Dodaj do ulubionych

Za co Kochacie Rumunie ??

11.06.05, 00:15
Ja za "nieprzewidywalność" a byłem tam tylko 2 tygodnie - lipiec 2003
grzechem było by nie wspomnieć o gościnności, karpatach, kuchni,
i "melodyjnym" języku...ten lipiec również bedzie wspaniały !! zgadnijcie
gdzie go spędze..lol..
Obserwuj wątek
    • staua Re: Za co Kochacie Rumunie ?? 11.06.05, 03:53
      No, jak kocham defaultowo, jak mam nie kochac kraju najukochanszej osoby ;-)
      Nieprzewidywalna jest, to prawda, ale akurat to kocham mniej. od czasu dowiedzenia sie piec minut
      przed slubem, ze nie ma samochodu, bo cos nawalilo w organizacji i bycia dowieziona do kosciola
      Dacia prowadzona przez pana mlodego mam ochote na wiecej przewidywalnosci...
      Ale kocham tez
      za arbuzy
      za Eliade
      za gre w Table w cieniu klonu na podworku...
      I pewnie jeszcze wiele innych rzeczy, o ktorych w tej chwili nie pamietam, a czuje je, jak tam jestem!
        • szpulkaa Re: Za co Kochacie Rumunie ?? 13.06.05, 16:37
          wlasciwie... to... ja nie kocham Rumunii :-P moje relacje z tym krajem sa pelne
          namietnosci, ale jakos milosci w nich nie duzo... ale... ale z latwoscia moge
          powiedziec za, co nienawidze Rumunii: za urzedy i urzednikow: niekompletencja,
          lenistwo, lapowkarstwo to slowa klucze do zrozumienia tych zjawisk;-) na
          szczescie nieprzyjemne wrazenia lagodza wspomnianie sielankowe pejzaze, smaczne
          jedzenie i dobre wino i piwo na ukojenie skolatanych nerwow;-))))
      • transylwania Re: Za co Kochacie Rumunie ?? 15.06.05, 18:06
        hej staua !
        jak to jest ja Polak i dziewczyna Rumunka mieszkający w Polsce?
        ...............ja byłem w Ro ponad rok w pracy i chyba na wakacje pojadę tam
        jeszcze raz ale już nie na rok tylko na tydzień albo dwa.......trochę mi
        brakuje tych uśmiechniętych ludzi.................zauważylem że mają oni świra
        na punkcie samochodów.......panuje tam jakiś swego rodzaju kult jaki u nas był
        10 lat temu......................co ty na to?
        • staua Re: Za co Kochacie Rumunie ?? 15.06.05, 19:10
          No coz, jesli chodzi o samochody, nie wiem, w rodziniem meza wszyscy maja starsze i nowsze Dacie,
          tylko jeden kuzyn ma nowe Volvo, ale on jest po prostu zawodowym kierowca, fanatykiem motoryzacji
          w ogole, takich spotyka sie wszedzie...
          Moze dziewczyny w zwiazkach z Rumunami mieszkajace w Polsce Ci podpowiedza, z rumunska
          dziewczyna pewnie byloby podobnie... ja tylko bywam z mezem w Polsce, na ogol jest milo, choc kilka
          razy spotkalismy sie z dziwnymi komentarzami...
          A masz jakas kandydatke? ;-)
          Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka