Dodaj do ulubionych

Samsara to Nirvana

30.10.22, 19:10
Miło.ść 1 - "Mąż" to dobry Kochanek -
Kocha to wróci, swego nie rzuci.
Tym bardziej, że czuje się dość pewnie . Oby, nawet bowiem zamierzam mu pomóc, robię też mimo trudności w domu, a -ja staram się... stworzyć klimat, mimo zastoju ...kocich gówienek i remontu elektryki po `11 mlatach.
Trochę późno jak na romans,ale na szczęście opuściła mnie blokada fizyczna.

Drugi -Sota Kielichow - choć dobra alternatywa, to jego świeża i pewna energia zaczyna, rozpoczyna pewien etap. Nie jestem pewna, ale on to wszystko inaczej traktuje.
Porażenie -kontra pewność.. oba grajki miłe , ale w duchu boję się...
Odyna ..i bogów wola...
Jak zwykle logiczna i widoczna, jak na dłoni.
Człowiek ma jednak szansę zaprzepaszczania tego co dobre w życiu...

Finanse -tym razem Cesarzowa - Władczyni jak nie moglaby istnieć samai radzić sobie MIMO kłopotów.
Mogłaby.Choć nie zawsze jej się chce.
Finanse publiczne - Cab.alliero de Bastos. Kawaler Buław.
Ludzie chcą, jest i ruch,i nawet chętnych aż zbyt wielu, w systemie zduszonym robrzmiejento ulgą, konieczna może okazać się przeprowadzka w nowy system.
Karta choć szybka, to pozytywna.
Coś ...ktoś?
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
  • lola1104 Re: Samsara to Nirvana 31.10.22, 14:40
   Cam Ty sie rozkrecisz z tym facetem
   7 kiel pazik mieczy i uwaga uwaga 8 BULAW !!!

   ojjjjjj listopad to bynajmniej nie bedzie zastoj u Ciebie
   • camaretto Re: Samsara to Nirvana 01.11.22, 17:01
    Masz racyę , pani. Zwłaszcza że w mojej Wizji Bogów ne bylo aż tak, żeby było sucho jak początkowo sądzilam, wi4esz, lato. Tylko wcześniej - też mogło być. Jasno tak, ale nie powiedzial nikt że nietrzeźwo, a my mamy ogrzewanie centralne, więc wypada termostat trzymający temperaturę na stale poziomie ok. 25 st. Celsjusza., zimno jest za to koszmarnie późnym latem, bo ogrzewanie rusza dopiero z godzinami po południu, w październiku, widziałam, też ż nieco zmieniona tunika była moim zajęciem... jakby jednak zaczęła zmieniać kolor na bardziej jednostajnie fioletowo - turkusowy, a obszycie terac przypominające mi stare koronki na czarne, zresztą sugeruję się- bo łdnie wytgląda, a ja podlecieć z hafciarką mogę... zawsze,zresztą nie kupiłabym jej w innym systemie, gdybym jej nie chciała MIEĆ... zwłaszczabże rozsprzedawali właśnie na wyprzedaży po 1, 5 tys Singera, były targi - ostatki maszyn do szycia, jakby czuli przez skórę finansjera- że klienci co mają to włożą, za to porobiło się teraz znów max nie tak tanizny, ale coraz drożej leci to gorsze. Ja bawię się w kuśnierza, ale zawdzięczam to ciężkim maszynom właśnie, o budowie haevy.nawet spłciły w ciuchach nie powiem,skórzanych, własną wartość wieloktrotnie, podobnie yamahama jest teraz prawie 2x droższa. Kto to zapłaci nie wiem,ale inflacja jest... a ja z moim wyglądem nawet jak Królowa Kieichów i dość typowym Rakiem w profilu, genialnym ehmmm...w księgowości i matmie, poprowadziłabym po prostu..inną politykę, be inflacj rzucając na rust strefę euro i wchodząc bez pudła na własne ślady w porozumieniach europejskich, bo tam się wychowałam od dziecka, moim zdaniem po-pis jest chory, a zdaniem innych europejczyków przebrali miarkę.
    • lola1104 Re: Samsara to Nirvana 20.11.22, 08:44
     jak sie dzis czujesz Cam?
     jak odnajdujesz te przymrozki mrozy
     ja ciezko. wole lato
     • camaretto Re: Samsara to Nirvana 28.11.22, 13:51
      Okropne, ja mteszcza że taki jesty moj a tak zodiaku, a tymczasem okazuje się że ten mój kandydat, ten co się oświadczqał, to Skorpionek, nie darowuje win i przewi, a jqaa spokojny (?)Raczek nieboraczek. W ogóle, niby drugi i trzeci przyjaciel też, jeden jest z kolei marsowym Baranem. Znajomi - para, która mi w lumbago któredostalam, bo mi dyski kompletnie wylecialy pod wpływem pogody, nie powiem, też, jak rownież toksyny i opuchlizny w nodze - to teżm skorpionek i rybka.Przyjaciółkę w rodzinie mają też z kolei spod brana, a moja oprócz 30 ' wagi, czyli właściwie skorpion to ryby,panny i byki, więc pasujące zwierzęta zodiaku.
      • camaretto Re: Samsara to Nirvana 28.11.22, 13:54
       A ty? Jaki żywiol jest najsilniejszy?
       PS.. Nie zauważylam tego nowego posta
       • lola1104 Re: Samsara to Nirvana 30.11.22, 20:38
        ogien jest najsilniejszy
        • camaretto Re: Samsara to Nirvana 01.12.22, 10:54
         U mnie przede wszystkim woda, woda,woda... do tego stopnia,żemmam nawiele planet w horoskopie Wielki Trygon rozłożony na parę dekanow. Ale w ogniu ważne punkty horoskopu też,również jest blisko AC chociaż -jak widzisz, powietrze też jakieś mam, nawet jakiś trygon... Jak nie kijem to pałką...;D Za to twoje wejście pełne tajemczości jest już dla mnie jaśniejsze... Postaram się uzupełnić karty z kolei, ataki na kręgosłup i rdzeń kręgowy rozłożyły mnie
         zupełnie...Coś powróżyć?
         Mam nadzieję, że trzęsawisko minie, ale chodzę z bólem,karty i wahadlo pomaga mi jakoś przetrwać atak lumbago, nawet systemmzłotej geometrii z Doliony Królów a Gazie - to jakby gdzieś ukryta karma, mam poczucie, że ten pomysł na wahadło, mianowicie, że to połączenie bylo kiedyś jednym, był podyktowany karmą, a bardzo czysty "odbiór" i wykonanie radiestezyjne oraz analiza przyrządów przez nieprzypadkowa...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka