Dodaj do ulubionych

Krótka weryfka i pytanko

24.11.22, 14:04
Piszę tu, bo weryfka dotyczy paru sesji, jak rownież pytanie zasadnicze - jak dalej potoczy się moja miłość ...naprawdę, bo nie pytam tu o trywiliazmy jak nie powiem, np. jedzenie, które jest złudzniem, zresztą też-
związane ściśle ze zdrowiem, nawet to dla zwierząt czy kurier - kosztuje, prowiant podstawowy donoszą sąsiedzi za darmo, ale- z rodzicielskiego pokolenia-wiele osób nie posiada na Ursynowie warszawskim praw do dawnch mieszkań, starzeje się w nieopisanym tempie, to już nie jest 'młoda" dzielnjica, to już 30blat później, taxi i dostawy towaru, kurierzy, znienawidzone grzędy urzędnicze, rozpad TV, 300 000 na ulicach -to niechęci wzgl. blokad rządowych w i podwyżek czynszów, albo masek i np. lęki mundurówek i świadomość klikerni ogóle.
W/w weryfikacja tyczy z kolei młodszej, sympatycznej koleżanki Loli- tak się bowiem składa,że po bokadie zdrowotnej, daleko posuniętej po głodówce w 'izolowanym domu nabawiłam się nie tylko chorób śluzówek, skojarona kiedyś zaś ze studenteri'ą- mam o niej jak najlepsze zdanie , pomagali mi i pomagają w dziedzinie ortopedii kręgoslupa, i dostawach podstaw jedzeniowych.
Z kolei koleżanka wywróżyła nagle ciąg dalszy sytuacji prawnej -bo bez zdrowia nie byłabym do takiej zdolna,tudzież po krwotokach 'brzydnę' w odszałamiającym tempie,nie mogę też wykonywać po prostu niczego -o branży tlumaczeniowo- artystycznej nie wspominając.
Jak i teraz -z trudem brnę 'na out' z takowej, winne obciążenia narządów krwionośnych, ciśnienia...
Ale tego ostały tylko srzępy świadomości, utopione w ... wodzie ognistej. itd. Na szczęście mam z głowy urzędactwo i klikiernię, ale 9 Kiel/- zaczęła obrastać w legendy. Za to inna niechęć sexi wlazła mi na wróżb saisoning -pojawiła się w ciągu miecha ...dziwka 'luksusowa' w dodatku - jasne- podobna do tej kolegów jak h;ydra -w;ydra sugerująca ... kasę.
Czyżby to więc kłopoty z 'małżem' mialybyć, bo z kolei zastrzeliła mnie xięga ICing -
otóż - naddarta kalenica kobiety i mężczyzny (może i w słusznej walce) -.zaopcjonowala dziwkami wilośc'i tak'iej',że...widocznej. A dodane linie sugerują jasno,że ...'przychodzi do domu i żony swej nie widzi' - odb'iciemtego miałaby być sytuacja, Że kobieta,( rozsądkiem kierowana) - uciekła pod ochronę . kolegÓw, po latacch tylko dorobiła się paru i - w drogę.

Druga rzecz - jaki będzie wynik ankiety dot. odłączen.ia naszego modułu i bloku, parkingowania - szlabanem, bo od wyniów tej ankiety zależy budowa 22 zł.do czynszu dodanej, więc drogiej, ze śmieciami 100 zł nie halo - inwestycji . Byłam przeciwna, ale co powi'edzą , nie powiem niby uprawnien.i, ale mający różnie samochody, albo wcale, albo parkingi tam gdzie i uczelnia...albbo po prostu podstaoriezali - ludzie?

Zapomniałam kart,za chwilkę dodam może i wyniki moich, ale one mają własne zdanie, jak już wiadomo, sprawdzające się ale najbardiej u mnie wcale nie emo.

To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Krótka weryfka i pytanko 27.11.22, 15:58
      Sory za literki i skrypty - one,niestety , zrobiły co chciały.. no i ja też. Munż w dom, szczęście zwierza, mężczyzna to nie najgorsza opcja, ale pani to ! Zenstaty systemowwej to porezygnowali, zostałam za to "testem ciążowym" Nie ichniejsze dzieci, mieszkaniaza to sugerujące 1 -szy milion.Odpada...żal tylko że jak na razie....nie na sprzedaż.

Ja- muszę popatrzeć, ale na razie - czyszczę karty.
      Jestem, jestem ale jak na razie rozmawiam z Perełką. I ppożądam kurczaka pieczoego. Może by tak i kaczkę...? Jest konserwa,bsama wizdiałam. Ale poczekam, na chodzenie osobiste , na razie boli, kota też robi na podłogę, wszystko w stdium, nerwówi depryogólnej.
      A jak WY?
      • lola1104 Re: Krótka weryfka i pytanko 30.11.22, 20:39
        idziemy gdzies na kurczaka albo kaczke ? na ursynowie? np 2.12 ?
        • camaretto Re: Krótka weryfka i pytanko 01.12.22, 11:10
          Jak będę mogła chodzić, to b.chętnie, ale na razie mam ostry stan zapalny . Ale-na kaczki...!!!
          Niestety , kicia też nie czuje się tej zimy najlepiej, chociaż ma ładne gęste futherko, jest z
          kolei rozbita nerwowo, moim "stadium" też, niestety...W Leclerco sprzedawali kurczęta pieczone, ale było trochę nieświeże,zauważyłam. Wiadomo, supermarket...
          • lola1104 Re: Krótka weryfka i pytanko 01.12.22, 23:13
            okay , wracaj szybko do zdrowia Cam, jutro bede blisko Ciebie, kilometrowo..... i myslowo..... zalatwiam cos w wawie. caluje mocno
            • camaretto Re: Krótka weryfka i pytanko 03.12.22, 10:43
              B. wielkie dzięki, kota zresztą ma terytorialne narozrabiania,ma już zresztą z 15 lat, albo i 16, nie pamiętam, wychowała się za to jeszcze z moim owczarkiem, który ją lizał i do stada przyjął- ma zatem i grzeczność jak potrzebowaliśmy, i tresurę psią.Ja skręcam się za to i kręgosłup leczy się per guma, ale infekcje oka ma ostre, chce zwrócić, pani uwagę kotex- taka coty firma guano. Dla ptaków też i są 3Free Birds i artyści Tan-goCraft.'com.
              • lola1104 Re: Krótka weryfka i pytanko 11.12.22, 00:47
                jak sie czujesz bejbe, pisz
                • camaretto Re: Krótka weryfka i pytanko 11.12.22, 12:59
                  big_grin odpowiem za pewien czas. Na razie ja i kotek mamy infekcje, okropne, z gronkowcem. I spuchnięte ręce. I szalej w kompukompu, ora szalone bóle w kręgach, stany zapalne tamże.
                  love. Nie przejmuj się tak, go and carry on.
                  Cam
                • camaretto Re: Krótka weryfka i pytanko 14.12.22, 12:57
                  Mamy niedługo materiał...bawełnę i jersey. Jesteś, więc pisz -czy robisz coś za wyjątkiem swojej sł. zdrowia - wszyscy już mają szczepionki nie powiem- sama pisałam o 7 nad ranem, a o 16 tej same nieddzieli c- musieli się dowiedziećć, choleira że wszystkich wodzi się za nos..była już decyzja Unii o kupnie naszej unijnej - a nie made china czy america i nie wiadomo kiedy miał być lek ma tego wirusa... za 3 miechy poproszę, i na 6 miesięcy najprzód jak to zwykle, powrożyłby ktoś? Oddźwięczę wróżbą, bo... miłość like AS misi być... prawdziwa
                  • camaretto Re: Krótka weryfka i pytanko 17.12.22, 07:30
                    Już to mam, extra, zrobiłam wielkie hurtowe zakupy i patrzę -opłaciło się, wszystko do mnie dotarło, wszędzie mechaniczne podtrzymanie kompu- come . Wiadomo,jeden zawód nie zawiódł. Będę miała z czego projekty robić, bo to lniane o wysokiej gramaturze, albo z wiskozą na kg jednego koloru.
                    Poowróżyć... nie ma komu?
                    W naj.gorszym wypadku mąż znów da się zaciążyć ...O nie!!! Masskaradix nienawidzę. Młodociane d... tępię. Ragazza w moim wieku lat 50+, więc liczę na odzew i rozum. ale gdzie rozum u męszczyzny takiej...
                    Za to następny problem - zmarl kolega taki lewicowy bardziej -czy bylo to w porzo?
                    Wiadomo, klika ale w 'sumie byl wzgl. księżniczek i dziewek zaradnym i mownym...Ja się nawet nie poczuwam... płakać się imo chce.Tyle że... wszystko przepił, przehulał, na stare lata. Jeden z moich inszych kumpli stracił życie w wieku '34 dzięki temu.
                    Powróży ktoś bo u mnie emo na full, łza się w oku kręci...
                    • camaretto Re: Krótka weryfka i pytanko 23.12.22, 15:39
                      Wszystkiego Naj... w to święto, wiele weselszych chwil - i uspokojenia umysłu...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka