Dodaj do ulubionych

płcim .. co z nim i mariuszem p. z zakroczymia?

15.07.21, 15:48

Sprawa Mariusza P. strongmana zaczęła budzić moją nieufność z tytułu p. Omajtka z Wólki u Płcimia, Połowy Tuska tudzież opcji freeqeunce, Śpiewaków ze skrzypkami,wiadomo, artystów sztukarzy, ale rodzin powiązanych na murmur z biznesem spod Wawy marki niesamowitej oraz błędnie prowadzonej wojenki z Niemiaszkami made in osterei.ch o maggicznej nazwie Kwakwadrat wojezwódzkim i Trzęsidupskim.. . i szudloskiem mydłoskiej powiłoskiej. o nie , ten coś nie pasuje, ale zanotowałam zwiększony udział w polityce czachorowskiego blogera, od kiedy zaczął czytać mojego bloga, jak również na nasz wniosek o wzmiankę o ciachorowskim, z racji błędów tematyczno - statystycznych. Naprawdę, dziejowej wersji nikogo uczyć nie trzeba, historia się bowiem szybko zmienia – histeria też. Nie dlatego, żebym miała się teraz znęcać nad andro.chowem, o nie. Bardziej zastanowił mnie smutas budz - Narr, a to u Niemiaszków czyli w braun.-szwajgu znaczy bądź,..Głupcem. Naznacza zaś wyprany móżdżek. .i uczy krytycyzmu, nie tylko w stosunku do „teźcia” Jak również, co znaczy fotel w Andry.chowie.
A tak w ogóle to gdzie to jest? W nieświadomości – sprawa wspólnoty z kolei za wyjątkiem drobnych nagle wykipiała.

Pamiętacie może nie tylko półTuska było od czasów p. Łosia dudkami, również e – milky balbinka dała ciała, kórnik się rozpadł pod ciężarem dziejowej Mickey mousie –wszystko sugeruje zmyśloną nagraną wersję, tymczasem... czy tak jest w istocie rzeczy? Czy złapaliśmy coś nieznanego i chcemy wyciągnąć „całą darń”?
Mag w środku sugeruje razem z Głupcem i Q pieniężnej w przeszłości odwróconej oraz 2 Den.Kobieta zatem, pewno może i podłożona, nie zechce zapłacić. Dalsze karty jasne, 8 Mieczy w opcji zamknięte też, ale już 9Miecz i Kapłana z 4 Kielichów nie sugerują szybkiego wywinięcia się, 5Mieczy i 4 Mieczy świadczy że partner nic nie da, nie będzie chciał wyrównań, tylko zawalczyć, zawalić może media? Bo jeśli jest podłożony, to pewno nie cofnie się na widok popularnej osoby, która chciała popularności ale będzie chciał rozgłosu, po to jest...
Oj, panie Marianie, co pan najlepszego narozrabiał!!!
I patrzcie go, to już 2 Kwaśniewski, n- ty Lewandowski i second Darski w wielkiej rodzinie naszej klasy. Nie mowiąc o Zielińskich, Demidowiczach, Witkach i show bizz natury dziejowej, ale podobnych do Tilla Lindenmanna, Jandy.lub też innych popularnych osób. Niektórzy są nawet ...prawdziwi!

2 KWESTIA - FISHING. Od kiedy grubsza faqtura przepłynęła przez moje ręce, system się znarowił i nie wpuszcz amnie do maili.9 Mieczy . Mam ci rację, wirusisko, równe coZwidom.

3 - natury rzeczy stało się zadość, a ja intuicyjnie dałam pary wtedy, kiedy widać należało. Słabe ogniwo jednak w OPSie wyciekło i babka zaczęła się znów chować za mnie i prosić. NIE sugeruje natomiast niczego - jak to zwykle chciała innych emerytów nieco pobujać, a mnie uschłymi rączynami pocić, nie znalazła jednak ujścia dla nienawiści, która ją owładnęłą na widok tego, że olewam razem z rodziną sprawę ichniejszą już całkiem i mam papiery „ponad”. Zmieniła system, jednak ogon diabła być musi – i raz w roku śpiewa mi ...do podusi. Tak ju.ż - chyba jestem pewna swego – w horrorskopie, kwadraty Merkurego. Cóż...kto je ma ten wie.

To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: płcim .. co z nim i mariuszem p. z zakroczymi 16.07.21, 16:28
      Część której nie doczytałam się zgadza. Kobieta QDen/- w przeszłości, stanowiąca tło to była żona właściciela hotelu, wg. niego nie posiadająca prawa do podziału mienia z tytułu przeszłych spraw.
      Jednak widać - tytuł eks pani i częściowo udział prokuratury zgadza się, nie poinformowała o tym czy owym prawdopodobnie p. Mariusza P. Prawa do części mienia miał wg. niego samego i zamknął 8 Miecz tylko część hotelu co przyznaje.. , faktem jest, że wadowicka prokuratura umarzając śledztwo i część mienia w Andrychowie przyznając niniejszym strongmanowi być może nie popełniła tu błędu - czyn ten lokując poza sferą działań wspólnoty małżeńskiej oraz... poinformowania o tym sportowca.
      Od 2018 toczy się sprawa.Wg kart zostanie ta sprawa jednak w sferze działań sądu, jednak Sprawiedliwości tu nie ma ale determinacja b. właściciela, który co prawda nic z pokojami nie robi, ale informacje i część własności prawdopodobnie należą do b. żony... Karty w poz.prostej, ale Miecze...Ciekawe jakby to było jednak, jakby boa nagle przeciwnika klepnął po plecach?
      Wiadomo, blondynki wszystko muszą popsuć.
      Mnie jednak i mojej "magicznej rączki" pow. pewnej granicznej wartości, nie powiem jakiej... przy małym wzroście nikt nie neguje, to samo innych pań z siłowni. Mam nadzieję że nie jestem stronnicza, ale sugerowałam się jedynie prawem karty na + ale 4 Mieczy sugeruje chęć polubownego zostawienia sprawy.
      Maszynka za to wróciła śliczna i blada, z wymienionym wyświetlaczem, całkowicie ta sama stara, a ja już nie żałuję kasy,mam co jeść, nawet nie ruszyłam puszek z pomidorem... Dzięki Lolu.
      Oczywiście, już spuściłam z wysokości pedał. Chyba jednak z racji koloru włosów będę musiała posłużyć się starocią... mimo koszmarnego braku szpulek i stopek.
      Okazało się też, że A.Stróże mnie w astralu nie opuściły.Może jednak nie od ilości dzieci zależy życie człowieka.
      Moja babcia i znajomi stracili swoich bliskich i dzieciarnię jeszcze przed śmiercią... inni nie mają wnuków. My z kumpelą cudem uratowałyśmy życie sobie nawzajem. A tak się namawiałyśmy że będziemy miały ich murbetonowo trochę, wszystkie powydawałyśmy już wcześniej wink Nie warto wpadać w deprę...
      Piszta, wiśta wiocha ja mam dosyć, nikt chyba nawet nieobecny na forach
          • camaretto Re: płcim .. co z nim i mariuszem p. z zakroczymi 17.07.21, 02:13
            Postawię, ale nie o 2
            Niech sobota mimowszystko wkroczy do systemu
            Ja szukam dróg z rehabilitacji w bizznes z powrotem, właśnie pomysły miały być i burza mózgu, więc dostałam cholery tylko jak zepsułam coś najpiękniejszego i najcenniejszego dla mnie w świecie, ale już się jakoś znalazłam i kasy nawet nie żal. Zwłaszcza że rabaty i porto podrożalo tak okropnie, że nowy instument bymjeszcze podobnej klasy handmade kupiła.
            Zwierzaki zatańczyły za to cudnie jak już miałam deprę, bo kiedyś moja gitarka była ośrodkiem życia społecznego, dziś biedna desperado (oj, uwielbiałam ten film... i nawet się nie zorientowałam idiotka początkowo,że jadę z Salmą H.Życie płata figle niestworzone,a pani nie miała wyjścia - szukała akurat pracy jako DJ autentic w klubach w Nadrenii.Tak,że ja/my akurat te zniszczone miejscowości znam/my).
            Autentic nowy?
            • camaretto Re: płcim .. co z nim i mariuszem p. z zakroczymi 17.07.21, 12:40
              3 Kieliszków, 3Mieczy /-
              Zapoznajesz się z kimś nowym, ale więcej w tym walki płci..Karty radzą per 2 Mieczy zdecydować się żeby nie stronić od ludzi, to ma być i miłość dla ciebie a nie krzyż Pański, i wolności i obyczajności ośrodek rodzinny. (patrz,jak to u mnie wychodzi, a sama miałam kłopot i szukałam jak wszyscy Miłości ;D).
              Jednak wszystkie chciałyśmy genetycznie dla dziecka jak najlepiej ;Da kochać można i przyjaciół i koleżankę miłością Agape... pewno to to, wolne od podziwu z kolei partnera nie jesteśmy.
              Karty "by się zdecydowały" w końcu na jakiś krok, bo łatwo jest "przedobrzyć" i nie ma odwrotu, wiemy z koleżankami że karma często nie wybiera.. i tak wyjdzie na spotkanie.
              Na moje nie chciała patrzyć, zresztą jogin i buddysta to co tu gadać, w dodatku życie jak u Koto Bobo ;D, nawet uzależnionych bylo full.
              Tylko ja paru nerwicowych w mojej opcji uratowałam.
              Jak,sama nie wiem...

A co Karolinka na to , chcesz jakąś wróżbę? Mam humor dobry bo życie jak z "kobry" ;D
              Madzia,ma się rozumieć?Mam rację?

Może donbas przyjdzie, a bez wezwania może nie da rady, jak i rozzie czy Tab.
              Adopcik byl...i forum obronił ze mną.

Donbas ma paciorkowca, co Ożarowski i inni profesorowie opisali. To to RZS. A ja chciałam wiedzieć czy wie że ja wiem że ona nie wie czy ja wiem że ona wie.
              Cam
      • camaretto Re: płcim .. co z nim i mariuszem p. z zakroczymi 17.07.21, 17:44
        Poza tym walczący o coś"co się opłaca" gostek tak twierdzi.To już nie ma tak, że jak na kobietę jest mieszkanie albo na parę to tak jest wpisane w Księgi?Bo mi się wydawała sprawa jasna, jeśli przepisali nieruchomość np. na brata to jak wyrok był... i wiele par się niniejszym, nie powiem,rozeszło.
        Przestaję rozumieć, za to nie mam ochoty już do podziału jakiegokolwiek majątku. Wara od mojego kawałka podłogi.
    • camaretto Re: płcim .. co z nim i mariuszem p. z zakroczymi 21.08.21, 11:14
      Wolałam sprawdzić bo sprawa się ciągnie, wygląda, że pan M.P.został uwolniony przez wadowicką prokuraturę bo po niej i papierach to sprawa była wyłączności prawnej, a prokurator nie dopatrzył sięzadnych błędów, więc do rozwódki nowy właściciel wszedł na mocy umowy o sprzedaży.. no chyba normalnie, zresztą tak karty sugerują.
      8Buł/-???
      Przecież prok. już Mariusza wypuściła, zresztą poprawnie, bo po śledztwie nie wykazali błędów, zresztą transakcja by się bez praw nie odbyła wcale, rozwódka więc musiała mieć tytuł prawny , reszta ich nie obchodziła. .Koszmar. Klakier? Nie, Cesarzowa – poprawnie kobieta tym razem, jak powiedziałam żona się co najwyżej zdenerwowała, i uregulowane. Oby.
      Kasa poleci... oby teraz wszystko było dobrze, zresztą sławna już osoba,w sporcie ulubiona, zwłaszcza przez meniów, ale MMA i kulturystykę lubią też i kobiety ... jak moje koleżanki z "siłki" i ja też.
      Denary za to. pozytywnie. Niechby, da się.
      Klakier won.Piss go lizał...suki drapały

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka