Dodaj do ulubionych

Nowym krokiem - styczeń.

02.01.20, 12:27
Końcówka roku 2018 była dla mnie bardzo trudna.Rok 2019 powoli się rozwijał pozytywnie.Postanowilam że 2020 będzie niezły , nie do końca zależy do ode mnie ale częściowo owszem.!
Obserwuj wątek
    • warum Re: Nowym krokiem - styczeń. 04.01.20, 09:22
      Powodzenia JanKran!

Chcialam zaczac nowa prasowke ale mi wcielo, wiec traktuje to jak znak, ze ...nie powinnam.
      Rok 2020 zaczal sie od gwaltownych pozarow, ktorych ugaszenie zajmie wiele czasu, a skutki / w przyrodzie i politycy/ sa nieprzewidywalne, a koszty na pewno wysokie.
      Chyba innego rozpoczecia oczekiwalismy .

• warum Re: Nowym krokiem - styczeń. 10.01.20, 22:50
        Gdyby to co sie dzieje teraz na swiecie nie byloby prawda / a jestsad/
        powiedzialabym : dziecko+zapalki=pozar. Niestety. To bylo kwestia czasu. Ze ktos go podpusci, a on najpierw zrobi, a potem zrozumie. I probujac zatuszowac - swa glupote -opowie pean na wlasna " czesc" / w mysl zasady: Musze sie pochwalic, skoro inni tego nie robia / Tym bardziej, ze "narod" potrzebuje "silnego patriota"....
        Tak konczy sie dawanie wladzy nieodpowiedzialnym ludziom. A wlasciwie marionetkom, wyforowanym w ramach jakis zakulisowych eksperymentow- socjo-politycznych.
        Czuje sie wstrzasnieta / tym co sie dzieje na swiecie/ .
        Ale to zbyt powazne i zbyt niebezpieczne tematy, bym mogla tu cos gdybac, roztrzasac czy snuc teorie .Nie majac zadnej wiedzy.
        Wierze, ze dobro zwyciezy, a madrzy i przyzwoici ludzie przywroca wiare w sens ludzi - u "wladzy".
        I zmieszana, bo to co sie dzieje / szczegolnie u nas - np. w zwiazku z potraktowaniem przedstwicieli KW/ uwalacza w miare cywilizowanym ludziom . A dyplomacja i kultura to tzw. wyzsza polka / mnie moze nie ekscytujaca, ale to jak szef tego "departamentu " zszedl do parteru swoim dzisiejszym komentarzem "wizytujacych", to w normalnym kraju nie przeszloby bez echa-natychmiastowej dymisji/.
        A juz to, co wygaduje prezio - "zakonikPC" - od dworek - w/s inflacji, i ten jego luz i nonszalancja z jaka opowiada o wskaznikach i sobie wiadomych "celach" to juz szczyt lekcewazenia obywateli.
        Kolejny Najwyzszy nie do ruszenia. Ale jego prawa reka jest wrecz wyjatkowo prosta w rozumieniu, i w tlumaczeniu: "czemu sluzy" inflacja:
        cyt.
        " Jak powiedział wiceminister finansów Leszek Skiba, inflacja w 2020 r. może być wyższa (od założonych w projekcie budżetu na 2020 r. 2,5 proc. - red.).
        - Trzeba pamiętać, że wyższa inflacja oznacza wyższe dochody budżetu,
        co oznacza, że nie będzie problemu z jego realizacją.
        Wyższa inflacja nie jest powodem do zmartwień - dodał."
        ciach
        businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/inflacja-w-polsce-w-2020-roku/bgx4mbp

Juz przerabialismy jak partyjni "ekonomisci" robili z biedakow milionerow / sprowadzajac nasze zyciowe oszczednosci do 0 na lata/, teraz mam nadzieje, ze pismozdzki nie planuja takiego 'zasilania" budzetu - jak w Wenezueli? Watpie w ich jakiekolwiek planowanie, oni dzialaja jak ten "slynny" gostek na poczatku- metoda faktow dokonanych, dopiero potem dorabiaja teoriesad

A tu przeglad dekady na Najlepszych /?/ zdjeciach dekady Reuters.
        Wstrzas, wstrzasem poganiany, a w biznesie na topie sa tacy, co chca "kolonizowac" marsa.... moze najpierw zaczac od siebie, i tu wprowadzac cywilizacje? Nie odwracajac wzroku?
        wiadomosci.onet.pl/swiat/najlepsze-zdjecia-dekady-agencji-reuters/h9b61kq#slajd-1

A tak chcialam cos pozytywnie, moze ktos za mnie?
        Ulubiency? zamykamy?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka