Dodaj do ulubionych

Od paru dni mam chandrę,kto postawi?

24.09.22, 13:19
Karty cudze, najlepiej tak, bo czytamy z racji ESP najlepiej własne treści jednak.
Postawię sama, jednak proszę o cudze.
Nie wiem co robić, mężczyźni to jednak wielka dla mnie też-zagadka przyrody.
Teraz wpadli w fazę "jestem sexowny" i chcą głównie sexu, niby to co się o nich opowiada. Jednak najprzeróżniej.
Dwa.
Muszę pewno wydać kasę na liczniki, na 6 miesięcy to ponad 1`000 zł, bo płaci się z dołu. Do tego jest czynsz, mimo pomocy rodziny będę musiała pewno zapłacić, jak nie teraz, to w styczniu,albo w grudniu, ok. publikacji następnej wody.Już teraz mi niedobrze, te 20 czasem proc. podwyżki rozkładają nie tylko mnie jako finansistę, nawet mimo kapitulacji "guru" -'możemy przegrać', "na transatlantyku płyniemy", wiec i pijemy w półTusku...
Moje geratulacje, jaśnie guru jest jednak wyprany koompletnie, bowiem moje prowokacje i sugestie "włażą" całe.
Będę jednak z racji podupadającego zdrowia sama chyba piec, na razie mam naajlepszą eko-mąkę za 5 zet kg., ale nie starczy mi, tym bardziej że wydałam na jedwabie, szydełka i piwo.

3. Trzy , byly miłość i pieniądze

To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kośc.i zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 24.09.22, 14:26
      Teraz praca...i zdrowie.
      Czy będę w końcu zdrowsza - i opanuję w najbliższym czasie - tak ok. 3-6 miesięcy ,bo też tyle starczy mi (NA Psy - tyle komputery napsuły - ale skąd Się to wWZIęło?) ......kasy - zdrówko ortopedyczne - bo wypadły dysk to nie wszystko - przewróciłam się, przytłukłam raz głową w kaloryfer, zaraz też zniszczyłam plastikowy dość mocny stolik, podcięłam tudzież niebezpiecznie podbródek i zaczęłam bez opamiętenia krwawić -nawet samym osoczem.
      Meniuczeka aż będzie lepiej - mieliś się umówić, a tu niespodzianki -przewracam się, z samego strachu przed ponowną utratą równowagi, co chwila, tracę film.
      Nic nie jadam, nawet całymi dniami, boję się blokady organizmu i krwotoków, bo wynikają ze zbyt też dużej jeszcze, limfatycznej wagi, muszę też schudnąć...
      Kocham ....ale czy wróci a nie poleci na następną albo w bok - bo brak atrakcyjności to jakaś plaga, jak sugerowała Lola w przyszłości -odw. 9 Kiel.Tym bardziej, że JESZCZE ma chęć - chce sobie zapewnić w Buławach -As Buł - wzajemność i odejście od samotności.
      ???
      Tym bardziej , że z czasem zaczyna się czasem - obesesja, że go zdradzm, i nuda seksualna, tym bardziej, że jeszcze nic mocno nie wiąże - nie ma sdzieci, ja już i on teŻ - w coraz starszym wieku,, ok. 4[8- 50 lat, oboje, budzik wysiadł, same zagrożenia, coraz podupadający wygląd, zdrowie, WSZYSTKO.
    • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 24.09.22, 14:39
      Na razie tyle. Dzięki z góry, bo już moje lęki na wskroś wyłażą spod kredensum- jak nie przymierzając ta przeszła 5 Monet i kotek mojego menia przerażony czymś...brudny i zalękniony.
      Czy ktoś podejrzany otworzył czymś drzwi i mu krzywdę zrobił?
      Dzięki, za dobre serduszko odwdzięczam się wróżbą...
      • lola1104 Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 28.09.22, 18:53
        wyszla Ci Gwiazda, 3 monet , 2 bulaw z przelozenia

przeszkody - paz monet

Twoje samopoczucie as kielichow, kaplanka

jak Ci bedzie do konca roku - Cesarz , Rydwan, as bulaw

u lalala, calkiem calkiem ta energia Cie otacza , piekna

oczy w strone slonca, bedzie Ci jasniej, radosniej
        w pazdzierniku sie rozswietli, Cam
        • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 03.10.22, 15:36
          A wiesz, to całkiem możliwe, to takiw porażenie eee...działa, i.. coś tzn. kogoś udało się wystawić do wiatru, tylko współuzależnienie od uśmiechu młodego muła nie..Jak koty to magia musi być. Albo koledzy orgonem zwalczają...
          Cysorz jesst...znaczy i Rydwan oj, żeby tylko zdrowie za tym poszło, bo ja krwotoku a razie nie mam, i ze strachu to mi się całkiem wyłączyło ciało, a slyszałam, qum qum, że po dzieciach to i ze 3 lata okres damski się wyłącza na ochronę jakby.A większość to te niby "bardziej obfite" to menopauzie przypisują.
          Mocnemikarty...As buław się mi powtarza, Cesarz men, z Rydwanem to sukcesy chyba, nie? i ...w końcu chodzenie, i firma -może być, bo ja sprywatyzowana być muszę, jednocześnie i zawodowe robiłam...szwaczki też, co prawda, ale w połączeniu z zawodem plastyka czy artysty - nie miałam pieniędzy na życie, przyznam się szczerze, po liceum konkursowo czy nie - za wszystko, także na kursy itp. trzeba było płacić, to mi było świętokradczo wszystko jedno 20 lat temu, zresztą - dzięki studiom polskiego początkującego prawa to wygrałam wszystkie moje sprawy sądowe, a zajęciom na wielu uniwerkach- czsami i życie.
          Może i men -jak zobaczy(ł), że musię ziemia pod nogami pali,a i Rydwan -nie powiem, w wieku późniejszym to choćby i pistoletem- dzieci mieć nie chce tak bardzo.
          Mężczyźni też miewają menopauzę, tylko później, a wiek normalny pociąga za sobą brak i w odchowaniu dzieciaków, albo rezygnacjęz planów zawodowych..?
          Bodlaczego starym kaballiero człowiekzzostaje, a póóóóźniej i kłopoty z wyjściem za mąż ma - to nie powoiem, wiem sama ajkoś- tym bardziej, że u mnie i komputery nie tak chodzą, i talerzyki czasami w drodze mokną...Jak się przestraszyłam czegoś po otwarciu Kundalini, to nie energii zwiększonej tylko przeciwnie.
          Tym bardziej, że UFO sfotografowałam, z charakterystycznym upływem na ucieczkę i przesunieęciem ku czerwieni, i wypływem energii, zdjęcia ciemne, nagle jakby przezświetlone, tylko obiekt "uciekł" w... NIC. W górę, ale zgłupiał i procesor. Na szczęście, TA najlepsza technika w ostatich latach nie dała za wygraną i po paru...dziesięciu sekundach wszystko wrócilo do normy.
          Wróżbę chcesz?
          Boję się jak ognia tego z 9 sex- kielichów, to nie milostki albo flirt internetowy, sytuacje prawne - Sprawiedliwość i tzw."porażen'ie"... doprowadziło do - wydaje się samobójczej próby, w którą nikt nie 'wierzył, i moje prawie omdlenie... wydaje się, karma i"bratnie dusze" - coś go wiążę z neoenergią, nie powiem, tzw. siddhis ma - nie mylić ze schizos kolegi kiedyś opublikowanym, też ze 25 lat temu.
          Japonia i nin -jitsu jak i u mnie - z czsów Tokugawy i Chamberlaina na full historii się zgadza.
          tylko Latający - Latająca stopa - mógł być tylko jeden - przywódca ninja w masakrze pana Ieasu - czyt. Jezu Tokugawy, albo bitwie pana T'Odo, męa Mariki T'Odo, tłumaczki angielskiego.Wybito podeówczasklany ninja, a legendy dotyczące właśnie siddhis zaczynam sobie doskonale przypominać, zwolna jakby topnieją pewne ściany,dot. historii - tylko Umarli Nie Mówią. Mam po temu książkę Miłkowskiego, podsumowaniem,
          historycznym,i Gor'in - No - Sho autorstwa samuraja Miyamoto, a nie wieśniaka, jak powszechnie sądzono.Jak również ciało się podporządkowało, po prostu jestem w epoce tej wysportowana jak dawniej, eks- legenda? I historia zw. z praniem mózgów u kaczek, i kórnikiem (tak) mr. G.. jakby historia powtórzyła się.Tak jakby ratować Strefę cieni chciało nie tylko karmiszcze, po uwaleniu "swego" ze starożytnego Egiptu i analizie Złotej geometrii radiestezyjnej - odlanej perfecto przez Ciszaka w pracowni-mrozpoznałam co mi się układa - ale i ONI są częścią tego, nie powiem -masseczki poznaję, budowa nna, powiązan'ia zenergi'ą innych ludzi... ślad po seppuku żony i syna, nienawi'ść Miyamoto do ówczesnego szoguna "Jezu"...O"I" chcialoby się znów coś powiedzieć, ale ta historia to mi mimo zasłony Mayi z 3 okiem spływa...
          • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 03.10.22, 15:41
            _przepraszam za literówk'i, ale mi jakaś strona spowalnia pracę komp'utera.Teżiedytor, możei weerus?
            Wróżbę chcecie?
            I pytanko jest -CY -ew. kiedy będzie wo'jna z 'użyciem jądrowych sił?
            • lola1104 Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 03.10.22, 22:40
              czy bedzie wojna taka o jakiej wspominasz
              8 kiel slonce mag

nie, nie mowy

Cam, jak czesto myslisz o swoim menie, codziennie ?
              umow sie z nim

powroz mi Twoimi kartami i Twoim pieknym wahadelkiem na pewna nowo poznana osobe w moim kregu - czy bedzie nam dana przyjazn dlugowieczna, czy tez wycofa sie okrakiem ?

caluje
            • adoptowany Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 03.10.22, 23:29
              ,..witaj Cam, skupię się tylko na ostatnim twoim pytaniu,czyli jakie są granicy tego szaleństwa na wschodzie, otóż wyszły mi 3 miecze, rycerz mieczy i 9 buław, a to wg. mnie oznacza ,ze przynajmniej do końca roku zachowany bedzie obecny stan, czyli ani w te ani we wte.Siły Rosji sa w pacie, ich wewnetrzne
              powiązania sa już albo pozrywane i wręcz w dużej sprzeczności względem siebie. Putin ma coraz mniejsze poparcie we wlasnym kręgu, ktory jest już bardzo mocno przerażony tym obecnym stanem rzeczy w Ukrainie i w samej Rosji..a więc do końca roku będzie tak jak teraz.pozdr. A
              • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 05.10.22, 10:57
                Mam właśnie nadzieję, że będzie w najgorszym wypadku strach który wygra, i Nowy Rok będziemy świętować będziemy bez represji z kolei ze strony rządów, zresztą tak miało być, z Konstytucji... bo po co nam niepotrzebne treści? Przecież to tylko walenie w martyriumimicze zło, Keynes to właśnie tam, gdz'ie uwalany jest szumowski i kaczmasterklepka...to syt. ekonomiczna, gdzie powim jako ten ekonom narodowy- grupa MA POMAGAC jedostce przetrwac, znaleźć nowe miejsca pracy, mądrzej opracować wydatk'i, Niemcy piwinny byćdla nas wzorcem, nie kryzysem do czego doprowadziła głup'ia poli tyka piss...i tak dalej, tak właśnie - przeciw klikierni - byliśm;y wszyscy, obojętne już, kto i gdz'ie się chciał lansować, zresztą znam ich od strony firm, srebna tower, gier...z Tych którzy nie mają złudzeń ni litości...prawdziwi ZŁOwieszcze są...kaczynskie trochę jak i młodzież... u mnie wyszło siły na zamiary, RKIEL...pozmieniały się karty, poodwracały - jedyne to że za dudów rodu będzie dobra wróżba - wydaje mi się że nie da rady cierpieć bez końca.
                Men... tak,myślę codzienn'ie, trochę o mimo wszystko jak o mężu więc nawet za dużo, ale na wskroś a jeszcze o dwóch to nie sposób inaczej. Wiążą nas pewne konkrety, nie powi'em, sex - i i zawodowe...ESP najbardziej daje si'ę we znaki, to ostrzy zawodnicy, choć nie jedyni,
                to mili.
    • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 05.10.22, 18:15
      Pokywają się nasze wróżby, ja też sataaarałam się przywrócić r.ó wnowagę z tym trampex showmaster... od dziecka mam takie satyryczne ambicje. Kiedyśpamiętam, z mamą -nie, nie w wózku, ale jako 7- latek dostaliśmy się ddo PSMuzycznej w innej jescze miejscowości i miałam wyraźne poczucie karmy. Po prostu ciągnęło, opowiedziałam nie przymierzając własny żart - przeszłam różne etapy, ale nie dałam się zrzucić z raz upatrzonego konia-nawet m. koniarzami jest to dość jasne - w wypadku upadku jeśli ktoś się pozbiera, konie wrócą... Co np. zw. z siarką czy chlorem pół mam praaliż , kręgosłupa - i czasami naprawdę sąsiedzi, przewodnicy astralni, najmniej meni, ale oni -on- wiecznie wpracy, nie jestem wiele dalej, tylko kasy mniej.
      Człowiek za zdrowe nogi dostaje...na rękach mnie noszą. Baby tylko są histeryczne, no i muzealne ekspo.. ojciec za te sprawy sądowe i hipnozę żeby nie pił- to by mnie zabił może. Wolę emigrować do własnego, chociaż porozbijanego mieszkania.
      Jak pisałam już w wątku owieczki -dlaczego ON u mnie rozrabia a u niej jest święty; u mnie zaangażowany był prawnik, mama osrała się w koalkoholiźmie, a astępna "sama' zleciała w ciąży z siosteą ze schodow.brat jak wrócił z woja, wszystkim dał po m.ordzie, wuja wywalili bez żalu,też nie powiem, pił ponad miarę i stan.
      Daliśmy sobie jako 18-20-latki radę w życiu, ale nas to kosztowało.
      Już wróżę, Lolu. Fajnie jestsię,zobaczyć
      • lola1104 Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 05.10.22, 21:42
        grasz na gitarze , Cam ? do tego czujesz karmiczny pociag ? caluje
        • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 07.10.22, 11:12
          Taaa... chciałby powiedzieć -chociaż naprawiłam tą starą, nowa jest już nie fabryczna, i nie jak mówią na forum dla lutników nie Strunal czeski , była Cremona. Firmy się podzieliły, a ta jest handmade in Spain, to dobra hiszpanka, lutnicza tzw., o nieprzeciętnym dźwięku, mocnym i silnym, słyszalnym (dla parki gołębi nawet przez szyby). Więc gram... Jak również ten syntezator, przy nowym całym systemie trudno wyczuć, co ten hardware NIE potrafi. Jest to, mowiąc krótko boski prezent.. za rabatem zszedl do mnie z wystawy, również gitara zastąpiła stare a połamane cudo, które po mojej naprawie jako tako funkcjonuje podziś dzień, tyle że dzieciuch milioneski się "zapatrzył", no i o 5 nad ranem, wg. "mojej proroczej", pożyczone połamał, ktoś na imprezie nastąpił.
          Na mena - masz Q Mieczy odwrócone jest,z 7 buł i 7 miecz/- wskazuje na karty przeciwko dalszej możliwości,ale jeszcze sprawdzę jak i co, bo mi się mgliście przypomina -wygląda na krętactwo w Klubie Czarownic.
          Cam

P.S O wiele łatwiej i "inaczej" jest z osobą "poznaną" pisać, zresztą trafiione w 10 to umówienie się, bo mieszkając blisko,należy ,tyle że chciałabym bym być zdrowsza, 'tak ci tak czy inaczej nawet czysta woda przeszkadza.
          • lola1104 Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 07.10.22, 17:58
            zapytalam kart, jaka najbardziej lubisz grac piosenke na gitarze-
            10 kiel zawieszony 9 kiel

cos radosnego

cos beatelsow? paul anki?
            zdradz nam tajemnice, co tam grasz pod oslona nocy ......
            • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 09.10.22, 00:59
              Beatlesów tak, kocham nie yellow submarine jednak tylko Krwawą Mary z czasów hippie.Za tym jest "let it be..."
              Co więcej, dowiedziałam się, teraz- że istnieje starsza wersja tej piosenki.
              Mother, oh mother-say your children
              Not to do what I've don...

There is a house in New Orleans
              They call the Rising Sun
              And it's been the ruin of many a poor boy
              And God I know I'm one

My mother was a tailor
              She sewed my new bluejeans
              My father was a gamblin' man
              Down in New Orleans

Now the only thing a gambler needs
              Is a suitcase and a trunk
              And the only time he's satisfied
              Is when he's on and drunk

Oh mother tell your children
              Not to do what I have done
              Spend your lives in sin and misery
              In the House of the Rising Sun

Well, I got one foot on the platform
              The other foot on the train
              I'm goin' back to New Orleans
              To wear that ball and chain

Well, there is a house in New Orleans
              They call the Rising Sun
              And it's been the ruin of many a poor boy
              And God I know I'm one...

Der traditionelle Liedtext
              (von Lomax aufgenommen) Songtext von The Animals

There is a house in New Orleans,
              They call the Rising Sun.
              It's been the ruin of many poor girl,
              And me, O God, for one.

If I had listened what Mamma said,
              I'd been at home today.
              Being so young and foolish, poor boy,
              Let a rambler lead me astray.

Go tell my baby sister
              Never do like I have done
              To shun that house in New Orleans
              They call the Rising Sun.

My mother she's a tailor;
              She sold those new blue jeans.
              My sweetheart, he's a drunkard, Lord,
              Drinks down in New Orleans.

The only thing a drunkard needs,
              Is a suitcase and a trunk.
              The only time he's satisfied,
              Is when he's on a drunk.

Fills his glasses to the brim,
              Passes them around.
              Only pleasure he gets out of life,
              Is hoboin' from town to town.

One foot is on the platform,
              And the other one on the train.
              I'm going back to New Orleans,
              To wear that ball and chain.

Going back to New Orleans,
              My race is almost run.
              Going back to spend the rest of my life,
              Beneath that Rising Sun.
              • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 12.10.22, 18:36
                A tak to Marsz Weselny, chciało by się, po tych wszystkich przejściach, odejściach i ubójstwach , Kotku Bobie na ulicy w CV i podobnych to najbardziej podobałomi się chwilowo"Czy te oczy mogą kłamać"...
                Tyle z kolei słyszałam z kolei "oczami Ducha" , może więc zimą nastąpi nagła poprawa, bo tak to mam dysk rozwalony. W samym środku kręgosłupa, i wagę niby dużo mniejszą, a jednak zapalenie jest i chodzić trudno,i wlecze się niemożebnie stan zapalny.EFT uprawiam na pianinku - syntezatorze YAMAHA.Cud Miód, zwłaszcza że od możliwości głowa boli.Cóż, dla dyletantów to nie jest tylko dla zawodowców. Płatki owsiane były z miodem i orzechami , to kupiłam...I taką tunikę mam, jedwabie...taniej.Nawet kupony innych wzorów były na manekinach w pasmanterii,to wzięłam.Spódniczkę Lola widziała sama.
                .
                Co oni knują w tej polityce, co?
                Ktoś postawi?
                Kart mi brak do odczy7tu w
                • lola1104 Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 12.10.22, 23:13
                  postawie jutro Camus, odpoczywaj teraz
                  • lola1104 Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 13.10.22, 17:19
                    diabel 4 bulaw krol monet
                    cos diabel tu zaora, popsuje, rozmontuje
                    nie wiem czy krol monet na koniec rozkladu poprawia sytuacje ?
                • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 15.10.22, 16:45
                  Diabeł nie wiadozimo czy nie wykorkuje...A 4 buław to nie wiadomo, co nie wykorkuje, bo mistrzostwa w tym sezonie są,niby poprawnie, bo niby z czego mamy żyć... zwłaszcza że K monet to podsumowując niby opoka tarotowa, to lubi zdejmować rozpinać...Miałam na mena takąż to odwrotnie, to od razu zwróciłam uwagę,nic ino TEN teatrzyk zakończy się odmownie dla wszelkich Bóstw i innych boddhisatwów, i veni vidi...
                  Zapit - to na śmierć delirka, póżniej w okienku na pracę, nie powiem kocha - to na Śmierć, zabit, trza odcinać, (może by i sztuczne oddychanie zrobiła) to i -ochronka konieczna jest...a i kommbinerki,z wojn y wraca, to musi pogada.ć

Rząd jednakże uciec i odjeżdżać chce, może by ich puścić do tego kgc.cia , kórnika abo innej kaczarakty, inaczej będą dalej rujnować p-olskę, a kraj jeszcze cały, ino ogień w rowie podlożyl ktoś...
                  • lola1104 Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 16.10.22, 20:01
                    mądrze prawisz, Cam
                    to wszytsko moze sie ziscic
                • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 17.10.22, 19:42
                  Widzę też w wizjach coraz częściej , mnie i jego, ale na innej stopie... jakby bardziej priv., ale myślałam, że ośrodkiem stanie się energia i radość lata.Również Bóstwa były z tym powiązane,co sugeruje dobrą energię...może więc skończy się nasz mobbing.System jest, choćby i tu, ale ja widziałam- przecie nie widziadło, jeno prawdę, nawet papiór mam taaki, od państwa.a ja-groteskowo "uratowana przez' kolegę przed jakimś powyłamowaniem własną energią w sumie chodzić mogę. Mniejszą wagę też mam, teraz , jakieś 28 kg. i tłuszczu niewiele. Tak to mniej więce te same dane. Tylko respiratory siedzą, jak i semafory - coraz smutniejsze, i proszą o zajęcie się nimi...Nic za to nie zmieni aktualności tych wizji,które mi się nagminnie
                  spełniają.
                  Może być też takbig_griniabeł chwieje wszystkim. Rządzi zarządza..żądzą . Nawet 4buław, tytułami, ale jak go ciąć... to niczym anioł Valarów, Sarumanem się tylko staje.
                  Trzeba by Materii, inaczej ucieka,i to wiele, my więc biedniejemy, to rabunek, biedni coraz biedniejsi a bogaci...no,się bogacą. Tylko my zostajemy ciągle ci sami... wróżbici.
                  Wiem!!! Powróż na menia jednego, co się mordował...
                  Wiadomo, że on drugi raz tego nie zrobi, ale czy myśli... i co?
                  Przyszedłby do cafe albo przy tym rozwalonym kiblu do mnie?
                  Może jeszcze o małżeńtswie, a ja jakbym zdrowsza była...I nie chce się ten półparaliż więcej ogniskować na rdzeniu tylko na zwykłym niedojedzeniu, ucisku na tkanki itp.
                  • lola1104 Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 19.10.22, 23:40
                    wyciagnelam zjawiskowe karty na tego mena drugiego
                    7 mieczy 2 kiel 3 den
                    w ukryciu pragnie cie

piekna energia
                    • lola1104 Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 19.10.22, 23:41
                      az nie do wiary
                      bardzo rzadko ciagne tak piekne karty
    • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 20.10.22, 12:40
      Wyczucie trzeba mieć do tych twoich kart...ale się opłaca... Ja bym powiedziała przy tej 7 Mieczy że pojechane są... i pozbawione złudzeń... ale blota 2 Kiel mi wynagradza związek. Tymczasem jeśli na razie nie możemy się spotkać, to ta dziwna, dzika po prostu namiętność, która raczej z dżuglą jest pokrewna dla mnie-harmonijnie współistnieje ze mną i moją naturą.
      Skąd mogłam wiedzieć, że czeka za drzwiami?
      miałam za to wizje Bogów, Odyn na - czterokopytnym już ale szybkim Sleipnirze (ja nie widzę mono Jahwe tylko treści -np. mitologiczne), które utwierdziły mnie w przekonaniu o ich opiece "z góry" ... no .i z nim.
      Poddałam się prądowi wydarzeń i mam dziką satysfakcję ...tym bardziej że chora nie będę. Karty zan to godne swej pani, choć dziwne, to jakby były "średnie" to miałabym chyba wrażenie starego biletu do kina.
      Chcesz jakieś karciochy, please? Royo też piękny...
      SZ
      • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 20.10.22, 12:59
        Tym bardziej,że jakby mimo moich chorób - jak nie kijem, to pałką.Koledzy jeszcze, skąd miałam wiedzieć, że sobie ten drugi wolał na dziś ulżyć, też "jajarskie"co na dniach wyszło.
        Mówię, najbardziej nakierowały mnie Bóstwa na właściwą ścieżkę przezwyciężając moje lęki- i znów mam poczucie,że świat i Samsara jest Nirvaną...
        Ciekawe jak tam Tab-cona jest taka pełna życia... choć "na bok" to jakoś nie mam ochoty... karty mi miauczą R Kiel./-. nabiorę się,nie rozrabiajmy więc.
        albo Donnie-była w tych Dolinkach coś jak Doolitle
        Adopcik- ... men ma inne zdanie, ale fajne.
        rozzi -nieobecna, a karty koszmar - albo 5 Buł/- albo 5 Miecz...Cosię z nią dzieje?Czyżbyśmy wkroczyły ze zbyt dużą dozą treści w jej związek z mężem i kolegą i teraz się to mści?
        ... i inni smile
        • lola1104 Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 20.10.22, 23:26
          7 mieczy na twojego mena, raczej by mi mowilo o ukrytym uczuciu z ta dwojka kielichow
          cos na zasadzie - kocham, ale cholernie sie boje to okazac

rozzie znikla juz okolo dwa lata temu
          mysle ze juz pozegnala sie z nami na zawsze, mam wrazenie ze nie chce tu nigdy wiecej wracac

powroz mi odrobinke na moja nowa gwiazdke z nieba - czy jest szansa na dalszy rozwoj znajomosci czy niekoniecznie

caluje Cie, Cam
          zycze dzikiej namietnosci
          • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 21.10.22, 10:09
            No... Rozzie to legendarny mammoth, oby jednak chciała żyć... w praktyce ukazała się ,zdrowa była, karty "odsłonily okno" wydarzeń...ale wystarczy że wloguje się raz na jakiś czas i "sprawdzi" , po czym użyje innego nicka do publikacji czego chce.
            Mogła przestraszyć się tej ingerenc'ji z PO per grzybiarze... po prostu wszystkiego
            Meny macho więc jak w kabarecie K2 -
            "Ty? Znów zakochany? Ostatnio po 100 km zauważyłeś, że ci z motoru spadla..."Mmmm
            Nie wiedziałem, 'jakz nią zerwać..."
            Wszystko jednak stabilizuje się wg mnie...Jej,chciałabym, w końcu każdy ma prawo być szczęśliwy kiedyśtam...
            Powróżę, jednak, 'kiedyś trzeba i do sklepu.
          • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 24.10.22, 08:09
            Na gwiazdkę to on raczej nie wygląda... wita Góra.Będą może klopoty z kontaktem?Tym bardziej, że Tarot potwierdza: 10 Kiel/- , 3Kiel-
            Rodziny nie, znajomości nie.. to co on chce?
            As Buł
            8 Monet
            KASY?ZAWODU? MATERII? As z tym ogniem jeszcze bije na głowe...Gość się zapala, czerwony jak cegła co po minucie uległa.
            Jakbym swoje byłe zobaczyła, ale z poz. domownika, to ma/ będzie miał inaczej, coś do wyboru, coś do koloru... ale ten coś grymasi, co on na randkach robi, to nie, tamto nie...
            I znów dobra strona zlotów - gdybym cię nie zobaczyła, nie wiedząc nic to bym może uległa... ale wychodzi jeszcze do magnetyczej osobowości i sympatyczego obejścia i wyglądu "miła" 4 Kiel/- KMiecz/-.
            Wątpię , będą z nim kłopoty, mimo że authentic "góra' moze chcąc twojego szczęścia... Spróbuj może jakoś się zabezpieczyć, znajdź grupę , schroń się tam, to nie jest takie istotne, czy oni są tacy inni, ale nie przepuszczą.
            Lola -3 Kiel się wsugerowuje,bo pytam o pary z tobą teraz. Nie masz może z tym Sądem wiele wyboru, ale taka wredna karma , próbuj dalej, choć wiatry przeciwne.. W grupie przetrwa najsilniejszy, on się przebija, chociaż z kropelecką samoobsługi, to wszystkich sprowadzi do swego poziomu po czym wykazuje pewne ... doświadczenie.
            • lola1104 Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 27.10.22, 19:56
              Cam...przychodze do Ciebie z podkulonym ogonem.... podbilam do niego, ale on nie wykazal zainteresowania. dostalam kosza. klasyka dramatu
              ehhhhh,musze to jakos przezyc
              smutno mi jak cholera jasna
            • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 28.10.22, 15:01
              A mówiłam, trzeba sprawdzić.
              Tym bardziej,że meny to różnie -z takiego jednego niby ideała co to niby miał te wszystkie... w jednym palcu (hi hi )został ich..."guru". Seksu miał zbyt wiele...jak widział "blądynkę" z wykształceniem.
              Tab, co ona robi... Odchować dzieci z epoki nastki musi, pierwsze, nie przeszkadzam aktorce z Breslau, bo stabilizacja to teraz mus dla niej, tym bardziej, eee... że "uderzać "to możemy dowolnie,nieprzytulnie się tylko robi.
              A Mur swoją drogą... z kotem i lumiikratternoster... cokolwiek kociego nie mialo to być..

Nic się nie kończy prostym tak lub nie
              I nie na darmo giną wojownicy;
              Dlatego mówię: To początek końca,
              A lud pijany wspina się na mury,
              Bo pustką zieją szańce barbarzyńców.

Strzeżcie się tryumfu – jest pułapką losu,
              I nic nie znaczą wrogów naszych hołdy.
              Jeden jest ogień, którym płoną stosy;
              Miecz o dwóch ostrzach trzyma- tępy żołdak…

Ja wam nie bronię radości,
              Bo losu nie zmienią wam wróżby,
              Ale pomyślcie o własnej słabości,
              Zamiast o tryumfie nad ludźmi.

O straszne święto, co poprzedza zgon!
              Szczęśliwe miasto pod rządami Priama –
              Rynki, świątynie, freski, poematy
              Zbezcześci zabłocony but Achaja;
              Ślepota dzieci twych otwiera bramy.

Już mrówcza fala toczy się po polu,
              Gdzie niewzruszenie tkwi Czerwony Koń.
              Ach jakbym chciała być jak oni, być jak oni!
              Ach jak mi ciąży to, co czuję, to co wiem…

Bawcie się, pijcie, dzieci,
              Jak się bawić i pić potraficie –
              Są ludy, co dojrzały do śmierci
              Z rąk ludów niedojrzałych do życia…

Teraz gra mi w uszach jeszcze...

Viva Espana, my guitarra - zło1800
              My Yamahama ... 3800 price
              2X albo i więcej w sekundę drożej, i kto to wytrzyma?
              • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 28.10.22, 15:37
                Stawiam na ... kasę, na nie taką złudną metę, czyli ok. 3-6 mies. dla nas,dziewki Agneski... tym bardziej, że stosunki międzyludzkie u mnie też niestety "wiszą" - a nie chcę tego, Odyn (umówmy się- nie chodzi o starożyrtną Japonię, jakkolwiek wyjaśniły mi te inkarnacje full w dziedzinie nin -jitsu, po prostu Odo i inni chrześcijanie chcieli "nas "- klany ninja- po prostu wg. historii... wymordować. Ja -jako podówczesny dowódca, massaker maker, Miyamoto - jako genialny szermierz i inni samurajowie - ronin' oparli się podówczas naciskom, właśnie czytam coś w rodzaju własnej legendy... a sztukę latania ćwiczyłam, i w tym wcieleniu, "siddhis " się oparły wiekom, jak ktoś karme ma i " musi" to otrzyma i ...wykształcenie, bez względu na koszty) i poprosiłabym n ajeszcze jednrego wolnego supermena, karma niby wiadoma, a zakochują się w rytm swoich wyobrażeń w ... mojej karmie . I co z nas wszystkich będzie.Energia wróżb moich się na całość bowiem zgadza,ntyko czasu i ...koni żal.
                Oprzyj się o grupę, dzwonią mi karty jak nowe znajomości - w uszach, ona jest też i pełna ... już nie wyobrażeń o "nim", bo taka skrywana znajomość, to też brak poparcia.A tak - to będą konsekwencje.

Don't worry.
                Be happy.
                • lola1104 Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 28.10.22, 21:23
                  dobrego czasu , Cam .... dziekuje za obecnosc
                  • camaretto Re: Od paru dni mam chandrę,kto postawi? 30.10.22, 10:18
                    Co ty, o miłości,to może popiszemy jeszcze odrobinę, tym bardziej że muszę wrocić do pracy, bo choćby i dziura w dysku, to jeść coś trzeba, a ja żadnego zasiłku, nic. Nawet na głupotkę mam zbyt dużą powierzchnię, a chodzić nie mogę, jak na laptopa nawet to system nie odpowiada, z tym programem edycji ot cholery można dostać,...przeglądarka nie trzeźwieje... Najlepsza w tym momencie staje się wasna intucja,elektrykę trzeba naprawić, choć i samemu, to nieodzowna się staje np. W dziedzinie inwestment-myślałam krócej niż wiatr w co - garmaż, mechaniżmy żeby podtrzymać enerię zaqwoowąstałybsię jasne, ale co który sklepik zamykali, to myśmy wykupowali wszystko w mig. Żarła też, nie powiem, ...a teraz wszystko drogie się robi okropnie, tym bardziej że BIO niekoniecznie ma cenę tanioej, mechanizmy wymienilam za to, AGD były - a teraz i tak bym musiała siedzieć, bo np. z chińską porażką firmom części brak.
                    Nic, tylko wróżbitę zatrudnić co będzie.
                    Powróżysz mi na jeszcze jednego supermena siddhi,ten sobie coś przypomniał, że istnieję jakiś czas temu...też wolny już jest, a moje karty to jak zwykle lustro energii... a ja biorę karty i stawiam w mig .
                    TYLKO OPUBLIKUJĘ W NASTĘPNYM TEMAC'IE BO TEN WĄTEK ZB;YT WIELE JUŻ MIEJSCA ZAJĄŁ.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka