Dodaj do ulubionych

leżak plażowy - gdzie kupić? :)

01.07.15, 01:03
od ponad tygodnia szukam w internecie leżaka plażowego i nie mogę nic ciekawego znaleźć, ponieważ wszędzie jest droga wysyłka.. czy ktoś może wie gdzie znajdę dobrej jakości i w niedużej cenie leżak? :) przeglądam też aktualne gazetki promocyjne z różnych hipermarketów.. forum.gazeta.pl/forum/w,220,158076864,158076864,lezak_ogrodowy_zakup_.html#p158076864 i nie wiem czy wybrać jakiś z castoramy? pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • gawroneski Re: leżak plażowy - gdzie kupić? :) 10.03.18, 21:04
      Ja w zeszłym roku kupiłem sobie leżak plażowy, szukałem długo takiego jak miałem w latach 90, czyli mocnego i wytrzymałego. Na allegro kupiłem jakiś szit, wąski jak dla dzieci, szkoda pisać. No i znalazłem sklep internetowy. Na dodatek kupiłem leżak składany do torby z tradycyjną tkaniną bawełnianą - takie paski morskie biało - granatowe.
      Jak by ktoś szukał to polecam ten sklep, mają fajne leżaki plażowe e-sezon.pl
    • korniczek.pl Re: leżak plażowy - gdzie kupić? :) 02.03.20, 15:41
      Polecam leżaki drewniane kupować bezpośrednio u producenta np San-Drew
      http//san-drew.eu/index.php/nasze-produkty/producent-lezakow

Nie dość ze super wykonane to jeszcze bezpieczne bo maja zabezpieczania. Omijać z daleka leżaki skręcane na śruby konfirmanty, po kilku tygodniach użytkowania zostaną powyrywane. Marketówki to głownie odpad z zadziorami i bardzo źle wykończone.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka