Dodaj do ulubionych

Ja też mam wątpliwości.

25.07.21, 02:12
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27364666,usa-20-proc-amerykanow-wierzy-ze-w-szczepionkach-przeciwko.html#do_w=57&do_v=67&do_st=RS&do_sid=330&do_a=330&s=BoxOpLink
Zwłaszcza, że TO dotyczy tramalka , który jest psychoniepoprawny, ale wirusy grypy "bojowej "istnieją,były zwalczane jednak zwykłymi metodami, i wszyscy jeszcze w 2017 wyszli z zakrętasem z kryzysu, ja się zwidu nie boję, to samo kot mój, który otrzymał leki i na odporność dostawał jeszcze na tą torbiel środki antybakteryjne. Kotek leczy się też bioterapią i 'charyzzmą - wierzy w wilki i czarne koty i robi dzikie miny do symbolu Fenrira. Jest uroczy, ale "wierzy " - dość typowo - w animalsy.
;D Pozdrawiam, "moderny" rzecz jasna nie - na- wi -dzę.
Inna sprawa Pfizer, bo tą szczepionkę wyhodowano dla Unii,ale nie chcieliśy tak naprawdę "wierzyć' i politycznie podlegać psycholom więcej, którzy manipulowali tłumem i bezczelnością , z kolei tramex ćwiczył śmiertelną "wyliczankę" już na parę miechów wcześniej. Tak że - podobnie jak prowokacja z "Pandorą" - zwykłą puszką paprykarza, którą" walim" oraz kontaktów z zakażonymi chińczykami ...trochę nieformalnie rzecz jasna - przesadzili, podobnież jak z "wizjami" czy fałszywymi testami dla "ukrycia" emilki czy dyktadoody.
Są to info nieformalne, opierają się z kolei jedynie dla kaczek i młodego "indiany jonesa " czy "patkina" - na doświadczeniach nieformalnych,podsłuchu czy wizerunku psi.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka