Dodaj do ulubionych

Szkolenia i staże dla bezrobotnych

07.02.13, 21:01
Projekt "Aktywnie w przyszłość" skierowany jest do osób bezrobotnych w wieku 18 – 65 lat, posiadających co najwyżej wykształcenie zasadnicze zawodowe, które zamieszkują na terenie powiatów: brzeskiego, nyskiego lub prudnickiego.
W ramach projektu oferują następujące formy wsparcia: blok aktywizacji zawodowej, blok szkoleniowy, 6-miesięczny płatny staż zawodowy, 12-miesięczne zatrudnienie subsydiowane.
Rekrutacja trwa do 15.02.2013r. w Biurze Projektu w Nysie oraz w punktach informacyjno – rekrutacyjnych: Prudnik, Plac Farny 5/6 i Brzeg, ul. Staromiejska 6/1.
Więcej informacji na stronie projektu: aktywniewprzyszlosc.b4ngo.pl

Obserwuj wątek
  • 3adriana3 Re: Szkolenia i staże dla bezrobotnych 05.02.18, 09:35
   Staże to dobra okazja dla osób bez doświadczenia zawodowego. w Końcu o to tutaj chodzi, zeby od czegoś zaczać, ale podobno teraz jest coraz mniej chętnych
   • remigius991 Re: Szkolenia i staże dla bezrobotnych 07.02.18, 09:51

    Pod tym adresem praca-opolskie.pl/tag/staz jest sporo informacji na temat staży w rejonie opolskiego. Wg mnie staż to duża szansa dla osób, które chcą podłapać pierwsze doświadczenia zawodowe. Oczywiście pod warunkiem, ze trafimy na prawodawcę, który powierzy nam również odpowiedzialne obowiązki, a nie tylko parzenie kawy i kserowanie. Na pewno opłacają się staże w większych firmach bo można tez nawiązać kontakty zawodowe.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka