Dodaj do ulubionych

"Nowości przyrodnicze"

03.03.21, 12:08
O wilkach i kojotach oraz odciętych porożach słuchać nie chcemy... nie dlatego że rząd jest g...pi aklbo demonstruje chorą wnadwładzę w rodzaju szczujstwa, oraz czczenia piedestałów, na których zasiadali np.nielubiany a lubiący np. hekatomby z ażantów, czy osoba związana z pożarem Biebrzy i odkolic, fałszywymi infermacjami nt. pożaroww obszarach Natura2000 - wypala się mianowicie rżysko, nie trawę, o pożarach lasów made by Szydło nie wspominając...albo o kłopotach z "przyduch" w ...oceanie .Jakim TO sposobem ciekawa jestem do dziś, ale analizować kart nie muszę,sama jestem taka inteligentna.
Co mnie mianowicie "wymroziło" do teraz mam poczucie interglacjału:

"Nowe" w 2021 dopłaty lokalowe...obejmujące, chciałoby się powiedzieć, wszystkie potrzebne mi tudzież innym właścicielom lokali prawa dopłat. Tym razem niby to jest zasugerowane, żeby do OPS udali się najemcy i właściciele bez jakichś większych hamulców (tu widzę "picie" do zamykanych barów, właścicieli... kamienic, mieszkań, ogródków na czas min. 3 mies.)Również próg125 % czy 145% emerytury najniższej nikogo nie dziwi, liczba ludzi w lokalu za to nie wiadomo,czy lepsza mniejsza czy większa, wiadomo,rachunki są szkolne.
Co zrobić zatem zwynajmowanymi lokalami już wiemy, tylko JA jak zwykle wiszę gdzieś u wrót kieliszka.

Dlaczego, nie wiem, ale po dopłatach tylko na koszt 2 pokojowych- mieszkań i publikacjach od strony urządzenia podnajmowanego mini - mieszkania niby to "odżyłam". Jestem mianowicie, jak już sugerowałam, przez rodzinę"wyklęta już dość dawno, i "odbiorcą" dopłaty nie tylko ze względu na śmieci ,byłabym teraz idealnym.

To że się z "nimi"poklóciłam niby to , niejednoznacznie nie gra roli,również polityka , MY jako społeczność nie tylko mamy parki po prostu wszędzie, ale jako wielbiciele ekologii, nierozłączne,budowane dookoła ulic, a więc nie do otwarcia, nie do zamknięcia, idą nawet psychicznie nietrzeźwe "obostrzenia" w zakresie biznesowym w kawałki. Tak, jak budki dla ptaszków, ule albo karmniki, sąu nas częścią nierozłączną naszej struktury osiedla, tak jak nasze small- biznesiki i działka na Kopie Cwila
.Ale do struktur mieszkaniowych wniknęło brak dochodów, więc
zapytałam, w opcji że kurka mam podwyżkie na śmieci i w ogole czy by się abstrkacyjnie czysto nie pofatygować, zwłaszcza, że stan zapalny po ingerencji kizi mi "schodzi" , i wygrane się czujemy będę zatem być może się postarać, żeby aż 2 razy wyjść i pojechać do ZUS czy OPS. Rónieżkoszt by się wahał bardzo happy - in one our, and 7 days for the post - about 8,80 for one day - 16-20 PLN. by ZUS and OPS.
Nie chce się za to wierzyćw odpowiedźkart,dokładie jazasugerowałam sięod początku, że szkoda czasu i gadania - odpowiedź 4 Kieliszków dla osoby cięższej znajoma z racji wagowej i " niepotrzebnej" i dalej- As Mieczy i QMieczy wprost - nie dziwi mnie wcale, aczkowiek jest dziwna,biorąc pod uwagę liberalizację prawa w ogóle. 7 Buław"domyka" jak i kasa, po prostu"idąca"na 1 lokal z ciepłą wodą i windą, trudny na sprzedaż i do wynajęcia,bo AGD i układ nie pozwala na "ruchy " bodajże żadne. Emerytury mieć zatem, innych rejonowteż nie badam, bo "umieram" fizycznie na skutek zapaleń kręgosłupie.
7 Buław
więc komentować nie będę - "zostaw , pani ten business, że nie jesteś w stanie iść gdziekolwiek". OPS chciał nawet i przynieść, ale nie ...uwierzyli chyba w sens swoich własnych słów, i sprawę "uwiesili, ze względu na... ówczesne prawo, na którym się znałam dostatecznie, a oni ...trrr?

Co dalej zanim nie nastąpiła "pętla" w 4 Kielichów?
Otóż - Diabeł i Wieża prosto, jako "komentarz" tłumaczący mi to co czuę.
Chciałoby się powiedzieć... "wszystko podmiecione".

Za chwilę dalszy ciąg, bo jestem w stanie zdrowia,który nie pozwala mi siedzieć zbyt długo i pisać.Karty zatem znane i uwielbiane, reszta - ich analiza czyli w razie " niespoziewanych omyłek " i machiny prawno- administracyjnej, która mnie i tak zajmowała, a sugerujący Urzędowi temu czy innemu wkroczenie teraz na zasadzie ...długów w razie nieprawnego pobierania ulg, nawet wstecznych.
Bo "czytanie kart" u mnie tak właśnie wygląda
?

mój blog www.oczary.wordpress.com, " www. Czaryiczarkiwżyciucodziennym.wordpress.com
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: "Nowości przyrodnicze" 05.03.21, 11:43
   A też mała dygresja - ktoś czy coś "podąża" - już niejeden raz, znajdującsię w centrum uwagi z inną niż zwykle informacją,a ja usiłujęsię zablokować. Po co to robi?Bo jeżeli w ogóle, to w ciąży rzecz jasna nie jestem, dzieci nie wchodzą w rachubę jako źródło informacji wewnętrznej. Informacje mi ... nikonicznieniepotrzebne, fiszing może wchodzić w grę,a leten ostatio bywarozprowadzany przez pracowników nawet i fałszywa linki w poczcie mailowej przez SMSy i linki rzekomo z banków i firm z tzw.bramki internetowej,albo wyłudzenia z "niby długów" gdzie wszystko przypomina do złudzenia dane prywatne osoby, a ...informatyczniejest możliwe. Na sczęście, trochę się natym znam, ale sama zapłaciłam "dodatek". Na szczęście połapałam się , bo księgowość mam z racji uczelnianej opanowaną również, więc całość MUSIAŁA ugrzęznąć w formie przedpłaty gdzieś i zostaćpoprawnie zaksięgowana, a nie tak, jak zasugerowano, z innym nr. klienta. Na szczęście, mam również nadpłatę, więc "rachunek" jest widocznie sprzeczny z prawdą. Ewidentny fiszing więc, myślę, że info dalsze jużnie dziwi, ktoś albo ściga i podąża zaklientem, albo stara się wylansować coś lub kogoś. Odp. kart
   GMieczy/-
   GKielichów

   Gościowi tym razem chodziło o ugrzęźnięcie w strukturze być może i zaangażowanie cudze w "rozwalaniu" mnie w ogóle. Info niby destruktywne, przypadkowe,przypomina tzw.stalking - prześladowanie,w opcji GKiel. chęci dowiedzenia się większejilości info n. t. ofiary/ofiar. Kto to jest GMieczy+- - osoba świeża , podobna do kogoś /czegoś, sugerująca związki z rzeczami które przekraczają jej możliwości,ale pozornie są to info mało ważne, a tematna pozór ważki bardzo.
  • camaretto Re: "Nowości przyrodnicze" 05.03.21, 12:12
   next.gazeta.pl/next/7,151003,26852613,zus-zobaczyl-ja-na-zdjeciu-z-ferii-musi-oddac-caly-zasilek.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink

   Wróżba potwierdziła się, jak często "na dniach".
   Czasami mam wrażenie, że to tzw. "instant", i jestem w buzującym tyglu.
   wink A mówiłam? Na szczęście z TĄ firmą mam uregulowane sądownie wszystko.
   Niezależnie od tego, że ja pracowałam a zaświadczenia osobom 3- wystawiali równocześnie pediatra, neurolog oddalony o 500 km oraz psychiatra, ktory jednak nie mógł znaleźć e mną wspólnego języka,i przepisywał z papierków obok . Jak również, że udało się dotrzeć te 25 lat temu do "źródeł" działania, oraz skazać przestępczynie.
   Dobrze, że człowiek kradnie czasami... własną pocztę.
   Wróżby sugerują - no widać co sugerują.

   Listonosz niedawno na prośbę,żeby donieść jednak awizo a'propos poleconego, który do mnie nie dotarł z powodów niewrzucania listów do skrzynki oraz awizowania powtórnego na tydzień przed odbiorem góra, powiedzial oskarżająco ,bo "przyłapałam " go przy skrzynkach, no i mówię - chora jestem cały dzień w domu,tymczasem poczty poleconej nie odebrałam(. Cudem udało mi się dotrzeć po znanych telefonach i adresach do nadawcy.)
   No więc listonosz tak wycelował we mnie palec oraz spojrzenie, i mówi
   - Ale do sklepu pani chodzi!!!
   - Tak, ale co to...
   - No???
   • camaretto Re: "Nowości przyrodnicze" 07.03.21, 08:48
    wink
    Uśmiechnij się,jutro będzie wojna.
    Wilki, które podeszły do drwali zostały odstrzelone, były to - być może skojarzone z psem lub dokarmiane roczne samice.
    Naukoffcy - uwaga - dojdą"czegoś" - po "badaniach genetycznych" - scena jak z "Żołnierzy kosmosu".
    Zwierzęta, zaopiekowane przez stado wilków, nie były w pełni dorosle, ciekawiło je wszystko, założyć sięmogę, że polowaćnie umiały jeszcze zbytdobre, no i nie w stadzie,znaczy się, nie były w ogóoe na polowaniu, nie wykazywały też oznak wyraźnej agresji.
    Sugeruje pprasa, że ten "wyciek " rządowy jest sprzeczny z naturą reczy, ale widać, że pisali to jakoś nieskładnie jeszcze , informacja bowiem szokująca. Nie mówiąco tropieniu czy "decyzjach" - no, nie ch...ówy rzondzoncej, która wzięłasięza wojnęz Greenpeace, z nami itede,protrampixshow,i rozgrywa tą wojenkęjużktóryśrok, trampixtak samo - robiąc miliardowe hekatomby ze zwierząt w Australii czy w Skandynawii i posługując sięfałszywymi testami - ale jest poniekąd pokojowo usposobionymi "zielonymi" związany wbitwę zależności,m. dalszej - Poski, gdzie sobie - pasożyt był wiadomy, teraz na wolności - podnieca się "dziełkiem" ...no, nie - boskim - ii kieruje się raz przeciwko Białorusi jeszcze, (samiec alfa,zdarzyło mi się"przepuścić", chooolerka) raz przeciw Chinom, raz przeciw .. Grenlandii, gdzie umieszczeni odpowiednio inwestorzy być...mogliby.
    Lillo Wanado, o mądrzejsze karty prosimy, waćpani, bo pierwiastki śladowe to histeria moim zdaniem,mająca kierować uwagę w innym kierunku, i rozbijać nieco "wezwania" konkureta - Bidena,który teraz usiłuje chamer - o no, przepraszam, teraz amerykanów pozbierać jakoś w stado.
    Już nie pamiętam co stawiałam.
    Chyba na kaczuszki, i że o prezesika się bojom, a o siebie nie - QKiel/-negatywy, ale nagle mi się zapomniało.Chyba w opcji, że rzond już wcześnij miał być chory, no rzecz jasna nie był - tramp też zresztą nie, na widok dudów "oddających krew ostatnią" - lecz bez przeciwciał - robiło mi się niedobrze i zmieniałam - ponoć jak wszystkie kam-leony - kolory na mur-bethon.
    No wię c Lilly odpowiedziała jasno a'propos Grenlandii - 2 Kielichów/- Moja intuicja, że chce ktoś tutaj coś i z tym nieprzyjaznym lądem wda się w kryzysik jakiś - rozbijająca,nie rozwojowa.
    Tak samo moje prośby do innego bostwa - Trigława czy też inaczej - Welesa,który diabłem rzecz jasna, nie był tylko słowiańskim bóstwem niekatolickim, no i nieznajomym dla amerykanow,przez protestantów wyklęty, u nas opiekun wróżb i czarów wszelakich.
    Wiadomo,że ja bóstwa wszelakie, w szczególności bóstwa przodków moich,których jest niby 2 razy więcej niż normalnie" - lubię, i mimo takiej agnostycznej idealistyczno - mistycznej opcji - i razem z innymi raz w kierunku z buddyzmem,raz taoizmem - traktuję na NewAgerskiej "równi".
    QKiel/-
    Mamy do czynienia ze ... złem,jednaknie wiadomo jak sięsprawy potoczą, pierwiastków tam zbyt dużnieznajdą, zwłaszczatych śladowych,ale kosmos sobie ci państwoznaleźli w rozbijaniu czgośw ogole.
    Mam jedynie wrażenie,że te Chiny to nie przelewki, asugestia że rozmowy sąna wysokich poziomach - to np. Moc i wtle - rzekomo sugerowane kopalniane"zło" -10 Koło Passy.
    Zobaczymy, kiedy dłużej w domach posiedzimy. Albo z powodów niekonstytucyjnych,z kratkami.
    Co dowilków, nieżyjącychjuż zresztą - wyszło10 Miecz /odwr., sekcja budzi poważne kłopoty psychiatryczne, również kompletna nieznajomość psychologii zwierząt,chęć znęcania się widoczna. Roczne zwierzęta drapieżne takie właśnie są, dwie samiczki były ciekawskie, po prostu, rónieżplądrujące śmietniki w Wawie lochy z warchloakami zdaniem ludzi też nie zasługiwaloto na szacunek naszej coraz zieleńszej społeczności, zbudkami ju,z i ulami.\
    Chcieliśmy jeszcze odłownie w zwiększonej ilości, mając nadzieję,że przynajmniej w ten sposob uda się ochronić trochę z dobra faunicznego, a narodowego.
    RIP

    Cam
    PS. Jak chcecie ludzie, to wpisujcie coś, taki mały "poza"temacik to miał być, bo mi się dwa razy temacik powielił, doskokowo może to być spoko.
     • camaretto Re: "Nowości przyrodnicze" 09.03.21, 07:46
      UUps po mioje kochane nowe śliczne karty lecę natychmiast, uwielbiłam mojego gotyckiego Royo zaraz, krecha widać że dojrzała, również Księżniczki zamiast Giermków normalnie są chyba jeszcze tylko na Crowleyu.A to zasada - Men mniejszy, minister albo Men większy - Cezar, jak np.Mieczowe karty by się podłożyly...
      Inna sprawa,że intuicyjnie miałam coś jeszcze oprócz bajek kupić, a jak brakowało mi kiedyś kasy na "Zbrodnie Labiryntu" to zapamiętałam je jako coś innego - a to takie milutkie, żal, że mają niewielkie wymiary, bo firma dobra, ale nie z tych największych,więc drobny dokładny druczek - ale karty wielkie.;D
      Jak nie ma czym albo klienci mają wąty to fajne są Małe Le Normandy, podobna wersja jest w "Cygańskich" - obrazki a na obrazkach pono stworzony przez Eteill'ę albo ...karty zwykłe , tez kolei czyta się inaczej.
      Ktoś próbował zmieniać?Opiszcie może to czas szybciej zleci?
      Ja teraz muzycznie wszystko, na komputerze potęężnym uczę się poruszać, a oprogramowanie mi siadło, więc okazało się, że ten hardware też je ma, od formatowania po bardziej skomplikowane przesuniecia dźwięków typowych - z EQ, strojeniem per Hertz, i 1000 arpeggio z możliwością otwarcia pętli praktycznie gdziesię chce - dobicia jakiejś perkusji jeszcze oprócz np.urzekającej z klaskaniem czy 1000 arpeggios z z np.różnymi odmianami głosu trąbki.
      Jestem pełna podziwu,ale moim zdaniem, ten synth to był naprawdę extra zakup, jeszcze ściągnięty przeze mnie za tańszą cenę - a dla muzyka wprost bezcenny,co coś gra mianowicie samo, albo nagrywa i robi perkusję do gitary albo zespołu muzycznego.
      Inna sprawa, że przy tych aspektach to przez pół życia niemogłasobie pozwolićna więcj niż10 zł,. więcprepowiednia ,żedopierow 2 połowie życiabędzie "lepiej" to po tym tranzycie przez ogrom domu i oszukańczych układach finansowych,gdzie trudno mi się nawet z ekonomią"ugrywało " paręzłociszy a rodzinka na sądy wyrzucała majątek to psychologiczna "polewka", tycząca całego pokolenia ludzi, których i 3 -ma dyplomami po prostu nigdzie nie zatrudniano , a zwłaszcza uczciwie ...Teraz chcieli wraże syny, znęceni biedniejącą społecznością choć trzymającą sięrazem - jak to w Unii - jeszcze i pod pierzynkę zajrzeć. Małpka dooda elektor. da czy mydłoszydło miało wyraźnie czemuś komuś posłużyć.
      Karty zwykłe mi wbiły się w pamięć, gdzie wróżylam dla świata raz i wypadla obok słabnącego Króla również bliźniacza Queen - "Minister" karciany wywróżył się oznaczając ... rząd inny, i słabiznę radykałów w Stanach - od słabnącego kacyka. No i się spełniło w miesiącach następnych.

      O 3fali tsunami nie twierdzę nic wielkiego - na cośVid chorowałam bowiem, ale nie wiem która to była wersja, zwłaszcza,że te mutacje i dziwne fake z toczeniem rumieniowatym utwierdziły mnie w przekonaniu,ze chodzi o wzbogaconyczymśgenetyczny wirus grypy, teraz manipulowanym przez rząd chyba i amorykanskij , tak samo udział aktorów w początkowej wersj i wydarzeń nie jest dla mnie dziwny, a polityczne i finansowe wykorzystanie,namierzanie na podczerwony celownik itepe - i naszą szaleńczą wojnę ramię w ramięz policjantamiianty terrorystycznymi jednostkami pseudorządem utwierdziły mnie w przekonaniu, że to powszechna psychoza powinna nas była trzymać w "szacunku " i " dla zdrowia" pozbyć się ostatnich skarpetek.Tym bardzie j żewycieki z tajnych labo sugerowałycałkiem coś innego, tak samo nieskuteczność leków przeciwko zamkniętym placówkom zdrowotnym,lodowiskom (bariery temperaturowe, zresztąmiałam pisać o nich opowiadanie z reinkarnacji mojej płynące).
      Ciekawe, bo wiele z nich to moje personalne poduszczenia przez internet , np.te 300 ml. małpki alkoh - przecież ich realnie nie ma wcale, są jednak przedmiotem agresji głupkowatych wypranych możdżków. Albo - o norkach nie wspomnę, bo ulubiłam te zwierzęta dawniej - jak i konie arabskie - ale obok zabawy w pussy cat - i hunter biznes - widoczny z mUsa - u Cejrowskiego na filmach.
      Inna rzecz ciekawa - ,żektokolwiek zaznaczy się w ibteretowych wypowiedziach to natychmiast "lidera" ścigają, albo to nazwisko przedmiotem uciechy tłumku - jak producenta jajek Czachorowskiego - który nagle został ... politykiem!!!. A był tylko blogerem ciekawsko podchodzącym pod mojego "Jokera", teraz lecącego bez żenady z kolei po pisserach i trampkach. Zmieniłam w opcji tegoż na "Ciacho" - ju mamy Ciachorowskiego na fuuul biznes, mimo że to teraz na dniach powstała ksywa nagle.
      Tak że powątpiewam w co innego niżgrę polityczną z gówniarzami, kwaczyńskie już wcześniej były znane że sprzedajne, a dooda że jak cośmu podnossiępodetknie to podpisze z automatycznym doświadczonym zamachem się pienścią swoją...
      Już biegnępo karty swoje, nimi nie ma,żartów jednak,zpowodu gotykiego brzmienia i wibracji oraz traktowania bardzo karcianego nie ma, że coś się" zwróżbi" inszego niż jest i będzie czy było ,już sprawdzałam, to nie bydło. Dowodem jest ochronienie mnie przed klęskążywiołową z ZUS - co wyszlo w atrykułach, przywołałam je też powyżej. Autentyk, podchodzący pod koszmary au mnie tylko 2 karcioszki,za to naajgorsze.
      ;D
      • camaretto Re: "Nowości przyrodnicze" 09.03.21, 08:03
       Sorry,oprócz skryptu php to stylistykęchyba i skopałam.Trza wolniej pisać i się zastanowić chwilę,errata is coming wyłoming leming.
       Brakuje jednak mii ...ligi miszczów komentadoros,uiii,per piszczel będę rozwalać zatem naokoło.
       Oczywiście chodzimi o wścieknięte i wystraszone wojsko przeciwko jawnej ingerencji dziwnych małych agentów.. Mam takich i kolegów i rodzinkęw b.urzędach publicznych, i czy kochamy się czy nie-to blisko czasami jesteśmy.Spróbujędoskokowo ściągnąćcoś, ale trzeba pamiętać, e nic nie jest wieczne,a budy kiedyś otworzyćmuszą, bo im przestaną za nie płacić czynsz.
       Mówię klientom - Jeśli juź jesteś u mjnie - to byćmoże to twoja ostatnia(?) szansa żeby cośw swoim życiu zmienić?Takie moje małe motto i dygresja... a przecież jokery nt. trampków poleciały u nas na blogerni i spełniły się w 100%, także czasami ...kolega też jestważny,nie tylko czarne myśli ;D
       Jużżż
       • camaretto Re: "Nowości przyrodnicze" 09.03.21, 12:51
        ...jużż jestem!!!
        Tym razem poleciały z racji wróżby insze...coś miałam ochotę też... i wypróbować coś innego niż tylko nieśmiertelnego Suligę , resztą odeszłam poniekąd w kierunku własnego systemu, a teraz widzę takie tendencje w książeczce do interpretacji "Labiryntu".

        <Pierwsza bowiem talia Royo,"Black tarot" , stworzona na podstawie pięknych jego ilustracji i malarstwa - miała mrożące krew w żyłach ... wróżbity w szczególności odniesienia do seksu, seksu i prawie wyłącznie seksu.Niezgodne tak zupełnie z treścią symboliczną, aczkolwiek jeden wróżbiarz jest czasami o 100 mil od drugiego, jak np. ja i Magdalena- "Qmieczowa""wróżka Lena" ze Szkółki".>

        No spacja ewidentnie 'nie wchodzi" w systemie Gazety", czasami siłą muszę coś rozdzielać, albo jedna litera w skrypcie "kuleje" , i "przepięcia"elektrostatyczne i komputerowe są widoczne, jak również moje oczy ma tylko coraz wieksze zapalenie spojówek.
        Syndrome "rónież"to już sprawa historyczna.
        Przepraszam publiczność i innych , za gadulstwo troszkę też.W domu kotek nie pozwala mi się wymiauczeć porządnie, to dlatego, ona włącza syrenę na full dopiero po 19:00,tak to śpi albo mnie "pilotuje"po pokojach, żebym posprzątała u kotóff i innych zwierząt.

        Ciągnięte - po 1 z AW. "na pytanie"
        opcja channelingowa mi wyszła ... przy tych kartach silniejsza niż wszystko, niestety tych "ulubionych " mam teraz full, aczkolwiek Marsylskie...Marsylskie...za 10 zet są...
        Fe, gadułko!!! Wróż waćpani póki zaćpani!!!

        Zaćpani to chyba my wszyscy będziemy niedługo przy dalszych tego rodzaju rodzajowych wyrokach by TK, powie siępóźniej, że ginekolog zgwałcił, a jak wyjdzie sąsiada to trudno...

        Co ja się śmieję, joker to może i moja sprawka, ale trochę i winna kawka, miałam nerwowe historie bardzo bolesne z rdzeniem kręgowym, no i strułam sięopiatami...crying

        Tak... Lolunia,to nie bez powodu tak ci nadaję, bo
        1. z AW po 3 syntezy, ale mnie jak zwykle oderwały i poprowadziły w strefy nieznane.
        14.
        Raj - miało być nieco inaczej, ale nie wyszło wyobrażonko zwłaszcza Polski bez knajp, nie bardzo w obliczu wściekniętych biznesmenów i tak nie mających czasami z czego żyć.
        Dokładnie jak...
        4 - Władca
        15. Diabeł
        15/- za powód ... złośliwość w mojej opcji
        Nie ma coś przy tym zwykłego dla epidemii izolującego się Eremity.

        Łączące 8 Buław nie dziwi nikogo chyba ...miałyby być zamknięte. Dość jasne, że posiłkuję się kartami pomieszanymi i "na główce też", bo inaczej nie zwróciłoby mojej uwagi , że 8 jest w pozycji "clozet"...
        Proste i tylko proste AM
        Caballo Spades,Sota Spades- nie chciało się interpretować tego dalej niż podane tak, ale naprawdę - dowróżbione - to G szpady RSzpady/-odwrotnie - wróciło tylko w położenie tragiczne, państwo przy tym Diable, Ofierze, Menie - Władca bowiem siada, biznes też, opłaty wg. administracji cą coraz wieksze, i od kiedy wzięła jedna druga klikiernia swój " trybut", płacimy za czynsze 100 zł. więcej, to w przeliczeniu na 100 tys. mieszkańców Ursynowa tylko z tej dzielnicy - głupiutkie 10 mln. do kieszonki każdego dnia - po 5 dla Ratusza, 5 na energięelektryczną, rozliczaneniby po odwyżkach też dowolnie, ale drożej. Teraz z kolei kosztuje ... biuro Spółdzielni, na które nie mamy wpływu, bo na kredki i flamastry państwu wypadło droższe ceny, a obliczu coZwida i kwarantanny właściwie ciągłej - w szczególności. Kompoutery nie zmieniły ceny, aj natomiast teraz wyposażona w bajkowe mechanizmy z full tanim oprogramowaniem wyłączam zbyt częste pranie i sprząta czy zamraża oszczędzam 550 zł.rocznie na liczniku.Na Ratuszu dopłacam za to per gospodarstwo 50 zet za mc. .Constans.
        I kto tu zarobi najwięcej? Duda? No?
        Na kartach jak we wróżbie powyżej -nieoceniona rada po nie wiadomo ile .
        Proszę włączyć guzik nieagresja., tak jak nas ćwiczy się już od młodzika, jako studenci prechodzimy czasami "szkolenie wróżbity",ascezę "40 dni" - kiedyś ocenianą b.wysoko, kiedyś mi np.wpisano "zaburzenia odżywiania". Na glistę oczywiście nie zrobiono nic, nawet prostych środków nie dano, wymuszano tylko podporządkowanie.
        Gdyby nie było Boga/bogów już bym daaawno nie żyła.
        Ale jest/są.
        I ciesząsię, ilekroć wspominki moje idąw tę stronę,bo zwycięstwo nad medycyną konwencjonalną oczywiste.

        Ch... stwem to wszystko zwane ....jednak pozwane i opłacone.
        Rada Tarota 12 / Wisielec
        8Buław
        9Mieczy/-
        Wisielec zakańcza "pętlę" na moją serię pytających spojrzeń względem wisiadła...
        przetrwać.Przemedytować, w roli znajomego jużascety, nie jeść zbytdużo ,zaoszczędzić, poczekać...buławy publikują, rola osoby być może internetowo aktywnej. Miecze -chęć zakończenia oczywistego wariactwa, pokonać to może biernie, ale czujnie - Buławy nie pozostawiają wiele złudzeń, wieleniedasię tu per cegłówka,trzeba do kanonu , ograniczenie potrzeb OK, ale pytać i rozmawiać o tym, po wizji też w 9/- ośmieszającej przyjdzie kolej na zastanowienie czy coś koło tego.
        Nie dajmy się ... zwariować.
        • camaretto Re: "Nowości przyrodnicze" 11.03.21, 02:12
         A tu oprócz tzw. foot linka, który mi się tele przywiesił, no i po co , ciemną nocą?
         Wróżba szybka, bo w sieci rybka.
         Mianowicie poszło o
         9 Mieczy chyba odwrotnie bo rozczytać nie mogę, ciemno mam mimo ostatniego światła które mi zostawili, zepsuł oczywiście bohatersko elektryk z Uniwerka, wykładowca i konstruktor ,mojej mamusi, no i podejrzanie nie chce naprawić.
         Pewno nie umie, jakto zwykle bywa, skończył w serwisiena wgrywaniu niepotrzebnych danych,zresztą zajmował się jedynie wsadowymi, a to "teraz", to php i css więc kicha.
         Cholerka, mam tylko jednego znajomka, który ich kładzie na łopatki względem internetu w Polsce, ale to tzw. i znany i lubiany kapitan Yosarian, zrejsztą, nie chciał się sprzedać nawet kolegom, a ja blokuję swojego bloga nawet dla znajomków,jest więc otwarty dla wszystkiech, ale incognito ., tylko niewiele osób wie o kogo może chodzić.
         U nich widać też.
         10 Buław
         11 - Moc
         Banki zapowiedziały się, że kryzysowo mają fałszywych pracowników i ostrzegają. Mają jednak i tzw. malware,jeśli ktoś tym dostał, nie ma tak, żewersja w różnych miastach się powtarza.Ja dostałam, no i w tym czasie bez trudu za czasów zaprzyjaźnienia z systemem który mial być na bank, wyciągiem ponownym z danych, no i całym biznessem teraz komputerowi "odgrzewa".
         Okazało się bowiem, że ochrona danych znów jest "kaputt", ty,mm razem żaden wirus nie przedarł się jak to zwykle - przez warstwę haseł, poprzednim razem bowiem zwiesił się dopiero na włączonym uprzednio tokenie, a chciał się... "tylko odblokować" na smarcie , ja smarta nie mam w ogóle, więc zdalne systemy teleinformatyczne mnie się nie tyczą.
         Z racji wyboru,zresztą, poniekąd, ale cieszę się że to zablokowałam, bo tym razem też ... odbiło go z platformy internetowo zależnej,no i link możliwy tylko zoczyłam kątem oka.
         Teraz już go nie ma. Odbiło z platformy operatora,ale nie został mądrze "przeczytany" w ogóle.

         Za to powyższe karty tyczą się płaszczyzny teleinformatycznej banku, widać jest już dość przejrzyście, choć ciemno wszędzie -że coś grasuje/ grasowało, tym razem chce potwierdzenia niby to znów danych, ale odbija się ciągle u mnie o konieczność potwierdzenia go przez token, i wpisania hasła, wystawił mi się jednak jednoznacznie, że nie da mi wejścia do własnego sysemu już "jutro",na szczęście udało sie go zablokować, bez kontaktu z bankiem pracownikiem obsługi,a nawet być może policją gościu albo coś ... nie przejedzie. Moc to właśnie sugeruje,żeby go tak po całości.
         Kotek wyje , epidemiolog straszy grypą...
         Koniec świata następuje.
         Wpisujcie się,czy u was też może też linki aktywne chcieli dawać do własnej strony?
         Ja to uwiesiłam zapewne, też świadoma zguby - na systemie,który malware nie przyjmuje,bo jest ... za mały.
         Miałam też próbę wyłudzenia przezsms - brakowało rzekomo coś13 zł- w energetyce warszawskiej, fałszywy - oszukany choć "prawdziwy" nr. klienta.
         Wypróbowuję więc system, bo w rozliczeniu miałam tam ... nadpłatę..!
         Przyrąbię mu z miłą chęcią

         Cam
         PS.Lola podaj jakie masz karty, to może coś się jeszcze zweryfikuje,u mnie gloria,nie dały rady kwaczuchy i kwękajło dudziarski, system autorytarny i dykta - tura ICH sprzedaje, więc - słusznie, uwiesili się na padającym trampie i prowo -już nie Pandorze, ale sadzawce pełnej krwi kaczki i łosiu w parku.Fake z internetu,głupkowate wypowiedzi tylko po nich zostały... i kwikwita.
         Zresztą, sama miałam wejście jokera z FOXNews i b.żonami i trafiony zatopiony,spaprał też guru krzcząc, ż " transatlantyk zatonie" i szczury ostaatnie -mułkipisserni uciekająpo kątach z tonącej krypy.
         Glo ria, tym raem "opiera się" niby o system, gdzie byly jeszczejakieśdane, bo ...wierzących w kościółek było stale 30% - no, ale sami pozbyli się, statystycznie choćby -mnóstwa starszych ludzi dla epidemii, nikt już też nie wierzy, żey Hołownia czy Kamysz chcieli źle ekonomicznie, bo to ich ludzie ten system chcieli "naprawić", zresztą z nami i przeciwko starej "klikierni".
         Kto da więcej?
         Please...
         • lola1104 Re: "Nowości przyrodnicze" 15.03.21, 00:15
          sytuacja obecna w polszy grajdole
          XIV /- IV /+ XVI /-

          czy sie wyrowna ziemia po pobojowisku
          XV /+ 3 kiel /- as bulaw /-

          cest la vie , caly nasz paryz, dwie drogi na krzyz ..... ceeeest la vie.....wymyslony
          • camaretto Re: "Nowości przyrodnicze" 15.03.21, 06:26
           NIE!!!

           Ale świetne karty, deuter albo i tryt kurka!!!
           Z tą 3 Kiel/- to nie lubią nas, zresztą... mamy w nos, bo my ich też mamy za nic...;D kaczka w sadzawce to nie przypadek no i poszło 300 000...wow!
           Nie jest czysto i świetnie,raj daleko, south of heaven to odpowiednia" wróżba", zresztą mi ta sprawa ze zwidami a'la trampkin' i nasze comment pod spodem od razu wyglądały na walkę psychola, ludzie próbowal jego/i ich zatrzymać, negocjować, do czasu zdjęcia maseczek trzymaliśmy ich w napęciu mózgowy, i prawie konstytucyjnym. Palanty poprzestawiały teraz statystyki , ale brak sukcesów i oszustwa na wyborach, zamykanie polityków i demonstrantów na fałszywe testy i pastwienie się na demonstracjach to nie zwidy,niestety,m również militarne wejścia, z laserami a nie"fotkami płuc" czy podobnie - agresja militarna na Śląsku itede. To wszystko padło już dawno naszą "ofiarą" -tajne materiały wskazują, że my Pandorę odkryliśmy już dawno, podobnie jak wtyki amerykańskie, czy Łosie w parkach, albo- tttrampek na podglądzie - " " To im wyślę chińczyka".Sugestie i aktorzy na pseudodemonstracjach.. wiesz... ja/my z chłopakami kształciliśmy się socmechanicznie jeszcze u Tymochowicza, który "wtedy " nie był jeszcze parazytem społecznym", głównie dlatego położyli go, bo rozwijał prawie każdą partię w Polsce, no i "padł ofiarą"...Zresztą, ten kupiony systemik i więźniowie i ozdrowieńcy to często wydrwigrosze, trzymający w fałszywym systemiku wszystkich jeszcze normalnych a psychoza nie ma sobie równych. Jestem pewna że w 2017 już na tą "grypę jelitową" chorowałam, jak i zwierzak mój, dwa dni dokładnie, praktyczne zero objawów, wytłukłam to czymś, co bylo nie takim silnym lekiem, zwykłym czosnkiem i cebulą. Normalnie jestem chora na coś o wiele bardziej skomplikowanego.
           Zwierzak miał 40 st.gorączki, ale wet zapakował go do łóżeczka i dał jakiś lek... no i podziałało.Nie wziął od nas ani grosza.Zresztą,stacja antyepidemiczna to ich praca. A zadziwia niejedno: Wietnam i freezone tam (ale chińczycy w samochodzie - chłodni) Hunter - firma karetek,maseczki rządowe itd., prowo "Pussy cat i szczury" (moje jokery)... również z Trampem i jego imperatorstwem się nie myliłam.Dowcipy poleciały już, odsłaniając pustotę tych ludzi,l ale nie sugerują nic oprócz wyjścia którąś stroną z politycznego kryzysu, jesteśmy w błędnym kółku uwięzieni i to są te Diabły, szczepionka to tak naprawdę polityczna walka z apolitycznym akolitą, jakim chce być w tych fałszywkach wirusowych tramp.
           U ciebie w kartach jak myślę - 4 czyli Władca no i koszmar- rozwala Wieża ujemnie - trzymanie się aparatu wyzysku, jakim były psychotyczne wirusy, w które tak naprawdę nie wierzę i w wersję"oficjalną", śmierć i ludobójstwo to dzieło tego psychotyka to gazy w respiratorach, (przez nas i policję obronionych), krycie się za ksywką ogólną "antyterror" , tysiąc metod duszenia, i "straszenia farbujących", powróty i wykroty laserów i bomb nad nasząstrefą militarną...partyzantka polskiego narodu i służb...
           Wojna,wojna ,waćpani!!
           Błeee....to nie tylko grajdołek z paroma bojącymi w maseczkach cykorami, to wojna "kryzysowców"z ludźmi chcącym zachować swoje prawa, które się na każdym kroku depcze, cały Pislam to taka właśnie gurureligia bez podstaw w ewangelii (np. Tomasza..!.) pełna fałszywych objawień. Nie dziwię się że Białorusini uciekli pod skrzydełka starego wodza, nie chcą mieć z NATO nic wspólnego , zresztą...zdeptaliśmy ichniejszy system trampkoleków(moj Joker ma 100% trafności,wiesz? Wygrałam przedstawiając go jako świrniętego imperatora contra normalny Biden), ale świr nie chce nas puścić coś i to sugeruje Wieża i Władca kryzysowy, jak i spiskowe.
           As Buław ujemnie z Diablem może sugerować coś odwrotnego, poprzednie to Brama i AW, ale AW chwieje blotkami wg. Suligi.Tam mianowicie gdzie będzie zgodna współpraca - to owszem, ale nie będą ludzie chcieli "im "wpakować się znów w ręce.No więc dominuje nastawienie antypismackie, wysmiewają ich,niszczą, kamraterstwo kurdulooperni (.TVP1, wojny rządu z TVNi Onetem,oj... ten nasz warszaffski ogródek ) to dla mnie wyzwanie, odporna jużi tak jestem, ale śmieszą mnie te ich .ślamazarne potknięcia w systemie nadwładzy, milition jest przeciwko pisskamraterni, już dawno, tylko się nie sprzeda...bo nas utłukom sad
           Święte karty twoje, wyciągnę za chwilę swoją talię i zmierzę drogi przyszłości i czasna chwilę tu u nas zagości ;D
           Abrakadabra!!! Czasami jak uczy magia, niekoniecznie ważnym jest żeby przyszłość czytać, ale żeby ją zmienić, jak i nam się kiedyś na I - necie udało - no i zaraz było "obluzowanie" i ... jest czyste niebo nad warszawą ;D a nawet w Niemczech !!!
           Wilków mi szkoda...parazyty pislamskie zabiły 2 mlode wilki, suczki jeszcze ...

           ... no i cioci, nie czuję tego zbytnio... postawisz czy przeżyje i jak, to inwalidztwo i wirusy? Poprzedni temat?
           • camaretto Re: "Nowości przyrodnicze" 15.03.21, 07:48
            Stawiałam na wilki,bo koszmarne są te wieści i pislam trzeba uziemić... Szyszko to nie wszystko co kaszmarnei wyleciało z ewidencji, tu trzeba 6 Monet i 7 Monet - inwestycji i funduszy włożonych w ochronętch zwierząt.
            Fuck !!!Jeszcze i to...Czytam, ale mi się nie odgrywa materiał, a strony to PAN i WWF, albo ochające pienia z mojej miejscowości!!!
            Mordy dzięki ochronie jedynie prze zyły, a nidługo hate przeciwko będziekotom psomoraz wilczurom,głównie po to żeby i nas zepchnąć doo niwolniczej roli pczółki robotnisi.. Ch... nia i mrok.
            7 Pentakli odwrócone - sygnalizuje żeby nie pozwolić im inwestować w te struktury,to się cofną...
            Ja już dawno wymyśliłam areligijność polityki, ale katolewi moją i tak pierwszeństwo w Uniii, równeż i Łot.tika.n.
            Bomba zminą, bo niby dlaczego, przecież Polacy i tak boją się żeby ktoś na nich nie pokazał palcem, wszyscy fałszywi katolicy...U nas się nie myśli, u nas jest taki mobbing, że wszystko siada jeśli nie jesteś dobrą matką Polką katoliczką.
            Przecież mnie, przeciwko nawet KK wyrzucono z forum, bo leda.is.one się rozdarła przeciwko mojej demonstracji niezależności religijnej, nawet jeśli to z religią nic wspólnego nie ma.
            Wolności prawne - akcje idąw górę 3Monet sugeruje, że dobiegniemy do mety.i damy radę,młode damy - 8 Sprawiedliwość zapanuje, K Miecz/- i As Denarów sugeruje, że TK będzie miał chyba kłopoty... mimo terroru i publikacji tego wyroku ..
            Wrzućcie jakiś komment ? Bo mi się zrobiło koszmarniena zolądku jak zobaczyłam tego asa Den.
            Coś mam ci rękę chyba, może dlatego, że planuję cały lockdown w Wawie odsiedzieć jak dawniej na tyłku, właśnie kupiłam chyba wszystko nowe, zwyjątkiem wody może ... do teraz.
            Złośliwy ch...ski myśli że panuje chyba nad nami albo będzie... a tym czasem nikt nie trzyma się tego tak.U nas ludzie są solidarni, i już ostatki tylko jeszcze się ich boją bo muszą, chcą nas postraszyć, niesie "aż 1 linia mentalna " , to zemsta.
            Czy wygramy - Kapłan mówiże ... tak, poleci na nich kara boska. Guru miejmy nadzieję wpadnie w korkociąg.
            Nic ,wróżę dalej, bo ręka w abrakadabry wpadła mi chyba... ;D .
            Oj, chciałabym żeby się rozVID niło trochę ...
            Czy trampex "wpadnie " - G Buł. Po trochu. Głównie dlatego, że nie ma już władzy , to takie małe"tak " które go może nie chroni, ale za to musi być mniejsze. w stosunku wprost proporcjonalnym do jego upadku.To niezła forma rycia dalej w tym ogólnym darciu się kółek...
            Świętamamo ...pomyślałam, powiedziałam co wiedziałam ...Cioci powróżę jeszcze, mam 7 Rydwan więc może teraz pojadę, ale please, postawcie karty wy ...sad
            Co robić z inwalidą który jest teraz obłożny??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka