Dodaj do ulubionych

Mag na zwiazek

20.07.22, 09:10
Hey kochani,
Co moze oznaczac jesli na pytanie o milosc i zwiazek wypada uporczywie karta mag?
Myslalam o zwiazku z przeznaczenia, bo do tego wychodzi jeszcze kaplanka. Moze chodzi o idealnie dobrana pare? Albo moze na zwiazek trzeba poczekac i jest nie jasno, czy wogole do tego dojdze?
Jak wy to interpretujecie?
Pozdrawiam serdecznie
Obserwuj wątek
    • hydyh Re: Mag na zwiazek 06.08.22, 10:31
      nieprawda bo najlepszą wróżką jest Sara, tylko Sara!!!
      ja polecam Wróżkę Sarę jest to bardzo miła i sympatyczna osoba a przy tym konkretna , nie owija w bawelnę tylko w punkt odpowiada na pytania a co najważniejsze jest bardzo wysoka sprawdzalność , co u nikogo wcześniej mi się nie zdarzyło!
      korzystam z jej usług już od kilku lat i prawie wszystko zdążyło się już sprawdzić, z tego co wiem poza wrózbami zajmuje się też rytuałami,ja póki co skorrzystałam jedynie u niej z oczyszczania energetycznego 2 miesiące temu i juz widać róznicę w jakości życia jest coraz lepiej, jednym słowem rózne problemy zaczynają się redukować i część już znacznie poprawiła wink email do niej kobietamag@interia.pl
      • camaretto Re: Mag na zwiazek 06.08.22, 15:45
        ja też nie owijam w bawełnę, ten powtórzony comment jest tu zupełnie niepotrzebny, a do coraz starszej kobiety w rodzaju "Sary", Smokowej w Wawie, co do reszty nie mam złudzeń, powiązanej z moimi znajomkami z b. sekty... no, nie stawiałabym u niej, bo wróżką sama jestem.
        Tu jest forum dykusyjne o kartach, a nie miejsce na autoreklamy.
      • sabinaizabela Re: Mag na zwiazek 06.08.22, 19:01
        Bardzo dziekuje
    • camaretto Re: Mag na zwiazek 06.08.22, 15:53
      A co do sabinki to jakby nie było, chora byłam i jestem, z wypadiętym dyskiem i uciskiem na rdezeń oraz drętwiejącymi palcami pisać nie mogłam.Gdzie oni mają usługodawców hydraulików?Potrzebni, potrzebni na dniach!!!
      Tab, to była twoja rada, jak się zorientują "moi" ( o których się martwię, nie powiem, zrobili już sobie krzywdę)panowie, to pod oko.Całkiem normaFORMA
      • sabinaizabela Re: Mag na zwiazek 06.08.22, 19:04
        Moze i twoja interpretacja moja Droga camaretto sie zgadza, jednak bardzo trudno twoja pisownie zrozumiec. Stylistyka, musisz nad nia popracowac.
        Zdrowia zycze i powodzenia
        • camaretto Re: Mag na zwiazek 09.08.22, 12:21
          ...aczkolwiek wiele błędów to tzw. literóffki.Mam, mam naprawdę blokadę nerwów, i boli z racji wypadniętego dysku oookropnie, wysunięte jak na kursie healingu opiera się o blokadę systemu nerwowego, stąd też moje obawy, jak tu przetrwać do wesela...
          Cóż, Tab, dobra i sympatyczna wróżka moje obawy co do ew.partnera rozwiała, najwyraźniej chłop żenić się chce,kłopot w tym że nie zawsze mu to wychodzi, i wtedy trzeba dystansu, jak również w stosunku do pokrzywdzonej strefy męskiej...
          A w ogóle, polecam jako poetka i tłumaczka zawodowa pisserclubbing BEZ kotowania treści, to pomaga.
          Tfu tfu
          • sabinaizabela Re: Mag na zwiazek 16.08.22, 21:14
            To bardzo trudny jegomosc. Czasem sie wydaje, ze sam nie wie czego chce, czasem robi wrazenie, ze ma jakis plan. Ciezko tu powiedziec, czy kiedykolwiek do wesela dojdzie. To chyba on jest tym magiem…
          • tabularasa22 Re: Mag na zwiazek 18.08.22, 17:06
            ojoj Cam ... tak mi przykro przez ten dysk ... nie chcesz jakimś radical go potraktować ? już i szaman nie podoła to może mechanika ? Blokada jaka?
            Ja tych co chcą się żenić rozumiem .. tez chcę za mąż, ale wychodzi mi że chcę tylko za tych co nie chcą się żenić :d tak że .. jak nie kijem go to pałką big_grin chyba na dobrze przejdę na swawolną stronę mocy i rzucę się w wir romansów , nawet eksus się przewinął był ostatnio , a taki ładny ... charyzmatyczny ...
            Co ty na to Cam ? spróbujemy pobroić ? samej to mi łyso big_grin
            • camaretto Re: Mag na zwiazek 25.08.22, 19:24
              Mówisz magik?
              To może i kombinerki są potrzebne...Mam takiego jedego, ale coś mechaniczny się zrobił...
              Za dużo, panie, ZA DUŻO!!!
              • sabinaizabela Re: Mag na zwiazek 26.08.22, 08:12
                Szczerze mowiac, to ja nie mam pojecia co z nim dalej robic.
                Teraz caly czas mi rydwan wychodzi…
                • camaretto Re: Mag na zwiazek 29.08.22, 21:10
                  Karty dobrze mówią, Śmierć przy obronie pobrojenia.
                  • sabinaizabela Re: Mag na zwiazek 29.08.22, 21:43
                    Odmiana losu? Man nadzieje, ze na Lepsze…
                  • camaretto Re: Mag na zwiazek 03.09.22, 14:22
                    Tab, na full positive z łeb-szamanką Lolitką wink, aż miałam wyrzuty sumienia,że ją ściągnęłam do siebie, ale w takiej jestem kondycji,że po krwotoku rozwijał się inny...
                    A Wawa strasznie droga w centrum jest, uciekła dziewczyna,ładnie podziękowała, ale pełnia szczęścia z mojej strony.
                    I... może i kombinerki potrzebne. Co porabiasz Ty z kolei, bo Lola, to wiem,mam nadzieję że jak wróci, to napisze.
                    Mam za to nasdzieję coraz mniejszą na tego Małża... niby ż ma przyszłość... ale na ---.
                    Lolitka wróżyła.
                    Tak że bym chcialała odmianę, ty pewno zawodowo -miłośnie też, nie jesteśmy bowiem wieczne...
                    • sabinaizabela Re: Mag na zwiazek 03.09.22, 17:52
                      No wiec on jest tym magikiem. Ciagle na siebie wchodzimy. Tak jakby Universum nas kierowalo. Teraz wychodza karty mag i glupiec. Chyba nowy poczatek z tym facetem? Dlaczego Universum nie przyslalo mi kogos latwiejszego w obejsciu ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka