Dodaj do ulubionych

starówka część 2 czyli horroru ciag dalszy

31.03.06, 22:57
niestety wzięli się za drugą część darłowskiego deptaka, więc będziemy
skręcać nogi, łamać obcasy, psuć wózki itp, itd.
Obserwuj wątek
    • lekia Re: starówka część 2 czyli horroru ciag dalszy 31.03.06, 23:12
      kto bedzie ten bedzie,ja nie narzekam
      • niutaki Re: starówka część 2 czyli horroru ciag dalszy 01.04.06, 21:37
        a ja narzekam:( i wielu moich znajomych też, źle się po tym chodzi, źle
        prowadzi wózek, źle zamiata i odśnieża co też ma wpływ na komfort naszego
        chodzenia. Dzieci często się przewracają na tych nieszczęsnych kocich łbach.
        • gagunia Re: starówka część 2 czyli horroru ciag dalszy 03.04.06, 08:42
          Skręciłam sobie raz noge, mimo, ze bylam w adidasach. Stanełam kantem miedzy
          dwoma kamieniami i koniec - bol przez tydzien, kostka jak balon.
          Kilkakrotnie bylam z dzieckiem w miescie ze spacerowka na malych kolach -
          koszmar. Raz, że cięzko, dwa - dziecko podskakuje jak na wiejskich wertepach.
          Bezsensowny pomysł, bo w zasadzie nie ma zadnej mozliwości ominięcia tego
          wynalazku.
          • lekia Re: starówka część 2 czyli horroru ciag dalszy 05.04.06, 23:54
            oj babeczki,bo tu trzeba spacerkiem a nie szlifierke odwalać ;P
            • sloggi Re: starówka część 2 czyli horroru ciag dalszy 08.04.06, 19:25
              To czym oni to wykładają?
              • lekia Re: starówka część 2 czyli horroru ciag dalszy 08.04.06, 19:54
                darlowo.info/info.php?nazwa=miasto&id=190 tym razem powinno pojsc gładko,
                nigdy tych niedogodnosci nie odczuwałam,z tym że moje obuwie odarte jest z
                obcasów,za to wózek pchałam setki razy
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka