Dodaj do ulubionych

sprawdzony adwokat rozwodowy w Katowicach

06.04.21, 10:31
Szukam sprawdzonego adwokata, który poprowadzi mój rozwód. Chciałabym, aby był kontaktowy i osobiście był na wszystkich spotkaniach oraz rozprawach.
Obserwuj wątek
    • luska71 Re: sprawdzony adwokat rozwodowy w Katowicach 09.04.21, 13:18
      Polecam mecenasa Igora Klimkowskiego. Konkretny, skuteczny, stanowczy, fachowiec. Poprowadził moja sprawę rozwodową i pokazał mojemu byłemu mężowi gdzie jego miejsce. Wiele spraw dla mnie załatwił. Przesympatyczny i co najważniejsze - kontaktuje się osobiście. Dzwoń do niego pod numer 600 365 228.
    • headie1 Re: sprawdzony adwokat rozwodowy w Katowicach 29.05.21, 14:36
      Pan mecenas Igor Klimkowski jest bardzo dobrym prawnikiem, szczególnie w przypadkach, kiedy występuje się przeciwko komuś, jak to jest w temacie rozwodów. Nie ma też problemu z dojazdem do klienta, co jest ogromnym plusem. Zawsze osobiście stawia się na spotkaniach i rozprawach.
    • billie34 Re: sprawdzony adwokat rozwodowy w Katowicach 15.08.21, 11:33
      Ja również swoją współpracę z Panem Mecenasem Igorem Klimkowskim oceniam jako wzorcową. Rzetelnie, z zaangażowaniem i konsekwentnie reprezentował moje interesy przed sądem aż do korzystnego zakończenia trudnej sprawy rozwodowej. Polecam dzwonić bezpośrednio do pana mecenasa pod numer 600365228.
    • kasiabez79 Re: sprawdzony adwokat rozwodowy w Katowicach 10.10.21, 12:20
      Współpraca z mecenasem Igorem Klimkowskim to gwarancja sukcesu i powodzenia. Wiem to z własnego doświadczenia i z własnego doświadczenia polecam go serdecznie. Dla mnie ważny jest kontakt z prawnikiem dlatego jestem bardzo zadowolona, że z panem mecenasem Klimkowskim kontakt był zawsze OSOBISTY, zawsze odbierał telefony no i stawiał się na rozprawach. Dzwońcie do niego 600365228 i umawiajcie się - mega warto!
    • bumtarara2 Re: sprawdzony adwokat rozwodowy w Katowicach 14.11.21, 10:26
      Wszystkie sprawy możecie śmiało polecić mecenasowi Igorowi Klimkowskiemu. Jest on fantastycznym specjalistą. Posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie. W efekcie przyniosło to najlepsze rozwiązanie moich spraw. Pan mecenas zawsze kontaktuje się ze swoimi klientami osobiście. Serdecznie go polecam.
    • fredaaa1 Re: sprawdzony adwokat rozwodowy w Katowicach 22.03.22, 15:02
      Najlepszy adwokat to pan mecenas Igor Klimkowski. Tylko on potrafi podejść do sprawy z takim zaangażowaniem. Jego doświadczenie i wiedza dosłownie powalają na łopatki. Wybrałam pana mecenasa do przeprowadzenia mojej sprawy rozwodowej i to był strzał w dziesiątkę. Tutaj zostawiam do niego numer telefonu, który zawsze odbiera OSOBIŚCIE: 600365228 . Stały kontakt osobisty to ogromna zaleta.
    • natdun1 Re: sprawdzony adwokat rozwodowy w Katowicach 26.05.22, 15:20
      Z jedną sprawą chodziłam od jednego prawnika do drugiego i żaden nie potrafił pomóc. Dopiero mecenas Igor Klimkowski to ogarnął. Tak więc dołączam do poleceń, wiele razy korzystałam z usług, byłam bardzo zadowolona. Polecam przedzwonić do pana mecenasa pod numer 600 365 228 i umówić się na wizytę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka