Dodaj do ulubionych

Firma [ClixSense] absolutny lider!

28.07.19, 12:43
W styczniu 2017 roku trafiłem na ClixSense który jest bezkonkurencyjny.

Ankiety przychodzą bardzo często,nawet po kilka ofert dziennie,no i bije konkurencję na głowę.Ceny wahają się od:085$ do nawet 15$.
Niedawno zarobiłem tu ponad 7$ dziennie,co zajeło mi praktycznie godzinę.
Innym razem przyszło 6 takich samych ankiet-5 minutowych [miałem obejrzeć tylko krótki filmik] po 1 $ każdy.
Po rejestracji okazało się że ankiety są po Polsku,i są często łatwiejsze i szybsze do wypełnienia niż u nas.

Firma [ClixSense] jest pewna i wypłacalna.Działa od 2007 roku.
Polecam program wszystkim kto chce sobie zarobić w łatwy sposób i banalnie prosto.
Na chwilę obecną mam 505,13 USD.

Link do rejestracji z mojego polecenia to ---> www.clixsense.com/?10559073
Życzę wam dużo interesujących i łatwych ankiet.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • biznesland Re: Firma [ClixSense] absolutny lider! 02.08.19, 13:45
      W styczniu 2017 roku trafiłem na ClixSense który jest bezkonkurencyjny.

Ankiety przychodzą bardzo często,nawet po kilka ofert dziennie,no i bije konkurencję na głowę.Ceny wahają się od:085$ do nawet 15$.
      Niedawno zarobiłem tu ponad 7$ dziennie,co zajeło mi praktycznie godzinę.
      Innym razem przyszło 6 takich samych ankiet-5 minutowych [miałem obejrzeć tylko krótki filmik] po 1 $ każdy.
      Po rejestracji okazało się że ankiety są po Polsku,i są często łatwiejsze i szybsze do wypełnienia niż u nas.

Firma [ClixSense] jest pewna i wypłacalna.Działa od 2007 roku.
      Polecam program wszystkim kto chce sobie zarobić w łatwy sposób i banalnie prosto.
      Na chwilę obecną mam 505,13 USD.

Link do rejestracji z mojego polecenia to ---> www.ysense.com/?rb=59449777
      • frooniu Re: Firma [ClixSense] absolutny lider! 11.11.19, 16:29
        Twisto 50zł dla Ciebie + 50zł za polecenie!!!

Kolejny Bonus do zgarnięcia od #Twisto.
        Twisto jest platformą ułatwiającą konsumentom robienie zakupów. Na pewno wiele osób miało tak, że wymarzony przedmiot był na promocji, a nasza wypłata dopiero za kilka dni. Na Twisto płacimy za zakupy dopiero po 21 dniach! W dodatku bez kosztów dodatkowych.

Wracając… co trzeba zrobić aby otrzymać bonus?

1. Utwórz konto z linku poniżej – w innym przypadku nie otrzymacie bonusu.
        www.twisto.pl/rejestracja/?promo=LIMIT1000

2. Zweryfikuj swoje konto.

3. Wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1zł (Zostanie zwrócony do 24h )

4. Ciesz się bonusem w wysokości 50zł, który możesz wydać na zakupy online lub przy pomocy karty (nie trzeba jej zamawiać)

Do wygrania są też dodatkowe nagrody za polecanie znajomym.
        🏆 Wygraj Apple Watch, iPhone XS oraz wypożyczenie Tesla 3!
    • kfiat82 Re: Firma [ClixSense] absolutny lider! 09.10.19, 15:29
      www.ysense.com/?rb=59468243

To obecnie bodaj najlepsza strona z ankietami. Po pierwsze płaci w dolarach, po drugie ankiet jest dużo (mniej więcej dolar dziennie wpada bez wysiłku), a po trzecie jest w pełni wypłacalna (od niedawna wszedł PayPal co wiele rzeczy uprościło). Cała strona jest co prawda po angielsku, ale ankiety już po polsku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka