Dodaj do ulubionych

czworonogi ;)

23.06.05, 13:22
tak czekajac na odbiór mieszkania ( oby opóźnienia nie były zbyt duże )
zastanawiam się czy nasz psiak będzie miał towarzystwo do spacerów po
okolicy. To jak, są tu na forum jacyś sąsiedzi psiarze?

Obserwuj wątek
      • arcus_caelestis Re: czworonogi ;) 23.06.05, 19:25
        planowo miało być między 15 a 31 lipca - ale nie spodziewamy się odbioru
        wczesniej niż w sierpniu. Psiak już okolice ogląda, bo zabieramy go kiedy
        tylko mamy okazję i z całą pewnością spacerować jest gdzie :) ,a fajnie by było
        i z kim (jeśli się czworonogi polubią :-)) A Ty kiedy masz termin odbioru?
          • frutis123 Re: czworonogi ;) 27.06.05, 10:11
            Cieszę się że przy Szwaii bedą mieszkać miłośnicy piesków.
            Jestem także przekonany, że miłość do zwierzątek będzie szła w parze z miłością
            do czystości i przyszli mieszkańcy już teraz pomyślą nad odpowiednim usuwaniem
            tzw "psich kup".
            Wyrażam nadzieję, że pieski(jakże to miłe stworzenia i przyjacielskie) wraz ze
            swoimi właścicielami nie obrzydzą życia m.in. młodym mamusiom wyprowadzającym
            na spacer na trawnik swoje pociechy. Obawiam się tylko by nie stało się jak na
            pobliskim Os. Europejskim:
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=25218&w=20392835&v=2&s=0
            Pozdrawiam przyszłych sąsiadów ;o)
            • shaddock Wiedziałem że pojawi się ten motyw ;-) 27.06.05, 11:00
              Myślę że problemu psich kup nie będzie z tego prostego powodu, że w obrębie
              bloku trawników w zasadzie nie przewidziano - niemal wszystko będzie
              zabetonowane i zakostkowane. Zarówno młode mamusie, jak i psiarze będą musieli
              szukać trawników gdzieś dalej. Zresztą akurat na Ruczaju miejsc do spacerowania
              nie brakuje.
                    • arcus_caelestis Do ks222 27.06.05, 23:06
                      Zakładam, że ludziom uczulonym na kocią sierść polecił byś łyse koty (zdaje się
                      ze jest taka rasa - sfinksy chyba), a co z tymi uczulonymi na ślinę? - wycinamy
                      ślinianki i dalej polecamy koty zamiast psów? Fajnie że lubisz koty, ale nie
                      każdy musi ;-) Niektórzy wolą mieć psy. ;-P
                      • ks222 Re: Do ks222 28.06.05, 14:24
                        Ludziom uczulonym na sierść polecam złote rybki w akwarium.
                        Z psami nie ma nigdy kłopotu tylko przeważnie z ich właścicielami.
                        Wystarczy spojrzeć na zielone skrawki jak się przejeżdza Dietla i ma się dosyć.
                        Ciekawe ilu z właścicieli psów płaci podatek od nich.
                  • arcus_caelestis Re: Wiedziałem że pojawi się ten motyw ;-) 27.06.05, 22:58
                    Nie ma nic tak pięknego jak klatki cuchnące kocim moczem - bo kotek sobie przez
                    balkon wyszedł i teren postanowił oznakować ( no po tych sterylizowanych
                    znacznie mniej cuchnie) , albo kotki drące się w okresie rui ze chcą
                    kocura...oj drzeć to się one potrafią, nawet te sterylizowane :-) ( to co
                    przymusowa sterylizacja?) Ale tak serio to mój psiak ma do towarzystwa dwa koty
                    i świetnie się dogadują, a ja lubię i psy i koty. I nie, nie cała menażeria -
                    tylko psiak - wprowadza się na Szwai.
                    A już tak całkiem serio, to jeśli się ma jakieś zwierzątko trzeba być za nie
                    odpowiedzialnym i kropka. Więc ktoś mi odpowie po co przerzucamy się psimi
                    kupami i kotami? Problemu na razie nie ma i oby nie powstał.
                    Pozdrawiam wszystkich miłośników psów i kotów oraz innych czworonożnych ,
                    pełzających, pływających itd. przyjaciół domowych :-)

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka