Dodaj do ulubionych

nikt tego nie chce...

09.09.21, 12:19
Jak spora część populacji, mam konto na fb.
Zrobiłam bazarek, wystawiłam mnóstwo różności, m.in. książki. W tym także książki Naszej Ulubionej Autorki.
"Śledztwo" Stanisława Lema - trwa licytacja
"Ostatni z żywych" - wspomnienia strażaka, który przeżył pod gruzami WTC - trwa licytacja
"Rodzanice" Puzyńskiej - poszło

A "Czarna polewka", "Żaba", "Sprężyna" i "Język Trolli" - zainteresowanie zerowe. A przecież to takie miłe, pokrzepiające, optymistyczne książki ;)
Obserwuj wątek
    • tt-tka Re: nikt tego nie chce... 09.09.21, 12:40
      Hm, czemu nie jestem zdziwiona ? :)

Pi. asiu, nie mam zbuka, a jestem zainteresowana wspomnieniami/pamietnikami/biografiami dzialaczek wszelkiej masci, niewazne czy Proletariat, czy Stowarzyszenie Ziemianek, czy dziennik inspektorki pracy - jezeli masz cos takiego na zbyciu, daj znac na gazetowa, pliz
      • pi.asia Re: nikt tego nie chce... 11.09.21, 21:15
        tt-tka napisała:

> Hm, czemu nie jestem zdziwiona ? :)
        >
        > Pi. asiu, nie mam zbuka, a jestem zainteresowana wspomnieniami/pamietnikami/bio
        > grafiami dzialaczek wszelkiej masci, niewazne czy Proletariat, czy Stowarzyszen
        > ie Ziemianek, czy dziennik inspektorki pracy - jezeli masz cos takiego na zbyci
        > u, daj znac na gazetowa, pliz
        Takowych nie posiadam ani jednej sztuki.
        Generalnie nie lubię biografii, toteż i nie gromadzę. Jedyna biografia jaką mam, to otrzymana na Gwiazdkę biografia Tamary Łempickiej.
    • blada_twarz3 Re: nikt tego nie chce... 09.09.21, 12:57
      Myślę, że problem polega na tym, że obecnie młodzież bardziej interesuje się zagranicznymi dziełami i innymi gatunkami. Wystarczy spojrzeć na biblioteczkę mojej 14-letniej siostry - głównie fantastyka, przygodówki, biografie lubianych przez nią muzyków, powieści o amerykańskich nastolatkach z problemami. Na moją Jeżycjadę nawet nie chce spojrzeć. Przeczytała tylko Kłamczuchę, zaczęła TiR, stwierdziła, że to jest jakieś infantylne i odłożyła.
      Osoby, które znają twórczość MM, mają raczej sentyment do starszych części Jeżycjady, dlatego Neojeżycjadą zainteresowania brak.
    • 3piota Re: nikt tego nie chce... 11.09.21, 21:20
      pi.asia napisała:
      > A "Czarna polewka", "Żaba", "Sprężyna" i "Język Trolli" - zainteresowanie zerowe.
      > A przecież to takie miłe, pokrzepiające, optymistyczne książki ;)

Wszyscy mają i to po dwa (co najmniej!) egzemplarze, żeby kłótni w rodzinie nie było...
    • minerwamcg Re: nikt tego nie chce... 12.09.21, 01:31
      Prawdę mówiąc moje dziecko Jeżycjadę też olało. Percy Jordan, Zwiadowcy, Baśniobór. Albo w drugą stronę, Kamienie na szaniec. Dobrowolnie :) I Chmielewska, zawsze ukochana, ale to ma w genach. Jeżycjada jakoś nie, chociaż próbowała, ale nie weszło. No, ale my mieszkamy w bloku i mamy zmywarkę, może to dlatego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka