Dodaj do ulubionych

kto sie wybiera w wakacje do Rumunii?

06.06.06, 14:35
Witam! czy ktoś wybiera się może w sierpniu do Rumunii? ja planuję odwiedzić
ten podobno piękny kraj, wybieramy sie z koleżanką na dwa tygodnie, plus
jeszcze dwa w Bosni i Macedonii. wyjazd możliwie niskobudżetowy, nastawiamy
sie na zwiedzanie, poznawanie ludzi, lokalnej kuchni i zwyczajow, jednym
slowem, szeroko pojete przyjemnosci:) czy może ktoś miałby ochote z nami
pojechac? ucieszy nas towarzystwo na dowolnym odcinku trasy, szczegoly sa do
dogrania:) pozdrawiam i czekam na odpowiedz, paula p.dzien@gazeta.pl
Obserwuj wątek
      • laleaua Re: kto sie wybiera w wakacje do Rumunii? 08.06.06, 06:35
        moi rodzice sie wybieraja :) pod koniec sierpnia.
        po mnie - juz sie zastanawiajaja jaka naczepke zorganizowac by dobytek corki z
        powrotem do polski przywiezc... a bedzie tego troche. mimo ze staralam sie
        ograniczac zapedy i takiej np pralki od kiedy mieszkam w rumunii nie mialam ;)
      • p.dzien Re: kto sie wybiera w wakacje do Rumunii? 08.06.06, 16:36
        radamant napisał:

> Ja jadę w sierpniu z całą ferajną w podróż sentymentalną po Rumunii i Bułgarii.
        >
        > Będziemy jeździć dopóki kasy starczy, he, he.

a nie mielibyscie ochoty przygarnac dwoch wesolych podrozniczek?:D nie
        marudzimy, pogadac z nami mozna i jestesmy nastawione na ludzi i przygode, a jak
        bedziemy chcialy jechac dalej, to sie poprostu odlaczymy, ale w tej Rumunii
        bardzo by nam sie przydala fajna ekipa z doswiadczeniem, przynajmniej na
        poczatek, a mam nadzieje ze do konca:)pozdrawiam, paula
    • radamant Paula, chętnie byśmy przygarnęli zwłaszcza 08.06.06, 21:59
      wesołe dziewczyny ale niestety miejsca w naszych autach szczelnie wypełnione.
      Jeżeli zaś chodzi o nasze doświadczenie to Rumunii dawno nie widziałem dlatego
      chcę tam wrócić, przypomnieć sobie moją dziecięcą miłość Nadię Petrescu z
      Sibiu, znów zachwycić się widokami Transylwanii, ach, starzeję się chyba bo cos
      mi się na wspomnienia zebrało.
      Dziewczyny, ale Wy postarajcie się o jakieś godne zaufania męskie towarzystwo,
      zawsze to bezpieczniej obojetnie w jakim kraju. Pozdrówka.
    • lena.krawiec Re: kto sie wybiera w wakacje do Rumunii? 18.07.06, 19:46
      Ja się wybieram z chłopakiem do Rumunii ok. 07.08, ale plany nie są do końca
      sprecyzowane. Mamy 2 tygodnie urlopu, nieduże auto (cztery osoby z podstawowym
      wyposażeniem turystycznym wejdą;)) i w zasadzie dwa wolne miejsca. Chętnie kogoś
      zabierzemy ze sobą, ale będziemy chcieli wrócić do Polski na pewien festiwal
      muzyczny, który odbywa się w dniach 18-20.08.
      • slawekbogus Re: kto sie wybiera w wakacje do Rumunii? 22.07.06, 13:03
        Mam wielką ochotę wyjechać w sierpniu do rumunii. Niestety już drugi rok z
        rzędu odwołano mi wyjazd z biura podróży. MIałem wyjeżdżać 25 lipca z opola i
        nici z tego. Interesuje mnie delta Dunaju i morze. Może ktoś ma jakąś ciekawą
        propozycję ale nie dlużej niż do 24 sierpnia?
    • ben_nabrotzky Re: kto sie wybiera w wakacje do Rumunii? 19.07.06, 10:22
      p.dzien napisała:

> Witam! czy ktoś wybiera się może w sierpniu do Rumunii? ja planuję odwiedzić
      > ten podobno piękny kraj, wybieramy sie z koleżanką na dwa tygodnie, plus
      > jeszcze dwa w Bosni i Macedonii. wyjazd możliwie niskobudżetowy, nastawiamy
      > sie na zwiedzanie, poznawanie ludzi, lokalnej kuchni i zwyczajow, jednym
      > slowem, szeroko pojete przyjemnosci:) czy może ktoś miałby ochote z nami
      > pojechac? ucieszy nas towarzystwo na dowolnym odcinku trasy, szczegoly sa do
      > dogrania:) pozdrawiam i czekam na odpowiedz, paula p.dzien@gazeta.pl

jedziemy 28.07, zostaniemy do 13.08, możemy jakiś odcinek trasy przejechać
      wspólnie
      • 75ona Re: kto sie wybiera w wakacje do Rumunii? 24.07.06, 13:29
        właśnie, ben mnie już uprzedził w zaproszeniu :), jedziemy za 4 dni, bardzo
        niskobudżetowo. ROzpoznać nas łatwo, dwoje szczęśliwych wysokich ludzi z
        plecakami i czerwonym namiotem. Trasa - przez Słowację i Węgry lokalnymi
        pociągami do Satu Mare, później już autostop i może lokalna komunikacja (choć z
        doświadczenia wiemy, ze autostopem w Rumuni przemieszcza się najszybciej)
        Sapanta, Kluż, ALba, Hundeoara (jakkolwiek to się pisze), Sybin (nasz
        ukochany), później 5-6 dni w Fogaraszach - w kierunku wschodnim od Balea Lac i
        na koniec Braszów i Oradea (a w zasadzie źródła termalne pod). Ostatnie dni
        chcemy spędzić w Tokaju na Węgrzech, bo tam wino ponoć tańsze od wody
        minerlanej.

Zapraszamy, do środy można nas złapać na maila, później trzeba sie rozglądać na
        miejscu :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka