Dodaj do ulubionych

Codzienna Stomatologia Kosmetologia NIE POLECAM

31.03.19, 19:48
Nie polecam Codzienna Stomatologia Kosmetologia lek. dent. Łukasz Babczyński, Mysłowice / Dąbrowa Górnicza. Ortodoncja, medycyna estetyczna - to amatorszczyzna w 100 % w wykonaniu lekarza dentysty.
Strata czasu, nerwów, kilkunastu tysięcy i przede wszystkim zdrowia.

Z uwagi na to, że kasują negatywne opinie w Google Map, wklejam ją tu.
Pod kątem leczenia ortodontycznego zrobił mi ten wybitny 'lekarz' zabiegi z medycyny estetycznej a powikłań nie chce leczyć. "Wyrzeźbił" mi całą twarz, m.in. usunął mi nadmiar tkanki miękkiej z twarzy ( Lipoliza iniekcyjna, intralipoterapia ). Efekt: cała skóra nierówna, zbliznowacenia w miejscach podania preparatu, i tworzące się na twarzy zmarszczki (przez ubytki tkanek miękkich pod skórą).
Po czym wypowiedział mi ten lekarz umowę leczenia ortodontycznego. Iście etyczna postawa.

Ponaświetlał wtedy całe moje ciało w asyście higienistki jakąś lampą zabiegową, diodową, która spowodowała po przyjściu do domu m.in. poparzenie całego ciała na wskroś, puchnięcie, redukcję i deformacje tkanki miękkiej na całym ciele oraz po czasie zwyrodnienia. Poparzył mi żebra tą lampą, cały układ szkieletowy (potwierdziło to rtg kręgosłupa).
Odchudził mnie po prostu trwale na fotelu ortodontycznym !!! bez mojej wiedzy! bo w skutek przegrzania ciała tą lampą, dochodziło do "pękania komórek tłuszczowych" (przez kilka tygodni puchło mi ciało), co skutkowało jakimś zatorem w żyłach i niemożnością chodzenia po wizycie, bez utykania, przez ok. 5 tygodni. Odradzam zabiegi z intralipoterapii ( lipolizy iniekcyjnej ) bo są okropne powikłania po tym. Skóra staje się nierówna ( na plecach, wszędzie) flapowata, "pusta", mało jędrna. Odradzam zabiegi podnoszenia kącików ust i "modelowania" twarzy urządzeniami medycznymi, które ma w/w.
Gdy przyszłam zgłosić powikłania, ten lekarz Łukasz Babczyński zaczął się ze mnie gardłowo śmiać, jak jakiś imbecyl.. Wyśmiał mnie, po prostu. Zaznaczam, że przyszłam do niego z bólem, po zabiegu. Do lekarza...
Dodam, że leczyłam się tylko ortodontycznie u w/w, a wszystkie dodatkowe zabiegi wykonał bez mojej wiedzy i zgody, zaniżając fotel ortodontyczny tak, że nie byłam zupełnie świadoma tego, co się dzieje w obrębie twarzy.... zaplanował to. Wszystko to, co mi zrobił ma w swej ofercie, ale ja nie zostałam o tym poinformowana. Dopiero po przyjściu do domu zaczęły się objawy... a gdy spojrzałam w lustro, twarz miałam całą czerwoną w bliznach i wtopieniach, i jakaś substancja ( Aqualyx? ten lekarz ma w swej ofercie) redukowała mi bez znieczulenia, tkankę miękką z twarzy stopniowo przez ok. 4 dni. Wróciłam następnego dnia rano i kolejnego, i zgłaszałam w CS te objawy i mnie prześmiewczo zlekceważyli. Zarówno A i Ł Babczyńscy, oboje. Potem zaczęły się "wycieczki" po lekarzach...

Z leczeniem ortodontycznym też kiepsko szło, założył mi w/w aparat najprawdopodobniej na zęby z próchnicą i nawet nie powiedział, że ją mam. Przyglądał się mojej próchnicy??? Efekt: pod koniec czwartego roku leczenia ortodontycznego aparatem Damona u pana babczyńskiego , ( a miało trwać półtorej roku i bez wyrywania...) mam dwa głębokie borowania i ząb o krok przed wyrwaniem, sam to powiedział. Wyrwał mi zdrowego trzonowego zęba nie tkniętego nawet próchnicą ! gdy trzy zęby obok mam w stanie opłakanym.... W/w specjalizuje się w ortodoncji bez wyrywania a po półtorej roku zasygnalizował że trzeba wyrwać, bo nie mógł iść dalej... Na rozmowie konsultacyjnej mija się z prawdą, nic nie było takie jak obiecywał na początku. Absolutnie nic. Zbyt wiele też nie tłumaczył i nie wyjaśniał. Leczenie Damonem u w/w zamiast 15 miesięcy jak twierdził na początku... trwało 44!.I to nie koniec. Na wizyty chodziłam regularnie.

Radze wam szukać lekarzy ortodontów z 6 letnią specjalizacją z ortodoncji a nie lekarzy dentystów po weekendowych kursach z ortodoncji ( takich na pęczki teraz). Człowiek uczy się na błędach całe życie. Weźcie też pod uwagę, że potem leczenia nikt nie chce przejąć po takich weekendowych partaczach. Im więcej specjalizacji ma jeden lekarz, tym nie jest w stanie skoncentrować się na jednym i robić to dobrze. Jak od wszystkiego, to do niczego... a jak ma 39 lat jak w/w, to dopiero uczy się.... na naszych twarzach i ciałach.

Co do powikłań po zabiegach z medycyny estetycznej, żaden lekarz nie leczy po innych lekarzach powikłań. Powikłania leczy ten, kto je spowodował... z góry uprzedzam tych powikłań wyleczyć nie idzie, raz uszkodzona tkanka miękka i naskórek nie zregeneruje się niczym. Zdecydownie odradzam ingerencje w skórę twarzy i ciała amatorską ręką w/w.

BTW Ja miałam tylnozgryz w granicach normy od zawsze a ten lekarz mi tego nie powiedział przed leczeniem!!! Kto z was leczyłby coś co jest w normie??? no właśnie... A jak się dowiedziałam, że jest w normie? no bo przecież doktorek tego nie powiedział. Otóż zażądałam cofnięcia "leczenia" tego tylnozgryzu po prawie 3 latach! ( bo zrobił się małpi profil, żuchwa wysunięta o około 2 cm, paskudna twarz, dolne piętro twarzy rozbudowało się u mnie aż o 2,5-3 cm). Po cofnięciu skutków tego psuedo leczenia miałam to samo z czym przyszłam ( taki sam profil i ustawienie zębów - z czego się oczywiście ucieszyłam). Lekarz dentysta naniósł te zmiany na szablon i wykazał różnice przed i po leczeniu... i na tym szablonie pokazał i powiedział mi sam, co zrobił..... bez komentarza. W moim przypadku najzwyklejszy aparat zrobi by całą robotę zdecydowanie szybciej i taniej. Bo po pół roku miała zęby już spionizowane.

Nie polecam aparatów Damona i innych rozbudowujących dolne piętro twarzy u osób dorosłych w okolicach 30 roku życia, zęby to jedno a opadająca tkanka miękka to drugie. Pojawiające się zmarszczki... załamania na skórze, aparat przyśpiesza ten proces. Najwięcej zmian jest pod koniec. U mnie drastycznych zmian. Wyglądałam brzydko i staro.
Zmarnowane kilkanaście tysięcy i trwałe oszpecenie na koniec (nierówna skóra, ubytki tkanek miękkich).
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka