Dodaj do ulubionych

Prośba o pomoc w interpretacji rozkładu

06.11.22, 12:16
Dzień dobry zaczynam przygodę z tarotem, proszę o pomoc w interpretacji rozkladu: co u niego od góry w myślach, sercu, zamiarach. Tło: Mag, Papież, Królowa buław, 6 buław. Z góry dziękuje za pomoc
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Prośba o pomoc w interpretacji rozkładu 08.11.22, 09:13
   Jakby jeszcze odczytać niektóre karty,bonie widać to byśmy byli dźwięczniejsi.
   Widać najlepiej Mięczowe.
   I Kropelkowe. Czyli że jest Sąd i chyba się nie mylę, Swiat.Odwracane... chyba nie. Dziękujemy.
   Tak to słabo pomięszane, ale karty wyjść muszą - zresztą człowiek, to fantazję ma mało co, co innego Kot - ważna jest kocia muzyka i Kot.puter.
   Ewentualnie Kot Pussi na pani stronie o materii.. czyli materia z bawełny miękka i nie powie kotek, bawi się pani niniejszym w kuśnierza i karakuł martwy futro z maszyną do szycia ciężkiego.
   Myśli wygląda że przykuty do łoża bo koty w sercu bije i kara być musi
   ...
   a zamiary wyzdrowieć i sąd ostateczny przejejść -uzdrawianie z kryzysu i nie myśleć źle o kotach już więcej.
   big_grin
   • tinka.1975 Re: Prośba o pomoc w interpretacji rozkładu 08.11.22, 15:18
    Dziękuję pięknie za odpowiedź, człowiek uczy się na błędach, ważne, że chce się uczyć i robi to od serca. Szkoda, że zamiast rad, są złośliwości. Trafna kara dla osoby, która się zna a szydzi z nieznajomości innych. Nikt nie mówił, ze karty nie trafne, wręcz przeciwnie, bardzo trafne.
  • camaretto Re: Prośba o pomoc w interpretacji rozkładu 11.11.22, 15:53
   Wszystko być musi, jak i jest napisane, szkoda że niedokładnie przeczytane.Myślę, że uniknęłam przez to odrobinę problemów więcej, bo jak się czegoś nie widzi, trudno o czytanie kart, no i sercu nie żal, w praktyce wygląda to tak, że albo ktoś coś widzi, albo nie .
   Druga możliwość, to przeciążenie. Niech więc będzie... że tak jest. Żegnam, bowiem to słabe, wręcz głupkowate rysunki, należące do tzw. sztuki naiwnej, zapewne, których nie rozumiem,życzę powodzenia za to w dziedzinie czytania kart w ogóle.
   Bowiem dyskusja na temat czegoś czego się nie widzi, też jest niemożliwa, tak samo jak powąchanie - zobaczenie - dotknięcie czegoś, czego się nie fizycznie nie "odbiera'

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka