Dodaj do ulubionych

Manifestacja a dywinacja

14.10.21, 07:47
Miałam na myśli dziś te niby wzniecane przez KingęRusin manifestacja, bo ... w końcu trzeba jakoś "iść za ciosem", inaczej,dzisiaj - gęby przystryżone , jutro - znów się opędzą skrzydełkami, mamy promieniowanie, nie tylko GUS czy też GUŚ ale ...caly Guslar. Czy też Guślar(z).
Nawiasem mówiąc, Kir Bułyczow się przypomniał, stary bard niezapomniany, zostałponoćpisarzem sciencefiction przez... przypadek, zawsze mile związany z Polską apóźniej " Fantastyką" ,przez babkę Kirę, Polkę wywiezioną na Wschód w czasach wojny.
Podobie zresztąjak Okudżawa i Agnieszka Osiecka.
Tak się wydaje, ale ruchy narododów to byli ludzie - tac czy inni ,nie chcieli iśćna śmierć, żeby nie przypomnieć moichwłasnych rodziców i strzałów podczas demonstracji, no i historii najnowszej.
Zapytałam więc o intencje pewnej pary POlityków, trzeba bowiem skoncentrować naród, narownie powiem, powstał, bo ludzie są akurat, nie powiem, może lepszymi taktykami, niźli szefostwo, skłonne do opierdalactwa w nagrodach - a tu- (zwłaszcza, że tuks wyglądał mi coś martwy a lisek tom ma podobno raka),za to kaczka niechciana przez naród i nielubiane kliki są wyprane by brainłosing
Niestety--
Kapłan odwrócony
Księżyc odwrócony
rozwiały wszelkie moje wątpliwości prywatne, zwłaszcza że Kinga r. jest jakby poza wątpliwościami, razem kiedyś z Lisem była celebrity, a motyw żeński ciągle obecny..
To nie jest ściema, tylko wyciągnięty guru next i użyty face, dla karcioszkow.
Rada - pełna świadomości bliskiej zagłady wzięłam i pogłaskałam karcioszki, bo trudno - jak wyrocznia, wpływu nie mam, a antysekciarstwo tyczy sięowszem niby mnie w szczególności (byliśmy już w chyba każdej współczesnej sekcie,niestety, później jak już co - przyszło wyciągaćrodzinęi kumpli spod półomieni, m(mini ster). gier i zabawy )śmieszył (m.in. w Srodzie Sl - jak mamusia moja - klub i ona sama twierdziła, "że te wszystkie manifestacje to prowokacja". o, ale jej mało co nie zabili, widocznie jednak,okazała siępotrzebnaKosmosowi, a mnie pan bog - a może i para), a moja ocena została wzbogacona przez ataki na Kulczyka i "podsłuchy".
Gorze!!!
Niebezpowodu znajome bor.owiki mprzypominały mi trzy maupki breugla...
Takich rzeczy się nie robi, nie rozrabia.
Kilermoże przyjdzie o świcie, a może się pkotkinie. Należy jednak po batogu pogryźć sznurki.
Coś jak mój piesek owczaek niemiecki,, który w ten sposob uniknął śmierci oczywistej i wrócił do miasta,alejeżeli już to historiazasługuje na zagadkę, moim zdaniem. Pies bowiem jak człowiek.

Jakby co - dyskusyjny temat - co wam wychodzi, albo...

Karty są nietrafne,czy psychologia do kitu?..

Kości zostały rzucone!!!
stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka