Dodaj do ulubionych

Bodzio w kiecce Laury

15.01.21, 10:38
W wątku "Ślub Laury - wersja alternatywna" ako17 pyta, co stało się z poprzednią sukienką ślubną Tygrysa, a tt-ttka sugeruje, że być może Wolfi ją zabrał na pamiątkę i teraz Bodzio w niej chodzi.
Wizja ta odebrała niektórym mowę. A ja mam to na zdjęciach!

Otóż na weselu bratanka wylosowałam zadanie do wykonania: zamień się ubraniami ze swoim partnerem. Mój mąż, postury ok 120 kg, nie wahał się ani sekundy. Wszyscy potem zgodnie twierdzili, że to nie młoda para była najważniejszym punktem tego wesela, tylko właśnie Rumcajs (czyli mój chłop) w sukience.
Obserwuj wątek
    • ako17 Re: Bodzio w kiecce Laury 15.01.21, 21:50
      ale to... pi.asiu, któreś z tych to jest Wasze zdjęcie?
      Jeju, nie wiem czy nie naruszam jakiegoś Regulaminu, bo opcja "zdjęcie" jest nowa i wcześniej ich nie wstawiało i nie wiem, czy wolno komentować czyjeś zdjęcia bo się chyba już kompletnie wzięłam i zaplułam
      • tt-tka Re: Bodzio w kiecce Laury 15.01.21, 22:40
        Ich, ich :)
        dobrze, ze Pi.asia jest slusznego wzrostu (co wiem z innego forum), ja portki Rumcajsa zapinalabym pod szyja !

a komentowc oczywiscie wolno ! byle z zyczliwoscia i szacunkiem :P
        • pi.asia Re: Bodzio w kiecce Laury 15.01.21, 23:22
          Ako, oczywiście, że wolno komentować! Niecierpliwie czekam na komentarze. Gdyby było inaczej, nie wstawiłabym tych zdjęć.
          Przyznam, że po tym wyczynie byłam z chłopa dumna jak paw.
          Jutro poszukam zdjęcia, na którym to ja mam na sobie te sukienkę. Zapiętą z tyłu :D
      • pi.asia Re: Bodzio w kiecce Laury 16.01.21, 13:40
        ako17 napisała:

> ale to jest jedna sukienka? Inna z tyłu, inna z przodu? Czy dwie różne?
        >
        Jest to jedna sukienka. Wszak pisałam wyraźnie, że zamieniłam się z chłopem ubraniem. Nie miałam na sobie dwóch kiecek ;)
        Ona z przodu ma tę gipiurową wstawkę, z tyłu jest gładka. Genialny fason, cudownie wyszczuplający i wyzgrabniający kobietę.
        Tak na marginesie - to moja ślubna kiecka :) Oto zdjęcia ze ślubu (mojego)
        • ako17 Re: Bodzio w kiecce Laury 16.01.21, 14:42
          Bardzo dziękuję, piękne zdjęcie i cudna para. A głupie pytania o sukienkę to dlatego, że ona mi się wydawała mieć inny kolor z tyłu (fioletowy) a z przodu raczej brąz/ beż, pomijając, oczywiście gipiurową wstawkę.
          Brawa dla męża. I dla Ciebie Pi.asiu :D
          • pi.asia Re: Bodzio w kiecce Laury 16.01.21, 16:53
            ako17 napisała:

> A głupie pytania o sukienkę to dl
            > atego, że ona mi się wydawała mieć inny kolor z tyłu (fioletowy) a z przodu rac
            > zej brąz/ beż, pomijając, oczywiście gipiurową wstawkę.
            Zauważyłam to juz po wysłaniu posta. Faktycznie, oświetlenie narobiło zamieszania.

> Brawa dla męża. I dla Ciebie Pi.asiu :D

Dziękuję w imieniu jego i swoim własnym :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka