmy się o informacje, jakie są OBJAWY tego "bezobjawowego" wypełnienia fałszywych politycznie testów, no i tak psycholowiwyszło, żestraszył serszeniami, tylko - pomyliwszy się - ni chińskimi, 5cm tylko pomylił zdjęcie.
Hanta i Hunter ... cóż, nie będęchybadziwnie wyglądać jeśli się rozejrzę za kartami, bo pod atak na firmę respiratorow sama "robiłam"to wiem, co innego niż rzond, rzecz jasna.
Pokażcie please różnicę pomiędzy objawami. Jak również - wlecie - "No ćóż, teraz mamy dodyspozycji tylko objawy grypy..."
Wygadali się....?
Taka naprawdę, to z serii "wędrowniczków" można by im zesłać w zim ęi wlato - oprócz fake news, niezgodnych z prawdą, szerszeni, szerzenie bezpodstawnie psychozy i molestowania zwierząt kolonię karną.
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Pewna choroba niezakaźna o przebiegu niechiń 27.02.21, 13:41
   Jak się to kasuje czy koryguje nie wiem,w związkuz czym off topic.Wróżby na resorach, muzykanci z Bremen - cóż, byli za trudni, przebieg zdarzenia sprzed lat był rzecz jasna bardziej się tyczący mnie - małej jeszcze w 5 klasie SP.

   Bohaterowie mieliby po 70, nie wiem co się z nimi stało, parę osób z tej zagadki zmarło już.Mamusie i tatusie.

   ;D Zara będzie Royo w akcji,bo już zapowiedzial "zemstę nietoperza" za ciąganinę po manowcach 10 Mieczy, a KKielichów na wróżby ogólne nieobsesywne.Chcę dobrze, nie "ciągnę" nic niemiłego, bo tak to chodzą pod palcami - są prawie w kanwie klasyczne, od 2 do 10 pełne jedynie symboli - od literek alfa, beth, itede, to da się nawet po ciemku rozpoznać co masz przed sobą.Oprócz pięknie stylizowanych ubarwionych Mieczy czy morgensternów - niezbyt barwne, stylizowane na gothic AW.
   Całkiem inaczej niż w innych,mniejklasycznych - Spodobały mi sięzaraz,zwłaszcza Śmierć - jest naprawdę porażająca.
   Panie rozebrane,większość to akty.Podobnie jak w innych moich "ulubieńcach" - nie są dla dzieci, za todla artystów ... o , tak!!!.Symbolizm na każdym kroku.


   Tak to ...niech będzie wolna belorus,od władzi autorytarnej, i merdiów , Zamku Królewskiego oraz bombowców i policji w zaprzęgu władzy, z dala od takiej Europu, akceptująca fakt, że podoba się jednym to, drugim co innego, a nikomu nie podoba się psychol i mobbowany wystraszony wirusami sypiącymi się po kątach czeski gnój...tyle prasa pomarańczowa i alternatywna, ogórkiem siekana. Wiem, bo z niej jestem.
   Też nie dają nikomu kasy, moi kumple mieli wyłączoną energetykę, bo z emerytury wyżyć nie dało rady, świec tylko na imprezie autorskiej palili od cholery ... i na gitarze grali, kobiety i faceci coeducatio po 30, bohema warszawska.
   samiec alfa, może być tylko jeden do żenady - nite lubię tramkarskich wyczynów, a goebbelh wrzeszczy jakby coś wiedział o Europie, niemiaszkach, no i wyczynach moraw, no i kaczkodudy, a tym bardziej o tym co krzani.
   Krzyczy że ludzie chcą do tej polityki się przyssać ? Tak, do Europy - ale przecież w Polsce nie ma już Europy...

   Cóż, karty nie kłamią w wielu przypadkach "nadają" dzisiaj - 7 Kielichów.Od 17 - Gwiazdy niedaleko znaczeniowo. Wizje,medytacja na korzyść tego co być POWINNO, Św. Graal jest tylko jeden.
   Kielich goryczy nie musi się wypełnić, jeśli podłożyć prawo pod tą wojenkę i sprawiedliwość powszechną - bo jeśli klikiernia chce to utłucze na musik - zmobbuje, i pogwałci ,wypaczy machinę prostą społeczną

   Jak byście rozłożyli swoje - powiedziałyby co wiedzą, przecie ich używamy w celu zainspirowania - ale już tajemnicą jest,dlaczego jednemu wychodzi tak,a drugiemu inaczej. Czarna dziura i "czasowe przejścia graniczne" ?Czy "klatka Schroedingera - oczywiście, nie dla kotów

   W każdym razie,nawet na widok mojej wersji - oooj, nie mogę chodzić, tak to we Fraidzie w wawie i na Kredytowej to byłby one romance- 10 zł marsylski - kupiłam te gothic, kochane - już się wkupiły po "Metamorphozie",która "znalazła" nieżyjące dziecko. Pisałam o Ewelince na "Szkółce", gdzie były pierwsze takie eksperymenty u ma-ewy


   Tak w ogóle,gdyby nie goebbels w Helsinkach- nigdy byśmy nie wiedzieli,że nazi wzorowali się wna II wojnie na ... metodach amerykańskich podbojów.
   Głowa samca alfa może zostać tylko jedna...("Highlander". Viva Lamberth!)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka