Dodaj do ulubionych

eko.nomia i nie tylko

07.06.22, 10:06

... i rozmiary zadurzenia w kraju- jako dzieło pisserskie. Podsumowanie Lisa w niusweeku jako KONIEC tej politycznej strefy cieni, ciemnogródka.
Kto gdzie chce niech się bawi.
Ękonomia publiczna i co z niej będzie - przy dołującej bioenergii niektórych ptaków,owadów i.. polityków i ekperymentacyjnie stwierdzonej ekspertyzie wahadla w dziedzinie konstytucji to w ogóle ...słów brak, jak się widzi nienawistną dłoń i autokratyczny rząd, podający sobie i nam nie wiadomo już niby widome że fałszywe/np. per respirandi przy którym sama siedziałam / co... Tak w rodzaju racji demon. kracji i cezji diecezji (to aukrat info zwatykanu i radia ma.ryja)
;D
Kiedyś były takie prowokacje na ścianach powszeche, nie tylko tkaczuk z dowodem na ormowskie korzenie w jarosławiu...
"Uśmiechnij się, jutro będzie wojna..."
Mangrowie inna rzecz-czy będzie do mnie krowy rzecznej wszetecznej pasować?No i jak długo mdzij amatką głupich, mawiał któryś eks, niby miły, ale krótka była rozmowa...
Inny przydał się w temacie sztuk walki, absolwent matfiz na studia z taek - won - do wyglądał na misia.
Przyszłego.
Lepiej nie można bylo za to trafić w diedzinie przyjaźni, pozzbawił mnie
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza...(mawia się że ten samurajski, podobnież jak i Tsubę, gardę nie tylko wykuwa się z udziałem ziół, podobnie jak damasceńskI, ozdabia się i nazywa jakoś -np.eks.calibur...)

To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary...
I coz s.n.?
Ktoś chce jeszcze coś, niech pisze, analiza par nie tylko moich ale i loli, mam bowiem już któryś raz wrażenie że tego nam potrzeba...
Zdrowie ... moje , bo na innym kanale powiedziałam co wiedziałam.
Podzięki jeszcze dlaforum, bo nasza pisanina nie okazała się niepoprawna,póki co , wiele rzeczy i całe systemy AGD, gitarowe, druciane, patelniane żeśmy kupili, prace sprawdili, wszystko pod zagrażającym znakiem demonów okazało się tylko Cieniem...
CO MNIE NIE ZABIJE TO MNIE WZMOCNI...

Kości zostały wrzucone, wyrzucone..Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: eko.nomia i nie tylko 11.06.22, 20:12
      Będzie coś pasować zdaje się men - ale niejeden, nreszcie wolna od zagrożenia życia .....bo w kraju nie było mojej grupy krwi w banku...wtedy dokldnie kiedy chorowalam trochę i liczyłam na wejście służby zdrowiia.
      Terazteż nie ma, ale - na szczęście - zestarzejemy się chyba SZCZĘŚLIWIE...
      Zresztą, jak sobie przypomniałam w dziedzinie duchowej,l bałam się trochę swoich mocy jogi , nie sugerujących nic... oprócz mocy...
      Zdrowie wraca, właśnie w aspekcie nie tylko aspedkcie rpg,ale już przemyślaanych ról życiowych. Odwalczone hormony proszą się za to na out, na szczęscie, kiedyś musii być w końcu spokój.
      Czytam za to historie nin- jitsu w dziedzinie historii starożynej Japonii i corz więcej szczegółów w przypomnianej kwestii życia przypomina historię, nie tylkopo fascyn
      • camaretto Re: eko.nomia i nie tylko 11.06.22, 20:24
        Sorry za blędy,ale co rusz wcieska mi się caps, bo od siarki mam je kompl. sztywne...boję się zresztą również chodzić, bo wita mnie taaki ból kręgów i zapalny stan,że nie wróżętyko wahadło wzięłam nowe no i synt'a, bo na nim łatwiej jest coś zagrać.
        Ma kota..i trudną pracę, gdzie wahadło mam pod ręką, ale znów już nie działam...
        • camaretto Re: eko.nomia i nie tylko 11.06.22, 20:32
          Żyła zapewne w każdym razie w epoce Tokungwy i Anjin- san'a i później bądż wcześniej jako żołnierz teeeż - tylko inny..
          No i w czasach chrysstusowych, kiedy jeszcze byli pierwsi mądrzejsi chrześcijanie - przypomina mi się język ARAMEJSKI , zupełnie jakbym była Rzymianinem Patrycjuszem...
          Zresztą, b. duchowo to wronazakochanan przyjaciółce, MNIE chciała kiedyś wydziobać oko...
          Cóż, życie po życiu, a KARMA - swoją drogą, podobnie jak BÓSTWO
          • camaretto Re: eko.nomia i nie tylko 14.06.22, 10:29
            Lolunia, a zerknij być może w karty jak z tym menem...czy wiernymbędzie, bo mi się coś przepomniało, że często jednej się oświadcza, z drugą przyjaciółką ma psa... a z trzecią Zosią całuje... Jak to bylo z naszą koleżanką raz Lukrusią.
            Jak to się mówi, "cwałowanie Zosi..." powinno się jakś zakończyć, po męsku i maczo.
            I żeby w miarę możżzliwości wyszło co i ile?
            Wiara czyni bowiem cuda cudeńka, a my już najmłodsi nie jesteśmy,zresztą...mam kolegów, jeden nie chciał być calkiem jak w kabarecie K2 żeby u macho jak w kawale
            " co, brat, znów się zakochałeś?Przecież ostatnia jak się zakochałeś to ci po100km z motoru spadła...
            -Nie wiedziałem, jak z nią zerwać..."
            Reszta VIDE MOJE ŻYCIE.
            I ...Lukrusi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka