Dodaj do ulubionych

Zimna wojna?

10.04.21, 19:22
Cóż, nie chcieliśmy tego, ale ciężko tera laleczki piss pozostawić w taakim kryzysie zwłaszcza pana du..rnia.
Albo kaczk. in.larum , bo że made c.i .o. t. o to widać, po co wydawać jeszcze raz na film o bliźnietach, scrooge , i myszce miki.Albo awionetce?
Albo psie plutonie.
Jak coś śmieszy to po co wydawać w ogóle?

Moje pytania znów dotyczą wojenki, bo raźniej się robi, kiedy się równa w kroqu , ale karty wyszły..
niepokornie.Stawiałam ogólnie, na powodzenie Europy w konflikcie, emocje założyłam są niby po "naszej"stronie, choćby nie wiem co. - Ale chcielibyśmy wyjść jednak z kryzysu, tyle że się... nie bardzo daje.
Rosja jest nieufna, mianowicie, już parę razy ktoś ich oczernił, i to widać.
Raz mieli nadzieję i uwierzyli w błazenadę...
9 Denarów/-
Stracone pieniądze.

Po tym końcowka
5 Kielichów/-
Q Buław /- sugeruje rozbite kieliszki _. U mnie na kartach takie właśnie widoczne są.
Zapomniałam trochę , ale karty wróciły natychmiast w położenie poprzednie,tak jakby mówiły - daj tą 9 Den/- resztę właściwie nie trzeba, chociaż się przyda. Zwłaszcza Queen,która w polożeniu obecnym sugeruje ... roztrwonienie sił i pieniędzy, pobite szkło po łzach.
Sparzymy się.
A co na to NATO?
życzęim długiej gorączki i dobrej uczciwej... czarnej ...ci.
Dajcie może też radę, co zrobić z systemem wladzy, i GUS, bo mama chyba spisała mnie jako chrześcijankę, a ja ani chwili nie w klubie... wszystko traktuję medytacyjnie i kulturoznawczo, adresu podawać nie chcę bo po co mi adres, pracy jeżeli nie prowadzę gospodarstwa domowego ani domu w ogóle...już mnie oduczyli sąsiedzi podawania nawet herbaty, od 10 lat nikt u mnie nie bywa, narodowości zachęcają,bo ich nikt nie zauważa a z LGBT mam przyjaciół jedynie. Nic im ten ZUS czy GUZs nie pomoże. Kryzys, mam na ręku tylko Kieliszki do zwrotu.
Co do GUSsi to rzeczywiście, były już próby,tylko ...nie było mnie w domu, albo za granicą byłąm...
Gdzie rodzina przebywa, też nie wiem bo mnie nie obchodzą.
podatków nie płacę...;D
ZUS też nie bo ... nie chcę, do NFZ nie należę bo "ich" nie chcę, nienawidzę lekarzy, badania robiłam ostatni raz 25 lat temu,i nie chciałam wracać do kraju... o ile dobrze pamiętam,gdzie oczy poniosły. Z wiernym psem i kotem przy nodze.
Nie mam nawet pracy, ale rozbitków życiowych nikt wyjątkiem ścierwników nie chce i oni też... robią się wrażliwi na cudzy ból.
Ból kręgów za to i stan zapalny mi minął, jakby Bóstwa chciały powiedzieć ...do pracy też wrócisz. Ale siedzącej i takiej którą lubisz, please, bo tak znienawidziłaś jużwszystko z wyjątkiem kota, języków niby obcych, alhambry made in Spain, kumpli made Spain... i klavikorde.
Chcę wrócić, rzecz jasna, no i kołnierzyk mam niewyhaftowany.
Zrobię Richelieu.
Mądry był.
Please.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka