Dodaj do ulubionych

Uwaga ostrzeżenie -fałszywe "wiarusy"

22.04.21, 08:32
czyli substancje nie nadające się do ... jedzenia w tymże jedzeniu ostatnio spotykane.
Już z konserwantami mieliśmy problem, jednak to co spotkałam w "pierogarni Jan" nie nadawalo się do krytyki, bardzo też możliwe że te fałszywe "wirusy " nie będące a prowokujące takiestrasznerzeczy jak bóle brzucha a nawet śmierć,albo sugerujące jakiś związek z chorobą żołądka czy jelit mają pochodną w wysoko oktanowym oleju rzepakowym, oraz wytłoczynie z tegoż, pry czym namierzone zostało przez nas jeszcze w pomoco - środkach Uniijnych, od czego to byliśmy przezjakiś czas nibyto epidemicznie"zależni".
Również super "olej rzepakowy" nieco zmienił system w co lepszych firmachw ogóle się neigo nie korzysta, a coś takiego deformuje mając jako odzew prawdopodobnie benzen i powodując bóle brzucha o różnym zasięgu, niszcząc florę jelitową,i mogąc spowodować nawet śmierć organizmu.Wzależności ilościowej masowej pojęcia nie mam, słoneicznik jakotakirakotworczy nie jesta też go pomawianoo to że jest samym złem.Staram sie tych rzeczy nie jeść w nadmiarz, mam wrażenieże z tych bólówwyjdę,a ziemniaki obikuległy zagładzie.
Z coZwidowym środowiskiem - zwrócily moją uwagę nie tylko potwierdzone przypadki wśrodkac pomocy unijnej, ale również przepływające po internecie "bzdury"dot. wirusów.,jakoby nie chroniły przed nimi jakoby mrożonki lodowiska i jodw powietrzu ,bo naprawdę jest odwrotnie. Nękana bólami o niesamowitym wprost zasięgu, zapodalam natymiastową kontrę chemiczną,zareagowałam też na dziwny zapach z żarcia - "Kartaczy" , w składzie olej rzepakowy, ale po co nie wiem - w/w firmy .Przypominał za to zapach benzyny.Pozbyłam się też resztki ziemniaczków z garnuszka,bo ...rozwaliłymi się w rękach, alemięso . ..nie, jakby było z jednej masy.
Karta - klucz dopołowy porcji, jadłam malo, wyczułam świństwo ,opanowałam też oczywisty stan zapalny i "wzięłam na to"alkoholizioła w pierwszym odruchu,chiącsięratowaćprzed koszmarnymi bólami brzucha. Produkt był głęboko mrożony.ale nie tylko ja miałam obawy co do niektorych rzeczy pozostających na półkach - na widok "wątróbki dorszowej w sosie wlasnym" jednej z firm jeszcze mnie ciarki przechodzą,to g... spowodowało właśnie "katastrofę eko"
Jadłam już w życiu prawie wszystko, wlączniez WD 40 , a mój kocur zatruł się oprócz śląskiej działki jeszcze paroma rzeczami ,np.materiałami budowlanymi. Nic też na nich nie rośnie, usychają wszystkie krzewy .
Tak że myślę, że ztych"wiązań" wyjdę jak również z pseudoszczepionek militarnych zasięgu makro, wystarczy przestać robić zgubne testy, marzyć o bojowych wirusach, zakażać za 17 tysiaków ludzi jakąś wersją strasznej grypy, i przestać bawić fałszywą szczepionką małych dzieci na zarazki.
Toczeń rumieniowaty, jego fake z wikipedii jako składnik tajemniczej choroby co Zwid byłna internecie, koty mogły być związane z norką i nietoperzaem ... choćby przez mojego bloga, bo u mneii w żartach właśnie te zwierzęta występują. Jak również pewność siebie psychola. O szerszeniach źle skopiowanych i innych zwierzakach, np. koniach - uwaga, arabskich. ! albo psychouzależnieniach w mordowanych norkach nie wspomnę, potknięcia szerzą się dalej, i doczekały nawet zarazy doradców seksualnych. No, ale to już inna historia.

A raczej histeria.
Psiik!!
Cam
Zwyczajnie sięprzeziębiła. Len i pochodne ziółek pomagają. Uwagę na kawę z kafejek, tym bardziej też na polskąwódzię.Podobnieżpomaga na wszystkie wirusy i bakterie - sprawdziłam - za wyjątkiem e - co Zwida19.
Oczywiście, Tramp ćwiczył wcześniej, ale to już nie były dane oficjalne, tylko militarnej natury rzeczy . Jak również bioterapeutycznej..
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Uwaga ostrzeżenie -fałszywe "wiarusy" 22.04.21, 13:20
      Za błędy przepraszam, rzeczy nie do rozczytania meldowaćpoproszę. Rozzie wróć! Lessie chcecięzobaczyć, zwierzaki kochane ptańcząi śpiewają "po ludzku", niezwykleumiejętnie. Aż sięwierzyćnie chce, ale muzykalne są, to samo śpiewacy z Kabat, którzy przylatywali i koty moje szły posluchać o 5:00.
      NO, ale nam się sugeruje jakobyśmy zesobą nie byli szczęśliwi Dlaczego? Wsystko się kończy, oraz zaczyna kiedyś tam.
      Cam
      • camaretto Re: Uwaga ostrzeżenie -fałszywe "wiarusy" 14.05.21, 17:34
        W sieci znanej supermaretowej marki były jeszcze dostępne pod nazwą "noname" małpy, bo cuchnęło jak z klatek . Pewna supermarketowa sieć kupiła też tilapię, niby nilową, od Chińczyków. Czym się to skończyło,nie wiem,ale przestało już śmierdzieć,znaczy naiwni partnerzy byli może i sprytniejsi i sprzedawali niezbyt długo świństwo made in prc (niemieccy blogerzy wykryli o co chodzi w tych skrótach i to w 2007 r.) - people republic of china.
        Psy i inn edrapieżne, hodowane przez nas wyłapywano w chińskich mafiach, i kiedyś były i zagadki. Miałam zresztą zrobić jakąś, ale skleroza nie boli, a ja już coś zapomniałam,zresztą mówiłam że dobrze bo elektromagnetycznie...

Nic więc nie mówię o naszych biednych zwierzakach,otruwanych przeciwko polityce miasta,która sugerowała kastracjęnajwyżej - miasto nawet wyłożyło pieniądze, administracja chciała być lepsiejsza i otrutoo namnawet i te zwierzęta, zresztą,nasze też.Tak,że "ich" klikierni nie kochaliśmy zwłaszcza na Ursynowie warszawskim, gdzie do Kabat mamy ze 20km jedynie i na majówki jeździlo się z psem, kotem i rowerem, a ja miałam psy ras dużych i koty,i jeszczemnóstwo innych gatunków, zresztą tego ZOO ani parku krajobrazowego z uzdrowiskiem niedaleko nie oddałby chyba nikt. Donni chyba mnie rozumie, bo ona też tak mieszka,policja jak sami zgadliście "oddała'" mi kiedyś zwierzęta.
        RZS - lejkarze fitoterapeuci sugerują melisę i bez czarny jeszcze - dlatego że jestto ponoć choróbsko blisko spokrewnione z .... infekcją.
        Paciorkowcem.

Cam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka