Dodaj do ulubionych

Czy relacja się wznowi?

19.05.21, 18:02
Dzień dobrysmile
Jeśli któraś z wróżek ma chwilke, to mam prośbę o karty. Czy moja relacja z Maciejem się odnowi? Mielismy zryw i znów w się popsuło. Czy to ma jeszcze szansę? Dziękuję
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Czy relacja się wznowi? 20.05.21, 20:05
      Mopku,wylosowałam Sprawiedliwość.Takie Arkana Wielkie zatrzymały mnie na chwilę...bo sens ugrzązł pośród b.konkretnych spraw,które was wiążą, poważnie się bierzecie i poważnie on to musi potraktować...ażdziw ,że taka karta, kiedy wydaje się to związkiem "na boku" .
      Stawiam dalej,ale w prawdopodobnej przyszłości jeśli nie zaczęłaś nowej relacji to koleś "oklapł", - KKielichów/- "zrobił" on, a w przeszłości - tak,jak mówisz widać koniec i brak weny - A Buław/-
      Przyszłość należy do pasującej tutaj QKieliszków/- biernej nagle i "wrytej" kobiety dogrywającej teraz do partnera klęskę żywiołową, pasujecie widać, uczuciowi i romantyczni, ale pociągnę dalej... 6 Buł/- prawie sukces towarzyski, no i wydaje się to jedynie "uwieszeniem", ale macie przemożny jakiś pogląd, że w przyszłości nie będzie z tego rodziny 10 Kiel. /- i nie pasujecie do siebie 2Kiel/- jako para...
      przyjaźń - no tak,trudno rozbić to bardziej na części pierwsze, zostaje jedynie odroczony balet z przeszłości.
      Jeszcze jakieś pytania?
        • camaretto Re: Czy relacja się wznowi? 20.05.21, 21:01
          Nie są negatywne, próbowałam jedynie wyrazić coś jak brak formalizmu, ale i obowiązkowość. Przykro mi , że to tak odebrałaś ale mówisz o nim jak o facecie którego poznajesz, a tu taaaka karta, jak mąż czy coś.
            • camaretto Re: Czy relacja się wznowi? 21.05.21, 05:46
              Jeśli ci chodzi o prowokację systemu to ja nie mogę nie dopowiedzieć pewnej anegdoty, ale ta, związana z Zuzanną Śliwą może jeszcze poczekać.
              Co do 2 Kielichów to możliwe że coś ona się przwróci, bo ta Sprawiedliwość czyli AW lubi kartami przestawiać" wg. Suligi , może gdzieś na Internecie znajdziesz jeszcze jego informacje, bo tak to my to w książkach jedynie, a wieszczem był dopiero w latach 90. Mówiąc krótko- jeśli jesteście związani prawnie, wtedy i kontakt zajść musi,a jeśli to "cisza przed burzą" myśli - to też"orzyjdzie koza do woza". Na razie jednak to "bombarduje "pytaniami i myślami więc nie bardzo jest się jak 'przebić"przez tą "zasłonę wrażeń".Więc- co ci się sprawdza- też jest niejako nierozwiązywalne.
              Może to "tzw. "poważny facet" i zadaje sobie egzystencjalne pytania?
                  • camaretto Re: Czy relacja się wznowi? 25.05.21, 15:46
                    ;D
                    Mają coś zbyt wielką kartę do zbyt małych słówek ...a show must go on,więc może on chce i się zastanawia. . .Niby to lepsze niż Królowa koło Króla tylko... karty "na główce"
                    Wiesz, przyszłami taka historia miłosna moja stara do głowy, może już opisywałam, ale co szkodzi raz jeszcze .Jest oczywiście megazabawna.
                    Zgadnij za to o co mi chodzi...;D. Miłosna i ..no dobra, zgaduj zgadula.
                      • camaretto Re: Czy relacja się wznowi? 26.05.21, 05:44
                        ;P
                        NA KTOREGO?
                        Bo na tego ostatniego, przystojniaczka, TEŻ trochę czekałam, ale łatwiej się czeka, kiedy się ma prawie... 20 kg. mniej.
                        Tak jakby też i ten przystojniak w przeszłości - potwierdza się że się nie mógł zdeklarować..no i narozrabiał, psychicznie możesz spróbować z nim sobie poradzić.
                        NO, masz jeszcze szansę ;D
                        Trochę poderwałam, też jest prawdą, nie zdawałam sobie jednak sprawy, CO nastąpi później.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka