Dodaj do ulubionych

Ukraina...dyskusja wróżbitów.No i różne takie...

11.04.22, 17:46
a w niej chęć, teraz , przyznaję, do bycia za wszelką
cenę w Europie.
Może oni się cofają- objawił jeden ze znajomych...
Rozkładam karty, ale nie mam jak zwykle pewności co do dziejo -pisania.. przecie niby o coś "walczymy".
Rosja -D...Diabeł, 14-Anioł 2i 3 Kiel, zakręcona ogonem.
.
Ukraina - chce być z Europą.
Kłopotem chce być wprawdzie rząd Pis, ale przyszła zdaje się na niego kryska- brak jest ministera finansjery, Morawiecki tylko został...sam.
Mamy jenak kawał wspólnej historii, ale Belorus'niet, ano niech w obliczu zagrożeń wypuszczamz rąk, niech robią co chcą. Wystarczjąco kłopotow....Teraz rzond przejmuje Rokitka, bo zagrożenie ze srony sił sprawczych ma się ku końcowi... ogórki przestały rzondzić,a , rozzie - możesz wrócić. Bardzo nam ciebie brakowało...
No,nie tylko.Tyle miłych wrażeń...Ukraina będzie jedna.Ale toksyny wiadome, niekt oddać wladzy nad ropą w Doniecku nie chce, to samo Krym.Rozerwą laleczkę szmacianą Nie , As wskazuje, że Ukraińcy się nie poddadzą, rosja jest mimoAnioła w blędnym kole Diabła, i dobrego chce, i złe trzyma.Kielichy świadczą z kolei, że próba nawiązania stosunków jakichkolwiek , nie tylko gospodarczych coraz mniej możliwa, pewno się zatem ugną,ale uzyskali już co chcieli.Ukraina nie ma
Coś mi się psuje klaw

Druga ważna sprawa - reinkarnacja. Moja. Żyłam zatem murbethonic za czasów Tokugawy w ówczesnej Japonii, mam wyraźne przekazy i wspomnienia, od których robi mi się słabo, tak są wyraźne... wizje dokładne i bez złudzeń, ale ...tajne. O nin - jitsu pisze się bowiem podobnie, jak i o współczesnym szpiegostwie, niewiele, wszyscy z kolei albo umierają, albo znane są jedynie praktyki, które znam... jak własne, dziwne, załapuję od razu-ale i psychika człowieka młodego jest podobna, łapie tak samo Enter Dragon, i Enter Sandman...Jescze jak ćwiczy i na SFD ma punkcik i nasiłce jest znane to nicnie ma prawa się sprzeciwić.
Dobra, już piszę w czym problem - nie mogę zlokalizować "swojej"inkarnacji, ze względów na charakter wspomnień u którego daimyo był Musashi, wiadomo, ale reszta w ciemno.On miał kłopot ze względu na syna przybranego, ktorego lennik Tokugawy szogun -późniejszego szoguna - zmusił do samobójstwa. Wg. historii w wikipekdii wszystkiemu winny był Odo -ja mam z kolei nazwisko Hideyoshi i zaangażowanie w Tokugawę,który miał... ze względu na Odo,nienawidzącego szpiegów kłopoty, bo zmusił żonę i syna do samobójstwa.
Tokugawa z kolei winny Musasiemu dziecko nienawidził później szpiegostwa ninja....Jak chyba in szkoły I-chi - ryo, propagującej dwa miecze - katanę i wakizashi, zamiast ulubionej wówczas szabli tachi.
Nie mogę zastem wyjść z kryzysu,bo zwolennicy ninja -przez Odo rozbici po Japoniii zostali przez niego zaatakowani i wybici do cna, ten z kolei uwielbił chrześcijan, a ja nie. Hisstoria jak z "Szoguna " z Chamberlainem.
Jak jeszcze wykorzystać dostępne książki nie wiem, przypominam sobie b. wyraźnie, że na wieść o znajomej - może i rodzinie - kobiecie która nas zatrudniła - zabitej w seppuku,najwyraźniej żonie Tokugawy - i blokującej wyjście ławicy zbrojnych- zarządziłam nie pierwszą masakrę wszystkich jego sił. Rozpierzniętych samurajów trudno było złapać,na zwolennictwo szkoły dwóch mieczy wskazują z kolei inne wspomnienia. Nieznajomość Anjin -sana z kolei aż się prosiła.Pomoże ktoś ..?
Choleira, jest jeszcze groźne 5 GB i cyberkłopoty - ładowarka kaput. Z kolei klavitura rozi kłopoty, moe i skrypty.Siarką zaczęlam mianowicie odkażać, stąd połowa boleści, ale i sąsiedzi pomagają, zmęczenie okropne od dysku idzie - i... lumbago mam.
Kotek mnie wzywa, ona też ma dość, no i nie wiadomo, gdzie ryżyk do
Z platformą bankową Parisbank z kolei kontaktu nie ma żadnego, a ja mam zbyt stary kompukompu z moim (dobrym) oprogramowaniem, wszystko jeszcze nowe, a tu najwyraźniej kasy chcą nowej, Gates jedną ręką dał, drugą bierze.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka