Dodaj do ulubionych

Ryanairklub czy nowy showmastermind

24.05.21, 12:43

Dziwi niedawna prowokacja niby to Mińska, zimna wojna po raz drugi ... postanowiłam,może i mało "sławnie" wniknąć, mimo ostrzegawczych ruchów kart na "NIE- w procesy polityczne zachodzące na naszych oczach. Nie będę pisaćdługo,ale interesowało mnie przemożnie, czy tramoexma jeszcze wpływ na to co siędzieje czy to nato wszystkonato i jaki e sątła tych wydarzeń, bo Polska to daleeeko JUŻ nie EU,, tam był Tusk. On groził, ale za wszystkich. Podobnie - no, nie znam sięna polityce, cholera, i to mnie skutecznie acz treściwie wyłącza z współczesnych wydarzeń politycznch. O wszystko też pytam w tych sprawach- bo muszę - wyroczni.
Bliższe trochę wydają sie wydarzenia ekonomiczne, tyle,że na polityce, jak piszą i koleżanki - utknęło no i dywinacji..

Matematyka,informa ,naturoterapia były mi bliskie, ale konstruktywności nie widzę wtym żadnej.
Na początek wyszedł miRydwan, ale że daleko nie zajadęna tym czy innymkoniu to widzę,ciekawe za to konkluzje...
Tak po prawdzie to widaćkarty - a te mówią o "tyłku" natowskim... 5Miecze na odwrot chyba nawet i nieslwne okoliczności, o KKielichów/- tramku i .. KKielichów/- mińskim "gławrynience".
Tak po prawdzie raczo sie ... cofamy, ale te wycofania burzliwe ostatnio coś.

3 raz wychodzi też 10 Mieczy /-
wygląda na megauwieszoną nie tylko grę dwóch samcóff alfa w figuroznastwo, bo tramm chciał gławrynienkę uwiesić z miłości, ale teraz chodziło mi w konsekwencji czy Niemcy zostaną do końca uwolnieni spod presji "na tamto" bo miny widać było ,jądrowe - jakieś ale musiała mi się ręka coś omsknąć, bo nie pamiętam na co stawiałam dokladnie, teraz.
-
My -pytałam już na maksa,zwłaszcza jeśli chodzi o wyrzucenie np. Maściory - 4 Władca/-.
Jednym słowem parafraza powiedzenia - jeśli chcesz, sprowokujesz sobie teraz zaraz odpowiedzi zamiast pytań...
No,to nie chcę...
Czy dojdziedo czegoświęcej nieżdo wojenki bodaliśmy z siebiewszystko, a teraz coś uwieszone jakby zlecało dalszezwidy...również ewolucja historyczna wirusów przebrała miarkęimożliwościpsychoterapii niewiele. Mówiłam - my chorowaliśmy z miau -szoł - kats- and - dogsband i wirusów nie lubimy w ogóle, a tu świńska grypa.

Tylko nie traktujcie tego jak chwalipięctwo - ja przy -20 chodziłam z psem bez rękawków ,a na osiedlu do dziś nie ma takiego co się'poważy" -wszyscy mi za to chcą alergicznie pomagać. To były za to moje "szlify literackie"

Pytam no i kto pyta, nie błądzi...5 Buław /- wierzą cholera w te sprawy,wierzą...zwłaszcza głupkowatemu nieco WHO, kupnemu moim zdaniem...
Całość bowiem przypomina mi ewolucję świńskiej grypy...

A i 10Kiel nie pomaga a szkodzi ,bo dla dzieci i rodzin zrobią wszystko po prostu.
Czy WHO jest sprzedajne? Ale znówsię jakoś omsknęła ręka i utkwiła w znanej już karcie 4/- Władca odwrotnie.
Tak to wygląda na"tak", ale sumkę bambo już dostał sporszą, co mu szkodzi .

Trafnie czy ..w ogóle dno?Pomóżcie proszę, bo z polityki się nie wycofają, niestety a nie Nowy Ład zabiorą do wariatkowa, tylko demon.strantów.

Moje ukryte pytanko, bo błądzę już któryś raz pytając doskokowo tymrazem PO wróżnie poważnej dlaPolski ...
9Kiel. 10 Kiel i Rahinhi Denarów
Pytam o 9 czyli naszą zdolność do miłości, dzieci, szczęścia, i odrodzenia finansowo - wewnętrznego

To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
Kłopotw tym że bozia sobie i bez tego radzi (moje)
Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitusmile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 11.06.21, 05:24
   Molestowanie zwierzyny i gołębi jak zwykle, zagrożenie w tym okresie kwitnie , zasilone personelem administracyjnym i bezprawnie,po strzyżeniu trawników. Nieszczesny trampex zbiera u pituna,robbiącprowo, mnie ktoś jakby powykręcał boleśnie, odwinęłam się mentalnie, ale w Wawie wykraczają poza zrozuminenie ...syreny, smutno drążące powietrze id tygodnia, hukowe granaty o 4 nad ranem... patrzyłam nawet, czy to nie proch ale nie. Musiały być demontracje i akcje jakieś, ale dość daleko od południa. Pewno pod domem kaczuszki,ale dlaczego syrena o 4 i huki były bez śladu internetowego? Pewno pozamykali dziennikarzy w ścisłej tajemnicy sekciarskiej, bo tak to nie przechodziło dotychczas tykmczasem komuna blisko, a my...widzimy,choć przez mgły i zaćmienia często, gęsto. Od 11.11 zwracamy szczególnąuwagęna zewnątrz, bo co u nas w wielkim mieście to wyć się chce razem z syrenami.Ruchy sejsmiczne? Tak, często tak, ale i często nie.
   Zablokowany dostęp internetowy, stara przeglądarka niepracująca, link permanentny, a serwer "Gazety " robi siupy. Antyszpiega jużnie będzie bezaktualnego Microsoftu, ciegawe co będzie z hardware..fuk@!
   Niedawno wstali wszyscy sąsiedzi bo w środku nocy o 3 byly takie silne wibacje grunu czy coś że kotek mój się .porzygał, a oni mieli zagwozdkę, a oni z psem więc ich na równe nogi przygwoździło. Pojęcia nie mam bo nie ruszylam tyłka przezornie z sofy widząc że wszystko przejmuje tylko wibracją i poczuciem ogólnego wykluczenia z zakłóceniem wręcz równowagi.Może i rzeczywiście trzęsienie jakieś ale taaakie? Zwłaszcza że my na wodzie i trzęsawisku mieszkamy.
   Wróżby pójdą, ale stan internetu sugeruje, że czas zakończyć pewne problemy, zwłaszcza zazalew informatyki chłamem per nieznany psychol, np. już nietramkoleki,ale i te obiekty którei tutaj były, ale wystraszyły sie prawa i organizacji naszej grupowej, bo my nie wróżki internetowe - znajdziemy się.
   Robią jednak na"Wróżbiarstwie" i "bioterapii" koło bolących coraz bardziej uszu - bo tam nikt nie pilnuje forum.
   • camaretto Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 11.06.21, 07:10
    I dzisiaj nawet teraz te huki do rana to nie silniki współczesne...Cholejra, nie wiedzialam, zę mamy tyle amunicji ...
  • lola1104 Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 16.06.21, 21:14
   Cam jestem na wyjezdzie nie mam kart, czy tobie tez idzie dreszcz po plecach od Nowego łajna? ja jestem sparalizowana strachem
   • camaretto Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 17.06.21, 10:52
    Yess... a oni niedawno oraz dudek mieli dobre karty pod kątem passy, toteż i e-waluta coś w górkę .

    I coś tam w Niemczech testują, bo patrzeć chwilę - i okiem ekonomisty jeśli e-waluta to tylko zrównanie poziomów per miesiąc zużycia i takich rzeczy jak u nich dla bezrobotnych aktywizujących się zawodowo. Patrząc na keynesowski model społeczny to - jak widzisz, ekonomicznie rzecz biorąc czasami jedynie wymiana papierka i jedzenie co miesiąc - w opcji minimum.

    Tak właśnie doszły mnie medytacyjne treści - kiedyś jak ci dali 20 zł na koty - to dziś ci zabierają na konto. Bierzesz pod uwagę narzuty bankowe - ja np.nie idę do jednego sklepu, ryż dla zwierzaków 3,99...bo tam ten ryż jest ale nie jak Sonko czy Cenos - tylko jakiś przezroczysty, i nie z Kambodźy gdzie wolę kupować, nie powiem, też ze względu na biedę tam panującą. Peru...Argentyna... no wiesz o czym mowa.

    To samo np. banki - ci już bardziej świadomie stosują 'poduchy społeczne" - bo "ugrają" miliony i nie mają tego jak zjeść. Ale bieda rośnie, wojny są... tak że rynek "Imagine" niekogo nie dziwi, dzieci w Nigerii zaadoptowała niejedna osoba czy para - ci "mieli szczęście" Podobnie PLN- adopcja kosztowała kiedyś 10 zł miesięcznie.

    Jeszcze dalej dopiąć łatkę -no już teraz widać, że karmiczną i ...globalną to np. moi znajomi mając po 3 dyplomy z haczykiem SGH - robili tylko nadgodziny i ukończyli u buzkarni , zresztą pracowali sami u znajomków jedynie ktoś starszy był zatrudniony bo nie płacono 2 razy niestety za pensję... często i gęsto fikcyjnie dokladali się do emerytury starsi - no to oni nie mieli zatrudnienia. Masowa zbrodnia na ludziach młodych, piszę bo jestem wkurzona - to były bliskie mi osoby, a po latach też nie miały pracy, poszliśmy na muzea - io kozało się, że musieliby dopłacać, mężczyźnie za mnie nie wypadało nie...po gadaniu wróciliśmy , ściągnęłam ich na ziemię bo rodzice dawali kieszeniowe, zarabiali oni tłukąc bilanse wzięte od "swojaków" do domu... i te de. Pewno z zatrudnieniem per umowa dalej u miłego krucho. Drugi już nie żyje... a też i go nie chcieli zatrudnić. Teraz "karmiszcze" każe nam cośnie nowego - żebyśmy to na NFZ nie brali zbyt dużo.
    Pewno -NFZłudny tera plajtuje,nie tylko od złudzeń - koronawirus kosztuje pieniędzy na fuull rezon niektórych, dla których staruszek rakowiec na chemii fikcyjnie zakaźny- to furda.Nie dość że go nie leczą to przeciwciał nie ma bo ma aleukopenię nabytą w wyniku toksyn.
    Musiałabym niejako jedynie do inwalidy się przyznać.
    No i do Funduszów Obywatelskich,bo mamy teraz na Ursynowie wiele opcji za friko, nie tylko energię słonecznąwławkach - ale Internet za darmo - i siłownie, bibliotekę z mediami...jest full wypas, ja przez lata korzystałam,szkoda,że mnie nie wpuszczą na "paszport" bo nie chcę konfrontować się z wirusem po raz drugi i kota też nawet w szczepionce.Ja za to przez lata nie zapłaciłam ani grosza za wszystkie zagraniczne wyjazdy z full żarciem, ani za życie, ojciec za rodzinę...Karma kazała wychowywać, uczyć siebie i innych, opiekować się inwalidami i dziećmi - ale zostawia na garnuszku niebytu... albo Bytu Uniwersalnego.Tak że z tego buddyjskiego stanu cieżko mnie będzie wytrącić.
    Tak w ogóle karty to mam i chętnie powróżę.
    Co chcesz?
    NO i zagadka będzie, zdecydowałam się na randkową znów.
    Karty mnie mianowicie"dołują" ;D, są ewidenrnie WSZYSTKIE za co najmniej 1000 zł, jak shortstory na blogu.
    • camaretto Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 17.06.21, 15:10
     W szczególności np. Minchate na amazonie i Primavera
     ;D..Seria limitowana, więc mnie wzbogaciła ...materialnie i duchowo. NIedostępne już ,jednym słowem.

     Mam na najbliższą przyszłość dla ciebie taką naj.. Podobny rozkład jak Nagietka (tak będzie - tak nie będzie) tylko - karta szczęśliwa - karta nieszczęśliwa.Bez odwracania. Klasyczne rozumienie, 5 i 4 w cholejrę poszły..
     Wyszło dla ciebie
     5 Denarów szczęślwa..wygląda że karty lepiej dla kletków- wierszokłapów na dziś i niedługo przepowiadają, skonfrontowana z rzeczywistym statusem materialnym - niezbyt wysokim zdziwisz się, zastopujesz być może trochę wydatki.Sprawdź,może i na tym wyjeździe da się nawet ... po prostu, zaoszczędzić.
     Patrz, jakbym wiedziała,by mi słowa nie przeszły może przez gardło.big_grin
     Gorzej, jak terazNIEbędzie. Otóż teoria"niepotrzebnych" jest z gruntu nieprawdziwa,nikt cię nie wyleje przynajmniej z kąpielą.Ale będzie coś o tym,tudzieżchyba o wałeczkach i tłuszczyku,włoskach i fryzjerze możejeszcze - a nawet włoski kotu z ogonka odpadły.
     To na tyle - tak to ciesz się życiem i znajomymi!
     To jakaś wizja ogólna.
     3 Kielichów -" baw się dobrze z przyjaciółmi.Towarzystwo być może nie zawiedzie".T
     Profesyonalis online only ,tak to teraz wygląda ;D.

     Tak to powróżyłam jeszcze na niedawno obecną onomatołpeyę,która się "sprzedała"wiele razy, zapowiedziałam jednak, że nie bedę już tak "w podskokach, odwrotnie - nie wiedziałam czy będzie czy nie -na rewersie." (nie było tak, prawda? Wyszły karty dziwnie przypominające sytuację powtarzającą się i prawdziwą nawet na mailu"). I pomieszane...
     Mam na ręku Demon 15 /- 10Bul/- GKiel/-

     Odwrotnie - świadczy o łasce boskiej chyba, że chce się go/ ją zawrócić z fałszywej drogi,ostra responsa i manipulacja, i magia-być może ale uzależnieniowa. Jest niezbyt lubiana, traktowana jak niepotrzebny już,ale oszukańczy nick -"byt". Nic,papier do wyrzucenia,idę za kolegami.
     Umnie -nic soię nie zmienia, pomieszałam - niby to, ale jak byłsekwens, tak i jest . Potrzebny mi do bólu, bo pozytywny. Kiedyś sobiezrobiłam "Zegar" na 12 miesięcy tochoćbym i wróżyła na glowie,to sekwens wyszedłtarotowy ten sam.Teraz nawet nie "popatrzyły".
     Znaczy sie,sytuację w"swoje ręce trzeba wziąć". Od wzwyż jadę...na 11 kończę,czyli na Mocy, zwłaszcza że Ją widzę, a Raczki to wiadomo, i urodzinki...I milej do swiata nastawione dobrze że są.

     Pomieszały mi się nawet aspekty, ale rzeczywiście, dla kotka żarcie kupiłam, mimo bólów przyniosłam gotówki trochę (a rzucam się już zgóry na wszystko ,jedynie chyba kotek mnie ratuje). No więc, do Sprawiedliwości w tej opcji co dawniej nie doszło, bo szufelki mam, worki na karmę też,trochę jeszcze na dniezostalo - myślałam, że śnię, ale nie miałam jak zapłacić kurierowi.Okazało się w międzyczasie, że czekają na mnie dodatki za darmochę. Kotek naurodzinkidostal i zabawki,gdzie już rano wiedziony normalnym u jkotówzmysłem zacząłsiębawić papielkiem. Gorzej,zamiast 8 kg sprzedano nam 10. Idodano oprócz zabawki od której chce się pomiaukiwać- miseczki na mleczko ..Wszystko darmo.Dla pańci rabacik.
     Mniau!!!

     Że też kart nie wzięłaś!!!
     Mam na to pytanie już nie Demoniszcze jak kiedyś - Kielichy tylko, odwrócone do tego, lepiej stop powiedzieć, rozejrzeć na co innego spojrzeć, poczekać na wasze zdanie.Czy aby też nie oszukują?
     Odpowiedź"z kantem"
     GMiecz - nauczyć się może i czegoś całkiem nowego, rozsądnego, o zawód tylko zaczepionego...zwłaszcza, że sama sprowokowałam dyskusję i Giermki wskazywały - na ilustracjach wtedy na poziom - może mniej twórczy,ale magistrancki np. ...wiele,nawet b.wiele umiejący (to był ten giermek na blogu - buławiany z Primaverki.)Do edytora mnie nie wpuszcza program coś...do przeglądarki też.
     Może hiszpańskiego? Albo mniej opcji ekonomicznej, mniej nastawionej na faceta - Władcę tu na /-. No i sexy 9Kiel/- (myślałam o projektowaniu ciuchów, ale tu już mam papierek). Nie muza,ta już została też podsumowana.
     Nie wiem,chodzić jest trudno a ja mam jeszcze tylko z ziołami coś wspólnego i terapią chromatyczną, ale nie udokumentowaną,obok perfekt języka...Historii nie - na - wi -dzę. Jestem urodzonym matematykiem, astronomem... przypominają mi się spotkania w klubie, gdzie gratis nawet przy braku instrumentów obejrzałam planety Układu Słonecznego,do Saturna, i zaćmienia, mam filtry... noo, nie wiem.Nawet prowadzona, zresztą pozytywnie czy negatywnie jest tak samo, poza tym że nic nie naprawiam, bo drzwi nie schodzą z połamanego mieszkania, futryny nie haczą na drzwi, te rozbite jak i dawniej...Lola,pomóż!Maseczki na wlosy? Dla mnie i dla miauczka, bo na dniach linieje i łysieje...?
     • lola1104 Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 21.06.21, 21:58
      wrocilam
      5 den na mnie trafilas jak w srodek tarczy
      wydawalam kase bez sensu, mega teraz zaluje

      jestes wiedzma, Cam.....
      teraz czekam na spelnienie 3 kiel.....

      na co Ci powrozyc ?
  • camaretto Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 22.06.21, 11:13
   To może już nie na te papierki, tylko co kryzysowo muszę - naprawic maszynę do szycia. Po prostu jest za droga... Uderzyłam tym z niewielkiej wysokości o podłoże. Uczciwych za to i otwartych na elektronikę speców jest niewielu...W LCD ma plamę, programs chodzi, ale piksele w środku niezależnie od programu wyglądają obłędnie..jedyny autoryzowany serwis jest w Krakowie jeden na cały kraj, a ty masz po prawdzie dobre maszynowe wyczucie do komercji,wszystko sprawdziło się, jak żeśmy te "złote rączki" wzięli "pod lupę", przepalił się tylko jeden kuchenny palnik a była chlorowana woda w Wawie... drugi nie . "Specu" - że przypomnę - przyszedł 5 min. przed końcem tylko po to żeby mi powiedzieć, że modelu nie produkują już. I zgarnął za przyjazd i tak kaskę drobną.Tak zresztą przeżywają złote rączki ,choby miały 3 uliczki do przejścia.
   Moje typy - za 150 serwis i "odżywka" w postaci 599 zł za kompu z LCD odkształconym a perferyjnym,mogła sięzresztą nawet odkszałcić płyta a'la szybka z przodu plexi- i tak nikt tego nie sprawdzi, póki nie zobaczy. Koszta zatem i tak mogą być fikcyjne., wymienią plexi i koniec, a mnie wystawią rachunek za programator podczas kiedy za robociznę być może aż 150 się należy, bo kompu kompu jak to automat - tylko programatory do takiego superhiper kosztują,nic nie ma prawa "pójść" gwarancja na bęben 7 lat - a po 3 latkach "leci" guizczekbo nie był zabezpieczony.
   Inna sprawa, że jeździ jedynie jeden spec od maszyn po Ursynowie - i ten już się nieco starzeje, zresztą telefon znajdę, tyle że nie wiem jak to z komputerami on ma...
   Kiedyś mój kotek nalał w wieku dojrzewania na monitor - miał dużą ciemną plamę. Z mniej niż 100na wejściu nie brali - nieformalnie mi wiadomo. Za to kizia uszkodziła jedynie drucik na włączniku...zalany był i tak dalej. Pleasae, na maszynkę poproszę, mimo pudełek 200 boję się wystawiać ją na wszelką podróż - a to i tak części wymienne. No i która? - kiedyś mi fundnęli z firmy kuriera z GLS w opcji super wyglądała piosneczka.... mimo że ostrzegałam. Kuriera w końcu znaleźliśmy z panią z informacji , bo mi do poprzedniego razu nawet awiza nie dano. Firma go znalazła, mimo wyłączonego telefonu.Akurat wcinał kanapki a paczki zostawiał w punkcie do nigdy - nigdy.Maszyna miała "dziurę " na wylot, pod ramieniem na szczęście przeszła jakaś rurka.
   Jak chcesz- zagadka na dniach, próbuj nie będzie trudna - z "Surgery" z serialu "RealityTV". Co działo się z jednym z klientów chirurgów? Akurat mi się film przypomniał. Jak chcesz, próbuj...
   Ja wymiękam już, jeszcze nie zadzwoniłam do tego mechanika . Niby przykręcić to zwykła rzecz...a na Ursus nie pojadę, to samo z moim kręgosłupem gdziekolwiek daleko. Można nawet przez pewien czas nic nie robić, bo to jedna warstwa LCD tylko,znam nieco za to warunki, będzie to odkształcenie w opcji niezwiązanej - ale przeszkadzać..
   Kurczę, wzięłam uspokajacze, tak się roztrzęsłam,bo to drogie jak cholejra, drugiej takiej nie kupię, choćby mnie w firmie dalej po rączkach całowano. Zresztą, wszystko podrożało teraz o 400 zł na pniu mogłabym jeszcze jedną gitarę końcertową kupić za tą samą kasę a to tylko przed "epidemią" na grypę odzwierzęcą. Myślał, że nas sprytnie przychrzani, cholera.. a tymczasem go w Polsce i Hiszpani przydepnęliśmy z koment a Amerykanie poprawiny zrobili ;D . I kto ma lepsze info ?
   • camaretto Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 27.06.21, 12:16
    Nawet na zagadki mnie nie stac, Lolu- postawic czy zrezygnowec,bo przez głupotę własną mam i tak parę zet do tyłu. Na szczęście orzyplątali się nie tylko ty ale i Adopcik iforum udało się od tego monsterklubu obronić jakoś, wystraszyliśmy, bo po co z bluzganiną ma do nas wchodzić gostek/gościówa w ogóle?Straszy teraz duchami na Wróżbiarstwie , i innych forach bez admina... mnie znienawidziła/a. Nam dano spokój, po reakcjach, ale nie tylko na urodzinki sobie 599,- zepsułam, opcja z serwisem autoryzowanym 150,-... Już się z góry boję, urodzinki mam kota więc odcięła się ode mnie po prezentach fajowych z firmy, miauczy tylko na zabawki big_grin, zadbane i kochane zwierzęta nie sprawiają mi kłopiotów, charyzmą się uleczywszy.
    Tak to wyszło ale brak nienawiści się sugeruje, tak jak i ty - z tą miłością trzeba uspokoić tępe.ra.mię.ta...A trudno jak się widzi choćby wahadełko i "ucieczkę" np. Białorusinów - 80 % zobaczylam ale ręce mi opadły na widok aluzji wzajemnych dopiero Bidena...Nie chcę już rewanżów, bo widać że ludzie się boją, a Europa przestała byc symbolem wolności i tolerancji ... przez "nas".no i masz babo placek..Nic śmiesznego, choć lepiej nieco z demokratą...White chaos ...to mi przypomina jakieś moje bingo...
    Nienawidzę polityki, zwłaszcza tej w white gloves. Może wic ogólnnie bo mimo prezentów których nie będzie, bo nie mam pieniędzy - oprócz napraw rabat pozwolił mi góra zaoszczędzić grosze i będę musiałapo0próczwcześniej opłaconych opłat szczęsciem i koszmarnie drogich prezentów wprzeszłości sięzdystansowaćterazdo mantrowania -brak nienawiści więc i pojechać musi jak i wcześniej, z żartami,czy bez - widok monsterklubu w Polsce. Ojej , serce mi się zatrzymało na widok braku wyboru u panów rolników i panów z malutkich miasteczek...tylko obecna policja na drogach;.no i wy - wymykający się ze strachem do lasu z olejkami eterycznymi, jodem w powietrzu na odporność, temperaturowych ujemnych mini wygranych nad fikcyjnym wirusem bojowym sugerującą tylko głupotę i niechęć wuadzy do zmian przyzwyczajeń (do rządów - przyp. tłumacza)... No, alebrak zachorowań i "poczekajcie... POCZEKAJCIE!!!" ..no, nawet bez plamy sugerunie nie tylko dykwaturępremiera i zżarcie dudka numysłu przez wirusy.. na początek były więc wirusy pycha/y a później wirusy trw.../ogi.
    Powróż dla Polski bo ci wyszło, może się coś zmieni i wypieprzą te nic nie wart w nasze j demon. kwacji rządy, a my zaśpimy na ten event dziejowy. No i dla mnie ogólnie an następny rok,ale mi wychodzą inauguracja AW sekwens i choćbym i obracała wróżbę w cholejrę nie widać nawet w obliczu Koła Fortuny nic ...cuda są możliwe, jednak przez pierwszą połowę po urodzinach, później załamanie coś ale widzę działanie organizmu i tzw."AniołaStróża", chociaż ja moją wiarę w Bóstwa panteistyczne - i wiccańskie, wschodni okultyzm New Age - demonstruję bo lubię... tak naprawdę to etyka pierwszych chrześcijan nie jest bardzo odległa. Wiele jest niedomówień, to fakt, tzw."pislam" z kaczym jedynym prorokiem i bóstwa neoprawicowe Watykańskie, powraca w opcji neozłudzenia że coś jest niby w porządku choć się rozchrzania.
    Do 6 miechów powróżb zatem i na dalszą drogę życia w Polszcze. ... zwłasza opcji Syren w Warszawie. bo żałobnie przypominają o wirusach, ponoć autentycznych.(slyszałaś?czasami wyją... choć nie wiadomo czemu)
    Wujek koleżanki nie dojechał do szpitala, wirus go zabił, zanim przyjechało - (w ogóle -przyp.tłumacza) pogotowie.Tragedia, ponoć niejedna.
    Albo moja koleżanka w służbie zdrowia też ... widziała pono ofiary w rodzinie tylko więzy krwi i zero kontaktów rodzinnych. Cieszy się w tej sytuacji z tych maseczek niby. Ja ciągle sterylizuję wszystko, zwłaszcza śmietniki -mam zresztą wprawę,bo inwalida w domu obłożny to bez specjalnych dróg -nawet kosztem rozwalenia do cna aparatury - jak pralki czy myjki parowej, albo pomocy nawet wolontariackiej - bym pewno w domu tego "domu wariatów " i zarazków nie przetrwała. Więc nie sugeruję czegoś braku jak u dudków w domach - jeno nadmiar...
    • lola1104 Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 27.06.21, 13:13
     powroze wieczorem na polsze
     a tymczasem odpowiem o tej maszynie Twojej
     otoz bralam na to karty 2 3 dni temu tylko opoznilo mi sie odpisanie, najmocniej przepraszam, otoz karty sa zawadiackie
     bo wyszly pozytywne i na naprawe i na kupno nowej, szala nie przechyla sie w zadna strone, myslalam nad tym ciezko kilkadziesiat godzin, nie wiedzialam co Ci doradzic, bo .... jest po rowno.
     co zrobisz z ta maszyna, bedzie dobrze

     a postanowilas juz cos z nia?
     • lola1104 Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 27.06.21, 13:14
      pojawily sie mi sie na maszyne karty as bulaw 10 kiel 8 bulaw 9 kiel , gwiazda itp ( w roznej kolejnosci, teraz napisana przypadkowa kolejnosc) same dobre jasne karty
      • camaretto Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 27.06.21, 14:54
       smile No, musiałam w końcu,bo serwis autoryzowany, szybko, bo w piątek musiałam działać.... Już mnie nawet taki - możeglupi pomysł napadłżeby kupić, ale lepszą przemysłówkę - i zrobićhurt koronek - ale i tak nie mam kasy. Kiedyś na to były pomoce z Unii , ale coś nie rozwijają tego tykko psychozy coZwidowe i pomoce naukowe ściśle a rodem z ... amerykwańskiej szkółki niedzielnej albo podstawówki.U aas za to brakuje tegopoziomu co oni sugerują tzw. klasach lepsszych ,mianowicie poziomu oksferdu, harwardu..tak,tam sąi wymagania ostre, ale myśmy siędostosowali nie do trudnej maturyczy doszkoły dlaamerykanów,u nas wyobrażenia kształtuje siępoprzezmiędzyludzkie kontakty - ale plebsem, turkami, fakt, mowiącymi swietnie po niemiecku czy francusku dziećmi azylantów - ale dzieci wojny z Syrii czy Wietnamu.Który zresztą został od razu "zabroniony", jakoby bez wirusów. może mieli ich już dosyć... Tak że niektórzy o poziomie studenckim dobrzy tu i w każdej partii mająsię dobrze, zauważani na poziomie euro - a teraz wjechał tupsychol ktory "odjeżdał" z tym rządem już pewien czas i .. z nim wspólnie się też i lansował.
       Szkoda tylko że nie jest to poziom normal harward, tylko 0, 5 h lekkostrawny maturalnie dla dzieci, które wychować głupsiejsze się marzy pislamczykom.
       Dzięki, znaczy się uwolnię się w końcu,i będzie radość. Ciekawe,bo sugerowali kaskęprzy odbiorze, zdaja się tak każdy chce a nie przelewem - i są przyzwyczajeni, że kuriera trza przyzwyczaić do maszyn...to jakieś fajne że kolejność wyszła taka miła dla oka tych kieliszków.Ta Gwiazda też, a dowiedziałam się masę całą na temat firm , kurierów i paczek.
       • camaretto Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 27.06.21, 17:17
        sorki za błędy... nistety, nie zauważyłam ich,jak również zaczynającej się infekcji śluzówki u zwierzaków - a wystarczył tylko kontakt z grob.kowcem ...zapalenie oczu właśnie zaczęłam leczyć, sugeruje się alkkohol, ale musiałam zrezygnowaćpo jakichś paru butelkach leczniczych środków zrozbiło mi sięogóknie lepiej,i miał być definitywny koniec, a tu kicia też to ma.Niestety, TO śmierdzi rybami i ma źródło w rurach (które wymienili, bo moja,żurnalistyka poszła we właściwym kierunku). I tylko raz wystarczył, żebyśmy grzali ostro, nawetna balkonieniejest teraz takbezpieczniebo ciepło. Kizi jednak okazałosię,szuka izolacji.Noaja piwa. Nie wiem, na społecznościówkachpodłapaliśmy kobietę, której sąsiad zasugerował, żeby na spanie które pono pochodzi od infekcji jakiejś ... "golnęła sobie "maupeckę.Kobitka, po chwili z córką, zaczęła tak jeden kielisecek po drugim... w końcu przyczyny stały się powodem i próbowała się jeszcze od tych "żyl wodnych " ratować,w końcu trafiła na nas.Nic jej nie powiedziałam, że oprócz zielarstwa mam radiestezyjne egzaminy,bo po co, winne były i tak arkohole...

        Pisz to postawię na coś ale w miarę możliwości nie pisz niczegoopróczdążenia do Umiarkowania,co mi na teraz i w AWwyszło... aMocu ciebie,u mnie chwiejemaskaradą. Musi ona czasami wyjsc spodmiotły,bo umnie jaki8ś aporcik takiej już dawno nie zauważanej butereczki z Izostaremnormalnie, al tym razem z soczkiem porzeczkowym, tylko znormalizowanym,,sfermentowanym. Nie wiem, bo porzeczki wyciągnęłam z 21-2 st.lodóweczki...
        Niewiem,czy pisałam, ale chybatak - żemiałam takie lękijak mizaczęły sięmanifestowaćróżnezguby - na ogół niestety, rzeczy drogich,żebałam sięże dziecko zgubię. No i wybuchło - zator, ktośmi chciał dopomóc w moim zyciu z kantem i z kwantem..rozdzina i inni nie dawali pomocy jakąsugerowali.Zmuszani przez sądy dla nei recz jasna dobre, ichroniące, dla nichy zaczęły zadrogo zadwokatem wchodzići musieli mi dać spokój... ale miał się... przyzwyczaiłam ich do porżniętychprzewodóelektrycznychczu prochów w wodzie oksy jakąsię teraz celemoczyszczaniaterytorium sugeruje.
        Powróżę ... bo powoli wchodzę w trans ale bolą kręgi i oczkaod gronkowcaataku naWisłę. Nie wiesz,co to za syreny byly? I kto był w opcji helikopterów, bo raz byłam pewna, ze przyjmowano trampki, ale teraz nic nam nie piszą, dopóki Ławrynienko ich nie popis ...dzi.
        Nic przez techolerne bakteria i kicie chore jak ja - a tylko raz miałyśmy kontakt z wodątak naprawdę, zdajesię, to co udałło mi się odsterylizować,to będę może musiała oddać mineralnie, bo Isostar który fruwa teraz, a nie jak "zwykle" talerzyki (no, może zwyjątkiem łyżeczek bo te zniknęły - w dodatku ostatniej szukam już 3 dni bo ostatnia).
        Nie wiem co to będzie jak do do pracy pójdę... może AS chciał się zameldować, a może Bóstwa... chciałam igłę tak "na pewniaka "założyć, bo mi się ręce roztrzęsły, a dziury mam w łachach. W dodatku nie ufam tym gościom ani z powodu wąglików, które mi się przypomnialy , i co sugeruje cejrowski naprawdę w reportażach na youtube a nie kwi- kwa- kwa... mianowicie kontratak , a nie grzeczne siedzenie w labo w amejryce i robienie se zdjęć z kompu - mopu .
        I czy Grzesiowskiego w końcu utną czy ten też wyjdzie, bo już nie dajęrady, co nie sprawdzam - zgodne z prawdą.
        Roztrzęsło mnie to tak po prawdzie, miła madzia mianowicie z OPSu dalej mnei prześladuje,jużbyłam b. opryskliwa, zwłaszcza ze jak nie będę chciała to nie muszę tyle płacić za mieszkanie...albo mogę wynająćanwet jak nie damrady chodzićto windajestteżaczyszeobniżają,oidwyżki idągdzie indziej -na łachach właśnie, chciałam założyć ładną łaszarnię..l więcczy mój wolny zawód czy nie muszęitak JEDYNY serwis poprosić. A już panowie z Radomia mi kwiatki wysyłali, zachcialo mi się jednak kompukompu to mam ...fullautomatix.Tylko paragony zbieram i wyrzucam, bo miesięcy parę po gwarancji ...door to door!!!
    • camaretto Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 27.06.21, 13:22
     Aaaa. zresztą ... napiszę bo i tak mnie rozzniesie arozziei tak nie zobaczymy , co najwyżej ogórlkamoże - kurczę,przecie się meldujemy chociaż nicka nie widać, a 5Bul/- i 5Miecz/- to już u niej historia.Dokładnie zresztątymisamymi kartami opisana... Co robiązatemludzie np. w pracy: meldują kichnięcie , konieczość zrobinia testu na "koronawirusa" i kwakwarantanny... po czym, rzecz jasna , nic nie znajduje sięwartego świeczki, ozonowanie bowiem nic nie sugeruje oprócz zdrowszej atmosfery - i sanepid (w obcym mieście,niestety ale chyba i w Wawie modne.show) odjeżdża z kwitkiem, a panowie (na ogół)siedzą niby na kwarantannie bez zwolnienia lekarskiego w domciu. Nic nie robiąc rzecz jasna. Albo robisię nalot na wytraszonych dziadków z rakiem i panleukopenią... ale na skutek chemii. O repiratorach - co cówiadomo wiele. Naprawdę - to co napisalam, jest prawdą,bo znam drugą stronę - porzucenia tych respiratorów przez tzw." niebezpiecznych ". Tak że wirusy mają historięzkantem, nei tylko mały są też w knedlickach i kieubaskach w marketach, bo coś z tych nielegalnych już hodowli do eksperymentów - chyba musiały gdzieś wywędrować, i znalazłyobok chińskich tilapii nilowej supermarketowerob...inięcie. Albo wysokoioktanowy olejrzepakowy.. gdzie japracowałamostro z chemikaliami, żeby przeżyć. Jeśli więc biedakowi sugeruje się chleb - to będzie naznęzacko żarł...i TO jest widoczne. Szkoda tylko żew art. pomocowych też jestobecny, terazjest w sklepikach pewno socjalnych.
     Powróż może i na to, bo ja coś kart nie mam i boję się bo wściekła jestem, nie tylko z racji tego że schrzaniłam 4000 złociszy.
     Nik tza to już na 2 tyg. przed tą świetną akcją ze mną nie chciał mieć kontaktu..Teraz wiem dlaczego,państwo jassnowidzę...
     Wszysto zaprawiam od niedawna dużą ilością piwa, cebulki i czosnek dodaję i tak jadę sobie...odporność zachowując ...przynajmniej to.
     • camaretto Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 27.06.21, 17:21
      małpy są w marketach. Niestety,znów nie widzę i muszę legowisko z kotkiem podzielić.. a ona już do kompa przyszła.
      • lola1104 Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 27.06.21, 23:02
       polsza do pol roku bedzie w obrazie 7 monet + , wiezy +, 3 monet +

       cos wisi w powietrzu, na cos czekaja wszyscy
       jakis lomot sie zdarzy, ale nieszkodliwy
       ja osobiscie nie wierze w zadna rewolucje, ludziom jest dobrze z tym socjalem
       • camaretto Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 28.06.21, 07:18
        Mi też tak wychodzi ;D i że socjal zaważył i że Wieża 7 monet to jest jakiś poważny inwestycyjny może być i kłopot, a w Wieżę wierzę że koszmarnie gra na odwrócenie jak u Suligi ... to Karta silna a reszta to blotki to samo 3 monet .. t znaczy jedynie że ludziom tenże "biznes"odebrano. Tak, to musi być to... dawali głosy na PiS o bali sie pomysłów Tuska z emerytalnym systemem więc asekuracyjnie dawali głosy na Dudę, i bali się tej klikierni jednocześnie. Teraz jest Wieża więc będą żałowali, bo PiS"rozbił" ich nadzieje, myśleli o nich stereotypowo i asekuracyjnie , więc podświadomie. Nabrali cały naród i znow mają gładkie słówka, że emerytur nie zrobią już takich... A to że "klika" a to żePO ich nabrało... teraz Tusk chce wejść do gry " ale musi wyrzucić Schetynę. Wcześniej go nie obchodziło, że nikt nie lubi Schetyny ani właściciela Biedronki,ale prowo już poszły , ktoś tam krzyczy ze sceny, żeby zabić Tuska, T. Bochiński pisze książkę o nim , a to nie jest pierwsze,Schetyna drukował pieniądze przed wyborami,tworzy nie tylko krzywą Laffera. Mam wrażenie,że to miał być dobry system wysysający, z panem Patką wszyscy są w transie oszołomskim i wyjdzie tylko katastrofa dalej.Nikt nie chce mianowicie tej klikierni, ale oni "kupili sobie" nie tylko wyglądającego młodziej niż inni PO-wca Trzaskalskiego, ale i Dudębo Kaczuszki chcą robić wrażenie starszego i nieszkodliwego. W rzeczywistościuganiająsię tylk oaferą 2 czyli Izraelskim "napadem na Konstytucję" chcąc jednocześnie osiągnąć dno w postaci niewiary w krzywą, to nas zatem zajmie..bo emerytur już nie dadzą i oszukają dotychczasowych wyborców i emerytów różańcowych. Dlatego im też nie zależy na wymordowanych na coZwid staruszkachbo tak naprawdę to wydaje im się że nami manipulują poprzez emeryturę a za naszych czasów były już fikcyjne zatrudnienia bo nikt nie miał umów. Tonie umowy były zresztą "śmieciowe" ale umowy były dobre,a zły był system Tusków i Millerów już dawno zakłamany i odbierający innym prawa wici zatrudnień bez ZUS nie było, nikt nie miał tyle pieniędzy, żeby dać jakimś pracownikom jeszcze.Harowano fikcyjnie starszymi osobami, stąd się wydaje, że ich ktoś będzie do 68 rż trzymał, a pracować będzie fikcyjnie wnuczek i tak dalej.To nieprawda ale ...i głupoty Tuska nie maja końca. Czyżby się psychicznie"rozpadli"? Bo i on i Duda walą na dykta...turę wyborczą. Z firmy internetowej bo stąd są jedyne wyniki fixe, dlatego podpytali ich przerażeni dziennikarze tym natłokiem moralnej bzdury. Też mm że Duda jest w dobrym "odlocie" w Kaczystanie,nie ma charakteru i nie będzie go mieć Trzaskę co prawda stać na więcej ale on działa z pozycji urzędnika. Jeśli mu się odbierze tą odskocznię a pracują pismani, oj... oddadzą pewno władzę ale pokojowo, oj,zbyt w obliczu tego widocznego szpiegostwa to zbyt wiele dla mnie i demon.straci. dlatego chciałam wiedzieć co ci wychodzi bo oni szybciutko już zmienili się jak kameleon,i nie dadzą juz pieniędzy.Stary numerek "starego "kaczkowładcy...Babcie z kolei nie wiedzą nic z internetu, aktualności oprócz kościółka są im obce jak również dykta..t i różne treści o emeryturach, które przecież mają.Dlatego ja mam ich w d... i glosuję na poziomie "kolega" Hołownia(sami ich "wymyśliliśmy") albo Kamysz (znam ich nie tylko z netu, tam jest wielu piszących z nami byłych partyjnie skoncentrowanych ekonomistów / ek) nie czujących takiej bariery płciowej służącej myślę głównie prowokacji.Konfederacja to jest realna siła, ale bali się w firmowym otoczeniu żeby sprostać faktowi, że do urny poszło nie 40 % i nieostatnie 53% należy brać pod uwagę tyko na 50-60% (reszta wyrzuconych głosów) z 55% co najmniej głosowało na Trzaskę Fajnie opisuje to koleżanka z ABC nik.ix- że wyjdzie co innego niż jest, ale i tak prezydentem będzie Duda. Obliczu zagarnianych niby to sądów nie pomyliła się wiele. Zresztą - ty się bałaś i wychodziło ciąg dalszy... To była prawda jak również ta Śmierć. Dooda mianowicie i inni z kliki JUŻ nie żyją, nie ma o czym "gadać" - mówi Pomorzanka, ja też... prowo w Wawie robiliśmy genialne w obliczu bomberów zaś staliśmy.Ludzie już przestali się obawiać śmiesznych wirusów zaczęli świrusów a po kieszeni nie uderzą w obliczu oprócz cennika i podniesienia podatków nikogo,znajdą się nie tylko zdenerwowani już czepliwością Uniści którzy jak będą musieli odbiorą pieniądze jak im się przestanie opłacać. I Tusk spłynie do kosza od śmieci w minutę...robił zresztą tylko coś, co im kazano podobnie pan Horbi czy też Gorb...ale NIE POTRAFIŁ Polski bronić nawet przed głupim Żyrynowskim, który na"nasz "widoki tak pluje sięjuż 25 lst i wiekowo niedługo umrze zapewne, trzyma się go ... ale z dala.Natomiast i Giertych i waw.tykańska owca czyli Opus Dei i pan Dmowski czy też na Tarocie Akopalipsy widoczni ojciec Durex.tor i inni Gwiezdni Rycerze , Sądownictwo - moich kumpli niby nie przekupili ale mogli ich "wrobić w dno"(np.Natanek, JPani ;D)Tak że JA czekam na podobne wezwanie jak ido żartów niedawno sygnalizujące mi koniec zabawy... kłopoty jednak to coś co będę musiała przejść... kurierów z jajami itd
        • camaretto Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 28.06.21, 07:24
         Patrzę - polsza PO 6 miechach - to GBuł. dociągnięta identyfikacja Moc i odwrócona 3Den Ktoś da w mo...dę Piserom czyli po kieszeni ich zbije w końcu > Pozytywne...!
         • lola1104 Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 28.06.21, 23:58
          oj , nadzieja Twoja widze umiera ostatnia, Cam.
          .....
          tu nawet karty nic nie dadza. nawet te dajace nadzieje......

          bedzie blok wschodni orwella i basta.


          winszuje Nadziei, Cam.
          • camaretto Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 29.06.21, 10:46
           Pewno, artyści zawsze mają nadzieję, ale oni w przeciwieństwiedo innych którzy pracują i nic nie mówią nie mają jak oni"Rozmowy między panem, wójtem i plebanem", nie... Barda stać na więcej...Włąśnie wracam do historii także tych rodzinnych - z epoki stosów to wszystko jest. Jednego z moich przodków za grzechy ukarano grzywną - musiał, pani spłacić dwoma wsiami na rzecz klasztoru.Inym razem, braci polskich - niby podawano arian za wzór narodowy i tolerancyjny w PRL - znaleziono w Czechach i to byli bracia czescy - wyrzucono ich w 17 w. zkraju.
           Orwell już jest, ja już go widzę - ;D ale historię przerabiają na własną - kaczki, gęsi balbinki i kórnik to przecież skąd? Albo śni mi się ten koń zwożący niepotrzebny balast (u mnie uran) z farmy - w postaci uranowych wojen kopalnych. Ciekawe, kiedy dojdą do wniosków w końcu, że krzem, węgiel (to wiadomo),metale w tym kolorowe, zloto i srebro - to dobra kopalne i ich wydobycie też płaszcz ziemi obciąża. A jak nie tu to w Chinach?
           Nie tylko plastiki związane ze światem tworzyw sztucznych czyli ropy. Rudy uranowe pobudzone wymrażają się lat 30 obojętne jaknie zepsuty jest reaktor (w Niemczech nad Renem był akurat w l. 90 taki pomysł...) Wiem nie powiem, nie z Polski, aległupijom ci Uniści - Zieloni mieli lepszy sposób na to , zwolnić - przezimować, stworzyć nowe technologie - ale nawet górski strumień to rzecz przejściowa, krążąca tylko w przyrodzie.Kiedy kolei naucząsię że "dobra "żywca" to myśląi czują - to nie wiem, bo karmi się mączkami GMO już ktoreś pokolenie demograficznie uzależnionych biedaków. Ja miałam jednym słowem,zieloną wizję już za dziecięcych lat - a rodzina wiedzę - oni nic, ale wtedy jeszcze dobre chęci, ktore im zabrano, tak że no revolutions to mają ale w interneciku.Siedzą tylko niby że "podżegacze" wszyscy niewygodni.I niby nikt ich nie internował, jakby co przch... nią jakieś babci co Zwidem i poleci do nieba...

           Kiedy masz urodziny? Ja Rak, więc teraz ;D Koleżanki Lwy i Skorpiony, ale u nas tylko chyba fairywitch i apre. Ten mój chłopak co zmarłna raka, on był Rakiem tak jak ja..
           No Rokkizia pewno też, już dostała od firmy to miauczała z emocji że prezenty dostała, zabawki za free i dużo żarcia, biegała od pudełka do worka i z powrotem, jak to można kizię ucieszyć...;D
           Ja chyba zostanę najwyżej przy kapeluszu z Aldiego i lodach z deserowym likierem, instrument muzyczny rzecz fajna, jeszcze się nie przejadł...Ale zapłacę cholewcia i tak, ze 200 za przewóz i serwis, części 600 zet...
           Z czego to brać?
           • lola1104 Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 29.06.21, 23:10
            masz dzisiaj urodziny?
            wszytskiego Naj Naj Naj, moja droga Raczyco 👹👺
            jestes Wielka

            chlopy sa przereklamowane, nie smutaj sie

            babki sa lepsze , hieh

            orwell jest od 6 lat, sorrki jesli zabrzmialo w poprzedniej wypowiedzi, ze orwel dopiero bedzie. nie, juz jest od 6 lat


            wiem ze jestes Artysta i Bardem, i nie odpuszczasz, nie usypiasz swojego, kiedy inni juz swoje uspali .....
            to Ci sie chwali
            • camaretto Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 30.06.21, 10:37
             Dzięki.Chciałam inaczej pokierować swojąprzyszłością, nawet nieco inaczej niżto było w sugestiach moich profesorów, ludzi wtedy znanych,którzy myśleli, że "uda się"..

             Drogie te rzeczy konieczne - aparaturę przykładowąmasz"na stanie" - ale i dobre, zresztą taka opowieść która mi się już dłużej w głowie snuje o bardach i artystach to nie byle kto mi przyszedł do glowy ;D...
             Jak chcesz to, rzecz jasna jako zagadka - napisz/cie.Historyczna i bezpieczna, poprzez wieki za to mówiąca wieele o "biznesie".
             I ze zwierzętami nawet w tle... - nie wiem, "pokazuje się" u ciebie coś jak "zwierzę"? U mnie często...
             • lola1104 Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 30.06.21, 20:58
              ja mam zadac zagadke tak?
              czy zgadnac Twoja ?
              • camaretto Re: Ryanairklub czy nowy showmastermind 01.07.21, 09:38
               Jak chcesz, może być i jedno i drugie...
               O jaką bardową historię chodzi?

               A ty zadaj swoją, bo ja też się nudzę aczkolwiek pochłania bardzo wypełnianie wieelkiej paki folią bąbelkową...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka