Dodaj do ulubionych

Czy ktoś tu jeszcze zagląda????

22.08.17, 11:36
j/w
Obserwuj wątek
        • barbara197640 Re: Czy ktoś tu jeszcze zagląda???? 24.08.17, 13:04
          Oj u mnie się trochę porobiło.... ale od początku. Z ciążą wszystko ok. Maluch rośnie i rozwija się prawidłowo. Jak na razie wstydzioszek bo buźka rączkami zasłonięta i nóżki skrzyżowane także jeszcze nie wiem kto u mnie mieszka :). Dzidziuś za to pięknie prezentował swoją .... stopę. Normalnie gigant 2.7 cm :). Idę na połówkowe 5 września. Może wtedy się dowiem.
          Natomiast miałam wypadek podczas urlopu spadłam ze schodów. To było 12 sierpnia. Skutkiem tego mam noge w gipsie i .... nie wiem co dalej. Jestem w trakcie diagnostyki. Oczywiście poszłam na SOR ale tam od razu wsadzili mnie w szynę gipsową bo w ciązy nic nie można zrobić a oni nie mogą wykluczyć złamania. Generalnie nie mogłam w ogóle chodzić przez 3 dni. Dostanie sie do wc przy pomocy kul to był mega wyczyn. Po powrocie do W-wy poszłam do ortopedy który twierdzi ze raczej jest to zlamanie które leczy się tylko operacyjnie. Jestem po rezonansie magnetycznym i czekam na wynik. Cały czas mam nadzieje że jednak to tylko poważne skręcenie. wyniki w poniedziałek. A co u Ciebie? Jak się czujesz?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka