Dodaj do ulubionych

Szwai - już po zebraniu :-)

28.04.05, 19:51
Z najważniejszych rzeczy - wiceprezes podał terminy oddawania mieszkań.
Klatka VI - 15 do 31 lipca. Niestety, innych nie zapamiętałem dokładnie :-(
Obserwuj wątek
      • shaddock Oddawanie klatek 28.04.05, 20:08
        Klatki I, II i III BODAJŻE 15-30 czerwca, klatka VI 15-31 lipca, klatki IV i V
        BODAJŻE 15-31 sierpnia. Dat nie jestem pewien.
        Jeśli nie wiesz, jaki masz numer klatki, to z grubsza możesz go policzyć
        wiedząc, że klatki mają średnio po 18 mieszkań.
        • qqlio Re: Oddawanie klatek 29.04.05, 08:49
          Tylko tak naprawde sa to
          1) terminy szacowane (niezaleznie od tego, co mowi prezez)
          2) terminu odbioru mieszkan przez SMDdM od wykonawcy. Mysle, ze przynajmniej z
          tydzien (dwa) minie do dalszego przekazania mieszkancom (choc tu akurat pewnie
          sie bedzie Spoldzielni spieszyc, zeby jak najszybciej zaczac placic czynsz :-)
          • shaddock Wiem, że to już nudne i nie ma się co napalać, ale 02.05.05, 17:52
            OK, to terminy szacowane, ale lepsze takie niż żadne. Przynajmniej będzie się o
            co czepiać prezesa ;-)
            A w sobotę postanowiłem sprawdzić osobiście zaawansowanie robót we wszystkich
            klatkach i rzeczywiście ma się ono nijak do terminów, o których mówi prezes.
            Najbardziej zaawansowane zarówno wewnątrz (tynki, posadzki w mieszkaniach i na
            klatkach) jak i na zewnątrz (ocieplenie, malowanie) są klatki III i VI, gdyby
            wykonawca się uparł mógłby je oddać jeszcze w maju. W pozostałych klatkach
            gdzieniegdzie nie ma nawet tynków, nie mówiąc o posadzkach czy ociepleniu z
            zewnątrz. Prezes o tym dobrze wie, więc ciekawe jak będzie się za miesiąc
            tłumaczył ludziom z klatki I czy II...
      • noemi27 Re: Szwai - już po zebraniu :-) 28.04.05, 22:44
        I i II klatka między 15 a 30 czerwca. I tak w to nie wierzę, że oddadzą w
        terminie. A poza tym co to za przyjemność mieszkać na placu budowy. Bo przecież
        od oddania mieszkania do jego uzywania to kawałek drogi, a czynsz trzeba będzie
        płacić.... na budowie!
        • kekele Re: Szwai - już po zebraniu :-) 29.04.05, 00:06
          na placu budowy kochana to my pomieszkamy jeszcze min 1,5 roku i to na takim
          prawdziwym placu budowy-byla mowa ze fundamenty pod pozostale etapy zrobia
          przed oddaniem mieszkan by niebylo tego koszmarnego brudu i najgorszych halasow
          no ale coz...skoro niezdazaja z naszymi mieszkaniami to co dopiero z
          fundamentami pod kolejne:(budowa sie coprawda niemartwie-trudno,ja poprostu
          cholernie chce juz tam mieszkac!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka