Dodaj do ulubionych

Szybko potrzebna pomoc koleżeńska

30.08.21, 18:53
Pytanie brzmi:
Czy mieszkanie mojej córki i jej partnera sprzeda się do końca roku 2021?
Lokal jest duży dwupoziomowy i extra wykończony. O małą klitkę bym nie pytała, bo te sprzedają się od ręki😁
Dodatkowa informacja: wszyscy oprócz jednej osoby nie marzymy o tej sprzedaży😁😁
Obserwuj wątek
    • adoptowany Re: Szybko potrzebna pomoc koleżeńska 31.08.21, 11:13
      ,..Witam nasze słoneczko, hi..hi..widzę,że mama chce zatrzymać córcie przy sobie, no ale dobrze mamy takie oto karty
      Królowa monet, siedem kielichow i sześć buław..wg. mnie jest duża szansa na powodzenie planów corki, jeśli zrezygnuje z nieco zbyt wysokiej poprzeczki jesli chodzi o cenę to tak,będzie sukces i do końca roku sprzeda to mieszkanie.pozdr. A.
    • camaretto Re: Szybko potrzebna pomoc koleżeńska 01.09.21, 18:39
      big_grin O. to ja się sobie wydałam niepotrzebna i nie sugerowałam nawet co widziałam w kartach big_grin. Bi ja zobaczyłam stricte co innego a mianowicie pouczyły karcioszki, że będzie Słońce, w dodatku odwrócone i jeszcze jedna karta na główkę plus słabszy Giermek Denarów to niespecjalne sprzedażowe karty. Musiałabym sobie przypomnieć ale pomieszałt mi się w mógownicy być może Kielichy, bo Buławy to były u Adopta, a widać jakoś,że ona rządzi i to wam za dużo.
      Jak to jest,że to się u was szybko sprzedaje, jak nie chcecie zbytnio jeszcze? Bo Kraków Gdansk Poznań czy Warszawa,to takie ceny są,mówiąc krótko, powyżej 400 000, za to małe miasta niby taniej,chociaż domki to wiadomo p0osobnież po jakieś 300 000, ale jak ja próbowałam(a nie udalo mi się, bo prawie deweloperka, i w dodatku kliencie "powaleni" - natomiast sąsiedzi ekstra wykończone to "na kolanie" -chociaż inny sąsiad, też uczciwy, też nie sprzedał, zresztą, mi to mieszkanie bylo i jest - okazuje się - nagle potrzebne,zwłaszcza jak "wojna"pucin - trup się skończyła)to mi się nie bardzo udawało. Za to wspomnień przybyło, epickich iście.
      Może ja nie umiem wciskać kitu oraz mebli Komandora z palmą na parkiecie???Bo ja zaraz sugeruję, że ja sama bym nie odkupiła czyichś sanitariarów a parkietu nie chcę dla zwierząt w ogóle?Oglądałam mianowicie sama kiedyś...
      Tak czy inaczej, Donni, u mnie dwa przeciwko jednemu dziecku na trzy i to nie pamiętam,ale być może wsparte o Kielichy.Trzecia słabsza energia ten Giermek.Taka ostrożna coś.
      Musiałabym dokladniej sprawdzić,ale juz nie chcę wchodzić, zanim się nie wypowiesz - zweryfikuj nam ;D
      • donbas Re: Szybko potrzebna pomoc koleżeńska 02.09.21, 21:42
        Na razie nie mam co weryfikować. Powiem tylko, że są oglądający. Na razie tylko oglądający.
        Ja bym chciała ( i nie tylko ja) zeby ona zatrzymała ten lokal, ale musiała by spłacic partnera. a to już trudniejsza opcja. Na horyzoncie jawią się jakieś perspektywy, ale są odległe. A druga strona chce jak najszybciej się pozbyć. I nie wiem, czy czas pozwoli na to, aby to wszystko jakoś się spięło.
        • camaretto Re: Szybko potrzebna pomoc koleżeńska 04.09.21, 19:55
          Nie wiem, zobaczymy, może psychologia nie jest tu idiotyczna, ale "programowanie"mi się na ogół sprawdzało...CIekawe, jak tam horoskopy? Sprawdziłaś pewno - i co ?Jest jakis ważny aspekt? U mnie nawet jeżeli hiper siły co WIDZĘ - to i "hits" były widoczne, z sukcesami...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka