Dodaj do ulubionych

Taki rozkład na relację -widział ktoś coś takiego?

23.07.21, 17:46
Popelniłam taki rozkład.
I? Szczerze pisząc to " zwalił mnie z nóg". Nie żebym się przestraszyła, ale powiem, że poczulam się trochę nieswojo.
Zinterpretowałam to ogólnie rzecz biorąc na NIE.
Chciałabym poznać Wasze zdanie. W rozkładzie na uczucia i zamiary mnóstwo kart uznawanych ogólnie za jedne z najgorszych w talii czyli - 10 Buław, 5 Monet, 5 Mieczy, Wieża, 4 Miecze, 9 Mieczy. No nie!
Jedyną "dobrą kartą jest tu 10 Monet, ale otoczona tymi gorszymi. I zinterpretowałam je jako cień czyli negatywnie ( nie stawiam odwróconych).
W nawiaskach bardzo, bardzo skrócona moja interpretacja.
Co wy na to?

Generalnie pytanie wstępne brzmiało:
Jakie są uczucia i zamiary Pana X w stounku do Pani Y.
rozkład:
1. Jaki On jest -10 BUŁAW -
( zamknięty w sobie, nieasertywny, uparty, przewrażliwiony na swoim punkcie)
2. Co ON o niej myśli -5 MONET
( jako żebrzączą o uczucia, jako taką biedną gąskę, a ON nie ma nic do zaoferowania takiej biedzie, potrzebującej pomocy)
3. Co ON do niej czuje -6 MONET - ( karta ziemska, uczuć tu nie ma, ani ochów ani achów, czysty racjonalizm - ty mi coś to wtedy ja ci coś)
4. Jak ON ma zamiar postępować -5 MIECZY- ( no, nieładnie chcemy tu postępować, typ typu "zawsze mam rację" - wietrzę podstęp)
5. Jaki jest Jego cel wobec Niej -WIEŻA-
acha, tutaj nastąpiła jakaś gwałtowna zmiana w nim, w sytuacji. Jeśli do tej pory okazywał ci względy- teraz mu się odwidziało, bo np. „odkochał” się.
6. Co dobrego może JEJ przynieść ta relacja -3 KIELICHY-
(dobą zabawę, może seks ale nic więcej)
7. Co złego może JEJ przynieść ta relacja -4 MIECZE -
wygląda to na jakieś zamknięcie i odizolowanie od innych ludzi, tak jakby chciał miec na własnośc, co zawsze wróży źle)
8. Co jest możliwe między nimi -10 MONET -
( jak to się mówi jedna jaskółka wiosny nie czyni. Cały rozkład jest negatywny , wiec jedna lepsza karta nie zmienia wymowy całego rozkładu.
Czyli: strata, brak pewności, niepewność, wystąpienie konfliktu na płaszczyźnie lojalności.
Straty materialne, przegrana, rabunek, nieszczęśliwe zrządzenie losu,)

9. Do czego dojdzie miedzy nimi -9 MIECZY-
-( do niczego, a jeśli dojdzie, to wróży lęki, fobie, generalnie osoba nie jest gotowa na otwarcie się na miłośc i relację)
10. Jak postępować wobec niego -KAPŁANKA ( raczej trzeba byc tajemniczą, nie odkrywać kart, nie opowiadać o sobie, być powściągliwą)
11. Co robić -5 BUŁAW ( Nie walczyć z wiatrakami.Nie podążać za kaprysami. Nie narzucać się i dac se spokój

12. Czego nie robić -GŁUPIEC - ( nie wszystko złoto, co się świeci. Nie podchodź do tego w różowych okularach.Nie zaczynaj czegoś od początku, co na starcie nie rokuje najlepiej)

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka