Dodaj do ulubionych

Tecnocasa praca opinie

26.06.15, 10:56
Dzień dobry,
Wybieram się wkrótce na rozmowę o pracę do firmy Tecnocasa (nieruchomości). Może miał ktoś okazję kiedyś u nich pracować. Będę wdzięczny za wszelkie opinie.
Obserwuj wątek
  • nntg Re: Tecnocasa praca opinie 26.06.15, 13:00
   Mogę polecić z czystym sumieniem. Wypłata zawsze w terminie, wszystkie świadczenia. Możliwość rozwoju i awansu zawodowego, a co za tym idzie większych zarobków. Atmosfera też jest okey. Próbuj i powodzenia!
   • brittson Re: Tecnocasa praca opinie 27.06.15, 09:16
    Generalnie polecam. Fajne jest to, że jak jesteś dobry, to masz jasno wytyczoną ścieżkę awansu. Po szkoleniu przyjmą Cię pewnie na stanowisko konsultanta, jak jesteś dobry to awansujesz na kierownika a później na kierownika biura. W tych dwóch ostatnich przypadkach zarobki są bardzo fajne.
    • piotrwirka Re: Tecnocasa praca opinie 04.08.15, 14:40
     Wszystko jest zawsze fajnie, tylko trzeba chcieć, bez chęci nic tam nie osiągniesz. Zresztą jak wszędzie!
     • zmerek Re: Tecnocasa praca opinie 07.08.15, 11:11
      Na pewno nie jest to praca dla kogoś, kto szuka typowo biurkowego zajęcia. Tzn część czasu spędza się za biurkiem na przygotowaniu dokumentów, spotkaniach z klientami, nawiązywaniu nowych relacji. Dużo czasu poświęcić trzeba na dojazd z klientem do nieruchomości i jej prezentację. Trzeba być również trochę psychologiem, marketingowcem i negocjatorem.
      Akurat tecnocasa z tego co wiem dosyć dobrze przygotowuje swoich pracowników do roli pośrednika nieruchomości.
   • dallian Re: Tecnocasa praca opinie 03.07.15, 07:36
    Powiem tak, są tam duże możliwości zarobku - jak w całej branży nieruchomościowej. Mają całkiem dużą podstawę (ostatnio znacznie się zwiększyła) + do tego premię za wyniki. Przy dobrej sprzedaży spokojnie można wyciągnąć kilka tysi.
    • 2elfons Re: Tecnocasa praca opinie 06.07.15, 08:35
     Oni jak kogoś poszukują, to zwykle na stanowisko konsultanta ds. nieruchomości (kasa jest dobra jak na start no i jest otwarta droga awansu). Nie ma możliwości zostania kierownikiem na dzień dobry. Można nim zostać jeżeli posiadasz odpowiedni staż, doświadczenie itd. Trzeba sobie na to zapracować. Ale jak już zostajesz kierownikiem czy właścicielem biura (i masz przyzwoity obrót) to zarobki masz jak pączek w maśle pod względem zarobków :)
     • radomy Re: Tecnocasa praca opinie 10.07.15, 11:35
      Gdyby miał oceniać, to pewnie dałbym jakieś 4/5
      Plusem są dobre zarobki, szkolenia, przyjazna atmosfera, jasna ścieżka awansu.
      Kierownikiem zostaje się po około 2-3 latach. Później ewentualnie dostaje się własne biuro.
      Daje 4/5 czyli wysoko :) Nie spotkałem jeszcze pracodawcy któremu mógłbym dać wyższą ocenę.
  • wojowska1985 Re: Tecnocasa praca opinie 28.09.15, 21:14
   Jeżeli lubisz pracę z ludźmi to jak najbardziej polecam. To praca w której możesz nabyć cenne doświadczenie, rozwijać się, awansować gdy jesteś dobry. Pensja ok, na koncie na czas, im lepiej pracujesz tym więcej zarabiasz. Nie ukrywam, trzeba mieć do tego smykałkę, wątpie, że pierwsza lepsza osoba by sobie tam poradziła. Dużo się pisze o tych szkoleniach, powiem tyle, że warto na nie iść, można już tam dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o branży.
   • zapsska Re: Tecnocasa praca opinie 06.10.15, 07:24
    Najczęściej jest tak, że w biurach pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości jest podstawa plus prowizja od sprzedaży. Na początku może być trochę ciężko i nie należy siedzieć i czekać aż przyjdzie klient, ale należałoby go aktywnie pozyskiwać.
    W Tecnocasa dużo wymagają, ale tylko dzięki temu można zdobyć klientów i co za tym idzie zwiększać zarobki. Dają wszelkie narzędzia i stwarzają odpowiednie warunki do wykonywania tej pracy. Szkolenia, wyjazdy i te sprawy. Nie jest tak, że po zatrudnieniu dostajesz biurko i radź sobie sam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka