Dodaj do ulubionych

księża głoszą kazania fałszując prawdę o Bogu

04.02.18, 16:00
KSIĘŻA NIE ZNAJĄ PISMA GŁOSZĄ SZATAŃSKIE KAZANIA
1 kazanie w Warszawie -
-BOGACI POMAGAJĄ BIEDNYM PONIEWAŻ CHCĄ ODKUPIĆ SWOJE GRZECHY!!! jeżeli by tak było to bogate kościoły i księża w nich pracujący rozdając datki biednym odkupują swoje grzechy !!!!- zgodnie z tym co księża głoszą
- JAK CIĘŻKO WEJŚĆ BOGATYM DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO !!!też dotyczy bogatych kościołów -czyli księża nie wejdą do królestwa niebieskiego zgodnie z ich własną logiką kazań .

księża pod maską szatana.

EWANGELIE PIOTRA -APOSTOŁÓW MÓWI.
dlaczego bogaci pomagają biednym?

Bóg z ludżmi zawarł przymierze, dał ludziom mądrość aby uczciwą i ciężką pracą zdobywali majątek -ALE TYLKO UCZCIWĄ PRACĄ ZGODNA Z PRAWEM BOŻYM taki majątek jest majątkiem który podoba się Bogu ,przecież w końcu Bóg zesłał Jezusa na ziemię który ciężko pracował i jego rodzina żyła zawsze w dostatku.

Majątek który zdobyli Apostołowie i ich rodziny był bardzo wielki.
Następnie Bóg powiedział do Apostołów przez Piotra ,zbierzcie swój majątek i podzielcie się z tymi który nie mają co jeść i tak Apostołowie zroblili.
dowód na to że majątek zdobyty w sposób który podobał się Bogu był tym którym nakarmił głodnych ludzi.

DLACZEGO BGATEMU CIĘŻKO WEJŚĆ DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO ? rodzaje bogatych i sposób zdobywania majątku - jeden zdobył majątek zgodnie z prawem Bożym a inny działając grzechem złodziejstwem nieuczciwością (bez ciężkiej pracy)
Bóg powiedział do nich ...biada tym którzy zdobywają majątek w sposób nieuczciwy i zakazany -niezgodny z prawem Bożym.zdobycie majątku jak Judasz kończysz jak Judasz i nie wejdziesz do królestwa niebieskiego .

Judasz dorobił się majątku domu ,urzędu ,wysokiej funkcji ZDRADZAJĄC I SPRZEDAJĄC JEZUSA W TEMPEL I ZDRAJCOM KTÓRZY JEZUSA PRZEŚLADOWALI ARESZTOWALI I ZAMORDOWALI.

właśnie w ten nieuczciwy i złodziejski podstępny sposób dorobił się majątku i stał się bogaty.
następstwo , kiedy Jezus zmartwychwstał zrozumiał Judasz że Jezus mówił prawdę i jest nieśmiertelny. według słów Apostolskich Judasz otrzymał wiadomość że stracisz wszystko czego się dorobiłeś,w twoim domu nikt nie będzie mieszkał zostanie zniszczony ,prześladowcy którzy prześladowali Jezusa od tej pory będą chodzić w poszukiwaniem chleba ,urząd przejmą inni zostanie wszystko spustoszenie zdradą i nieuczciwośćią wszystko zdobyłeś i tak stracisz , Judasz nie mógł sobie z tym piekłem poradzić i utratą wszystkiego powiesił się i tak BOGATY JUDASZ NIE TRAFIŁ DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO .
Kościoły służą do modlitwy i myśli ludzi powinny być skierowane do Boga .a co się dziej .kościół staję sie Bazarem jak tempel który zniszczyło trzęsienie ziemi.
w kościołach sprzedaję się towar urządza koncerty .takie kościoły Bóg opuścił już dawno i nimi rządzi szatan.

Jezus był na pustyni i był kuszony przez szatana ,dam ci wszystko tylko złóż mi pokłon.Jezus odpowiedział precz szatanie .i dalej się modlił w ciszy i spokoju .

a co robią księża w kościołach.szatan powiedział dam wam pieniądze tylko zróbcie z kościoła targowisko i dyskotekę ,nie czcijcie nie szanujcie domu w którym wisi wizerunek Jezusa .i tak się dzieje kościół stał się bazarem ,nie ma ciszy pustynnej myśli nie sś kierowane do Boga ,bo za chwilę wystapi zespół który jest ważniejszy od Boga.
takie kościoły zostanął potraktowane jak tempel , zostaną zniszczone.to trwa do dzisiaj że ci którzy zdobywają majątek w sposób który nie podoba się Bogu utracą wszystko i nie maja szansy na pomoc innym.

według ewangeli Bóg uratuję każdego ze szponów szatana.Piotr za to że pomagał i uzdrawiał został wtrącony do więzienia,w jedną noc przyszedł Anioł który jego obudził i wyprowadził na zewnątrz jak normalnego człowieka , Piotr zrozumiał że dla Boga nic nie jest możliwe i Bóg nie dopuszcza do śmierci Barbarzyńskiej ludzi których wybrał i im nakazał głosić słowo Boże .
Nie ma takiej mocy.

Piotr spotkał czarownika którzy czarował aby ludziom działa się krzywda jak i namawiał wszystkich aby nie wierzyli Piotrowi który mówił prawdę i głosił dobro i słowo Boże.czarownik szatański zbierał sobie grupy którymi manipulował i się nimi posługiwał aby czynić zło.Piotr przypadkowo pojawił sie w tej miejscowości usłyszawszy co czarownik robi z ludżmi ,nie tylko prostymi zwykłymi ale też dostojnikami którzy byli ważni w mieście,Piotr umówił się na spotkanie z jednym z dostojników przybywszy na spotkanie usłyszał jak czarownik namawiał dostojnika aby Piotrowi nie wierzył w żadne słowo które mówi, Piotr mając możliwość czytania każdego myśli powiedział do czarownika ,BĄDŻ ŚLEPY I ABYŚ NIGDY NIE UJŻAŁ ŚWIATŁA I TAK SIE STAŁO ŻE WSZYSCY WOKÓŁ BYLI PRZESTRASZENI ŁĄCZNIE Z DOSTOJNIKIEM .I TAK MANIPULATOR LUDU STAŁ SIĘ KALEKĄ I NIEWIDOMYM .BÓG ZA DOBRE WYNAGRADZA A ZA ZŁE KAŻE.

od tego nie uciekniesz
Bóg zna twoje myśli jak Piotr czarownika
Bóg zna twoje słowa jak Apostołowie usłyszeli
Bóg zna twoje czyny według których zostaniesz rozliczony

Obserwuj wątek
  • kurier-kurier Re: księża głoszą kazania fałszując prawdę o Bogu 04.02.18, 16:51
   zazdrość ludzka .

   Jezus urodził się .wszyscy rozgłosili że urodził się nowy król.

   Król dowiedziawszy się że urodził się inny z powodu zazdrości kazał zamordować wszystkie dzieci urodzone w tym mieście.

   tak diabeł Herod był zazdrosny o Jezusa -Króla że postanowił wymordować wszystkie dzieci to była broń przed utratą wszystkiego .

   w życiu zwyczajnym człowieka jest tak samo.Ludzie są tak zazdrośni o wszystko że nie bacząc na Boga i przykazania łamią je bez wachania .nie zdając sobie sprawy że za to potrzeba dopokutować i nie ma przebaczenia.

   to co jest przebaczenie?

   Księża jak zwykle tworzą sobie kolejne wymysły -każdemu należy przebaczyć ot tak...

   i to jest straszny błąd.

   najpierw należy naprawić zło wyrządzone nastepnie błagać Boga o pomoc aby ktoś komu wyrządzilismy krzywdę nam przebaczył i zawrzeć z Bogiem przymierze że nie uczynimy więcej takiej krzywdy nikomu a nastepnie prosić człowieka o przebaczenie zapewniając że nie uczynimy tego nikomu więcej.

   przykazanie mówi nie czyń tego drugiemu człowiekowi co tobie nie miłe, skoro to czynimy to oznacza że chcemy tego właśnie doświadczać na własnej skórze, i to właśnie doświadczamy skarżąc się do innych że Bóg mnie kara...Bóg nie każał nam przecież czynić zła ani nie wybierał nam rodzaju zła,wręcz przecienie zakazał nam czynić zło i zakazał nam czynic to czego nie chcielibyśmy doświadczać na własnej skórze.

   zazdrość nic nie pomoże bo to że Bóg sam wybrał Apostołów godnych głoszenia słowo Boże to oznacza że sam wybrał królów tutaj w przypadku Jezusa,Bóg zesłał syna aby na ziemi zapanował raj jaki zniszczyli Adami Ewa.Bóg dał ziemi szansę na raj ...a co zrobili ludzi ,prześladowali Jezusa który karmił ,uzdraiwał nikomu nie szkodził wręcz przeciwnie czyniłcuda.a co na to Lud ,ścigał Jezusa prześladowł sprzedawał na końcu postawili pod ścianą i śmieli się łotry żądając cudów,mówili SKORO UZDRAWIAŁEŚ TO UZDRÓW SIEBIE .SKORO CZYNISZ CUDA ZEJĆ Z KRZYŻA .szyderstwa ,wysmiewiska łotrów którzych przecież wcześniej nakarmił uzdrowił.dał dowód dobra cudów .

   i stąd powstało kara za zło .a więc łotr czyniacy zło sam sobie wymierza karę i jej doświadcza.


   to nie są ani przypadki ani wymysły.

   Piotr był głodny ,wędrując i uciekając a miasta do miasta przed łotrami.
   Bóg dam jemu sen, śmiła się jemu chusteczka na której były zwierzęta i Bóg mówi do niego we śnie zabij je i zjedz...Piot odpowiada ..przecież ja nie moge jeśc takiego miesa teraz i męczył sie we śnie z głodem,obudziwszy się rano widzi ludzi którzy przyszli po niego.Piotr myślał że jego chca zamknąć w więzieniu za to że głosił słowo Boże ,a ci nagle mówią że nasz Pan wysłał nas po ciebie i nie jesteśmy po to abys trafił do więzienia.Piotr poszedł z tymi ludżmi i dojechali do bardzo bogatego włocha który z powodu miłości do Boga błagał Boga aby jego poddani byli tacy sami jak on ,wtedy Bóg jegowysłuchał i zesłał głodnego Piotra aby się najadł u bogatego włocha a bogatemu włochowi tknął ducha świętego w zebranych gości jego poddanych.

   Bóg wysłuchał włocha używając glodnego i zmęczonego Piotra aby tknąć ducha świetego w tych ludzi.

   Cuda Boże nie znają granic .wysyła ludzi kturymi kieruje wszędzie gdzie widzi że są potrzebni.

   Nic się nie dzieje bez przyczyny i każdy żyję tak jak sobie zasłużył , to co robisz to otrzymujesz.
  • kurier-kurier Re: księża głoszą kazania fałszując prawdę o Bogu 04.02.18, 17:04
   zazdrość ludzka .

   Jezus urodził się .wszyscy rozgłosili że urodził się nowy król.

   Król dowiedziawszy się że urodził się inny z powodu zazdrości kazał zamordować wszystkie dzieci urodzone w tym mieście.

   tak diabeł Herod był zazdrosny o Jezusa -Króla że postanowił wymordować wszystkie dzieci to była broń przed utratą wszystkiego .

   w życiu zwyczajnym człowieka jest tak samo.Ludzie są tak zazdrośni o wszystko że nie bacząc na Boga i przykazania łamią je bez wachania .nie zdając sobie sprawy że za to potrzeba odpokutować i nie ma przebaczenia.

   to co jest przebaczenie?

   Księża jak zwykle tworzą sobie kolejne wymysły -każdemu należy przebaczyć ot tak...

   i to jest straszny błąd.

   najpierw należy naprawić zło wyrządzone nastepnie błagać Boga o pomoc aby ktoś komu wyrządzilismy krzywdę nam przebaczył i zawrzeć z Bogiem przymierze że nie uczynimy więcej takiej krzywdy nikomu a nastepnie prosić człowieka o przebaczenie zapewniając że nie uczynimy tego nikomu więcej.przecież Jezus rozgrzeszając grzeszników powiedział rozgrzeszam cię ale idż i nie grzesz więcej ,to był warunek rozgrzeszenia a wybór należy do nas jak postąpimy.jak zgrzeszymy to oznaca że rozgrzeszenie Jezusa jest nieaktualne i jesteśmy dalej nierozgrzeszeni.

   przykazanie mówi nie czyń tego drugiemu człowiekowi co tobie nie miłe, skoro to czynimy to oznacza że chcemy tego właśnie doświadczać na własnej skórze, i to właśnie doświadczamy skarżąc się do innych że Bóg mnie kara...Bóg nie kazał nam przecież czynić zła ani nie wybierał nam rodzaju zła,wręcz przecienie zakazał nam czynić zło i zakazał nam czynic to czego nie chcielibyśmy doświadczać na własnej skórze.

   zazdrość nic nie pomoże bo to że Bóg sam wybrał Apostołów godnych głoszenia słowa Bożego to oznacza że sam wybrał królów tutaj w przypadku Jezusa,Bóg zesłał syna aby na ziemi zapanował raj jaki zniszczyli Adami i Ewa.Bóg dał ziemi szansę na raj ...a co zrobili ludzie ,prześladowali Jezusa który karmił ,uzdrawiał nikomu nie szkodził wręcz przeciwnie czynił cuda.a co na to Lud ,ścigał Jezusa prześladował sprzedawał na końcu postawili pod ścianą i śmieli się łotry żądając cudów,mówili SKORO UZDRAWIAŁEŚ TO UZDRÓW SIEBIE .SKORO CZYNISZ CUDA ZEJĆ Z KRZYŻA .szyderstwa ,wyśmiewiska łotrów którzych przecież wcześniej nakarmił uzdrowił.dał dowód dobra cudów .

   i stąd powstało kara za zło .a więc łotr czyniacy zło sam sobie wymierza karę i jej doświadcza.


   to nie są ani przypadki ani wymysły.

   Piotr był głodny ,wędrując i uciekając a miasta do miasta przed łotrami.
   Bóg dam jemu sen, śniła się jemu chusteczka na której były zwierzęta i Bóg mówi do niego we śnie zabij je i zjedz...Piotr odpowiada ..przecież ja nie moge jeść takiego mięsa teraz i męczył sie we śnie z głodem,obudziwszy się rano widzi ludzi którzy przyszli po niego.Piotr myślał że jego chca zamknąć w więzieniu za to że głosił słowo Boże ,a ci nagle mówią że nasz Pan wysłał nas po ciebie i nie jesteśmy po to abyś trafił do więzienia.Piotr poszedł z tymi ludżmi i dojechali do bardzo bogatego włocha który z powodu miłości do Boga błagał Boga aby jego poddani byli tacy sami jak on ,wtedy Bóg jego wysłuchał i zesłał głodnego Piotra aby się najadł u bogatego włocha a bogatemu włochowi tknął ducha świętego w zebranych gości jego poddanych.

   Bóg wysłuchał włocha używając glodnego i zmęczonego Piotra aby tknąć ducha świetego w tych ludzi.

   Cuda Boże nie znają granic .wysyła ludzi którymi kieruje wszędzie gdzie widzi że są potrzebni.

   Nic się nie dzieje bez przyczyny i każdy żyję tak jak sobie zasłużył , to co robisz to otrzymujesz.
  • kurier-kurier Re: księża głoszą kazania fałszując prawdę o Bogu 04.02.18, 22:47
   prześladowania.

   Jezusa prześladowali wszędzie w domu w pracy i kościele tempel,po drodze tam gdzie głosił słowo Boże również zbierali sie faryzeusze i prześladowcy.

   Jezus wędrował z miasta do miasta ,głosił słowo Boże które nakazał jemu Bóg a jego Ojciec.

   czym się różnią dzisiaj prześladowcy ? ROBIĄ DOKŁADNIE TO SAMO -robią to ludziom których kocha Bóg .

   Jezusa cierpienia są dzisiejszym czynem innych

   w kościele księża głoszą kazania aby ludzi których Bóg kocha i wysłał w różne miejsca prześladować ,jak może ksiądz dopuszczać śpiewanie piosenek których słowa mówią aby nie patrzeć a obraz Jezusa bo to oznacza człowieka nie wierzącego ,i należy wierzyc tylko w tekst pisma świętego .
   A przecież ksiądz głoszący nawet nie zna pisma świętego -przykład że Piotr uzdrowił jakąś teściową , a o takim czymś nie ma mowy w dziejach apostolskich.
   Piotr uzdrowił ale ojca człowieka u którego przebywał .

   Jak widać to księża nawet nie znają pisma świętego.

   kolejnie ksiądż głosi abyśmy byli uczuleni na potrzeby drugiego człowieka , BEZ BOGA I PATRZENIA W OBRAZ JEZUSA NIE OTRZYMA NIKT POMOCY .BÓG JEST WSZYSTKIM W KAŻDEGO CZŁOWIEKA ŻYCIU .skoro nie należy patrzeć w obraz Jezusa to po co w kościele wisi ten obraz?,czyżby ksiądz umieszczający Jezusa w kościele wyśmiewał się ze swoimi prześladowcami Jezusa zebranymi w kościele .

   Jezus powiedział prześladujesz człowieka ,prześladujesz mnie .Jesteś moim prześladowcą .

   w tempel księża prześladowali Jezusa aby nie głosił słowa Bożego na placu ,jak widać to samo stosują księża śpiewając słowa piosenki w kościołach że ten kto patrzy w obraz Jezusa nie jest wierzący ,taki kościół zasługuję na to samo co stało się z tempel czyli zniszczenie przez trzęsienie ziemi .   Jezus wędrował z kraju do kraju w każdym domu był przyjmowany ,powiedział każdego podróżnego potrzeba przyjąć , nie przyjmiesz życzliwie podróżnego nie przyjmujesz mnie w swoim domu .nie mów że mnie Kochasz kiedy nie kochasz podróżnego w którym mogę być ja .

   temat samotnych i zagubionych owiec.
   ZAGUBIONA OWCA -ZNACZENIE osoba która nie wierzy w Boga -tą owcą na dzisiejszej mszy był ten ksiądz. zagubiona owca nie oznacza żyję sam czy nie utrzymuję kontaktów z ludżmi.

   Jezus przebywał sam bez kontaktu z Apostołami a nie był żadna zagubiona owcą jak to powiedział ksiądz, Jezus powiedział towarzyszem każdego jestem Ja i Bóg i nic wam innego nie potrzeba.
   cóż nam przynosi czy wnosi rozpraszanie o błachych sprawach z niewierzącymi. Obcować należy z ludżmi kochającymi Boga a takich Bóg sam wyznacza każdemu kogo kocha ,TOWARZYSZEM CZŁOWIEKA KOCHAJĄCEGO BOGA SĄ LUDZIE KOCHAJĄCY BOGA.

   ksiądz nawet nie rozumie co to jest Bóg ,nie ma pojęcia o piśmie świętym .dlaczego ,? dlatego że nie żyję Bogiem z Bogiem i w nim nie ma Boga.

   Bóg pojawia się w życiu ludzi wybranych przez siebie ,żyję w tym człowieku ,jest z tym człowiekiem i kocha tego człowieka jak i mówi przez tego człowieka bo wie że ten człowiek nie widzi Boga ale jego kocha sercem,myślami i czynami.Dlatego Bóg zna nasze słowa czyny i mysli i nas osądza zgodnie z tym co widzi.

   Jedni szczęście widzą w Bogu a inni zazdroszczą im tego szczęścia bo nie wiedzą że pochodzi od Boga ,to co widzimy na zewnątrz wypływa z wewnątrz.jeżeli wewnątrz jest Bóg to na zewnątrz jest szczęście a jeżeli wewnątrz nie ma Boga to na zewnątrz jest zło,złe czyny ,myśli i słowa KTÓRE CZY CHCEMY CZY NIE CHCEMY ZNA BÓG

   czytając pismo święte należy rozumiec co się czyta.

   Piotr idąc widzi wóż przejeżdżający z Bogatym człowiekiem który czyta książkę .Piotr zapytał ów człowieka czy ty rozumiesz co przeczytałeś .Bogaty człowiek odpowiada Piotrowi że nie bo jemu nikt tego nie wytłumaczył , po tym Piot zaczął jemu tłumaczyć .

   Jezus powiedział do tłumu
   nic nie widzicie bo mnie nie znacie ,nic nie słyszycie bo mnie nie słuchacie ,nic nie czujecie bo wasze serca są tak zatwardziałe - i jak tutaj można być ratunkiem dla takiego tłumu który ani nie widzi ani nie słyszy ani nie czuję .i nic nie rozumie.

   widząc na zewnątrz nie wiemy co jest wewnątrz .ale widząc wewnątrz wiemy co jest na zewnątrz
  • kurier-kurier Re: księża głoszą kazania fałszując prawdę o Bogu 04.02.18, 23:43
   kim jest człowiek żyjący z Bogiem ?

   człowiek żyjący z Bogiem żyję według przykazań Bożych nie dlatego że chcę tylko sobie tak żyć ale dlatego że rozumie Boga i życie z Bogiem odczuwa jako raj dobroci .

   człowiek przychodzący na świat stoi po środku .po jednej stronie jest światło i niebo a po drugiej ciemność i piekło

   człowiek sam ma możliwość wyboru tego co zapewni sobie jak i swoim nastepcom rodzącym się z jego krwią w kolejnych pokoleniach

   jeden robiąc dobro ,żyję według przykazań Bożych jest Bogu wierny i posłuszny kieruję się w stronę światła jego życie od pokoleń jest szcześliwe i następni rodzący się w tej rodzinie sa szczęśliwi i pełni światła ponieważ kierują się w stronę światła i nieba od zawsze

   inny zaś kierujący się w ciemność czyni zło spstoszenie i wędruję drogą do piekła zapewniając swoim następcom piekło którzy urodzą się z jego krwią .

   jest trzecia możliwość POMOC BOŻA I RATUNEK

   człowiek czyniący raz dobro raz zło nie kieruję się ani do piekła ani do nieba.potrzebuje pomocy Bożej , wtedy taka zagubiona owca spotyka na swojej drodze anioła którego wysyła Bóg , anioł mówi napraw zło uczynione a Bóg ci wybaczy i skieruję na drogę do nieba ale nie wolno ci czynic zła ,słowa anioła to przymierze z Bogiem.naprawisz zło i wyrzekniesz się szatana to idziesz drogą do nieba a jeżeli zerwiesz przymierze zostajesz sam i idż do szatana i piekła .
   co za tym idzie to co zrobisz zapewnisz swoim następnym pokoleniom którzy urodzą sie z twojej krwi.

   wielu mówi że cierpi chociaż nic nie zrobili . to właśnie jest odpowiedż nosisz krew ludzi którzy krzywdzili prześladowali Jezusa ,niszczyli to co Bóg strorzył dlatego płaca za nich inni urodzeni z tej krwi.

   kiedy cierpienie się skonczy? wtedy kiedy klejne pokolenie bedzie kierowało sie dobrem do nieba i żyło z Bogiem.

   każdy z nas ma pochodzenie krwi jedni dobrej inni złej.ci co urodzili się z tej złej muszą kierować się dobrem aby było w kolejnych pokoleniach dużo światła ,czyniąc dobro zbliżamy się do światła gromadzimy więcej światła a następne pokolenie będzie miało już jasność ale tylko wtedy kiedy nie uczyni zła.

   tak samo jest z dobrymi ,kiedy któryś z nich będzie czynił zło nazbiera ciemności którą przeniesie na kolejnych urodzonych.


   cierpiąc za innych oznacza to że odpokutujemy winy swoich przodków. ale to uzależnione jest od krwi pochodzena.

   wielu mówi dorobiłem się majątku i wszystko straciłem, dorobiłeś się złem tego majątku i Bóg ci jego odebrał i dał innym bo wiedział że oni potrafią tym zarządzać .

   następni mówią nie mam nic w życiu .i chciałbym mieć wielki majątek to było by moje szczęście. BÓG nie daję wszystkim fortuny dlaczego .? bo wie że użyli by tych pieniedzy na zniszczenie świata i ludzi których kocha .

   Bóg zna każdego z nas i do jednych i drugich kieruję to co widzi dobre dla ludzi i świata.

   Ci co mają wielkie pieniadze oznacza że Bóg ma plany względem takich ludzi ,zna tych ludzi i wie co świat potrzebuje dlatego wie że warto tym ludziom dać fortune ponieważ zrobia z nia to co nakazuję im Bóg.

   fortuną każdego człowieka jest Bóg i niebo i dlatego należy tym się kierować w życiu .dobra materialne są tylko przedmiotem które dał nam Bóg abyśmy mogli potrzebującym uratować życie bo na tym zależy Bogu , Bóg stworzył świat a więc tknął życie dlatego życie ma najważniejszą wartość dla Boga.

   wielu mówi innym się powodzi bo mają pieniądze .TO NIE PIENIĄDZE SĄ POWODZENIEM ALE ŻYCIE Z BOGIEM W BOGU I PRZY BOGU .

   Bóg daje pieniądze ludziom aby ratować ludzkie życie i to prowadzi do nieba
   ale ten kto zdobywa pieniądze wbrew woli Bożej kradnąc zabijając niszcząc to droga do piekła i za czyny tego który to zrobił zapłaci każdy kto urodzi się z jego krwią ,taki zapewni piekło na ziemi każdemu który urodzi się z jego krwią , i kolejne pokolenia bedą musiały odpokutować aby spłacić wszystko .

   pewien staruszek który miał dar widzenia powiedział jak umrę to przyjdę do ciebie we śnie i powiem ci co robić .nie minął miesiąc i umarł ,przyszedł we śnie i mówi BĄDŻ dobrym człowiekie bo ci co uczynili zło tak strasznie cierpią mieli raj na ziemi i mogli iść w stronę światła a wybrali zło ciemność i teraz cierpią niewyobrażalne męki .

   nikt nikogo nie oszuka i nikt nie jest w stanie tego co Bóg zaplanował z każdym z nas powstrzymać .

   wielu chcę się dostać do tajemnic Bożych .szukają śladów nie wiedząc że to tlko strata czasu Bóg pokazuję i ujawnia tylko swoim wybranym swoje tajemnice a innych rozpraszy aby nie mogli sie nawet porozumiec jak wiża do nieba .


  • kw50 Re: księża głoszą kazania fałszując prawdę o Bogu 06.12.18, 01:39
   Jestem człowiekiem, należącym do Jezusa. Staram się żyć tak, aby niczym nie zasmucić Jezusa. Całe moje życie poświęcam swojej miłości do Jezusa (codzienne eucharystie, pielgrzymki do miejsc świętych w kraju i zagranicą, udział we mszach uzdrawiająco dziękczynnych, procesjach, drogach krzyżowych, koronkach itp.). Czuję, że im bliżej jestem Jezusa, tym bardziej osacza mnie diabelstwo, z którym nieustannie walczę. Ten wpis na forum jest także formą mojej walki z diabłem. Ponieważ diabeł nie może pogodzić się ze swoją porażką, zapowiedziałem mu, że będą nas miliony…. Może to go powstrzyma przed nieustającymi atakami na mnie i moją rodzinę. Nie będę tu opisywać kim tak naprawdę jest diabeł, choć wystarczająco dokładnie poznałem tajemnice świata duchowego. Na razie wystarczy jak powiem, że:
   Diabeł nienawidzi Boga.
   Diabeł nienawidzi Jezusa
   Diabeł nienawidzi bożych ludzi.
   Obecność „świata duchowego” przy ludziach jest faktem niezaprzeczalnym. Wszystko, co się dzieje w życiu człowieka jest pod stałą kontrolą i działaniem „świata duchowego” i dotyczy wszystkich ludzi bez wyjątku.
   Mówiący do mnie diabeł poniewiera Bogiem, lży Jezusowi w sposób tak wulgarny, jak Jezusowi nie lżono tak nawet na Golgocie. Mówi o Jezusie nie inaczej jak ten ch…, gn…, twierdzi, ze ma Jezusa w d… Poniewiera boże ołtarze, twierdząc, że sr… na nie. Mnie też nie oszczędza. Jego pierwsze słowa po mim rannym przebudzeniu to: Ty ch… Chciałoby się powiedzieć: wstyd i hańba, ale taka jest prawdziwa natura diabelstwa, która niestety nie przynosi chwały „bożemu światu duchowemu”, a także samemu Bogu.
   Ludziom należy nieustannie mówić o diable i jego wrodzonym diabelstwie !!!
   Mówienie ludziom tylko o Bogu i jego miłości do ludzi, staje się już tak banalne, że usypia ich czujność. Ludziom należy mówić przede wszystkim o diable. O tym, że każdy dzień ma być nieustającą walką z diabłem. Należy ludziom uświadomić, że są osaczeni przez diabelstwo, które żywi się ich niepowodzeniami, krzywdą i cierpieniem. To diabelstwo organizuje nam życie, intryguje, wpędza w pułapki, z którymi nie potrafimy sobie poradzić. Im bliżej jest człowiek Boga, tym mocniej diabelstwo manipuluje jego życiem, organizuje jemu to życie. Potrafi okraść i sponiewierać, by w końcu wymusić w ludzkim organizmie przeróżne choroby (spektrum służących ku temu narzędzi i środków jest tu przeogromne, a medycyna jest bezsilna). Wtedy to diabelstwo napawa się ludzką krzywdą, sącząc nieustannie moc z ludzkiego cierpienia. Diabelstwo „włamuje się” do życia bożych ludzi, podszywając się pod samego Boga, na słowach „bożej miłości”, której ludzie tak bardzo łakną (np. „daj mi swoje serce, a ja ci dam moje”), by w końcu ich osaczyć, zmanipulować i zniszczyć. Z czasem diabeł nawet tego nie ukrywa, mówiąc o tym otwartym tekstem, przechwalając się swoimi diabelskimi sztuczkami i osiągniętymi sukcesami. Twierdząc wprost, że jest tu po to, by zniszczyć i zrujnować. Takie jest jego prawdziwe oblicze. Oblicze diabła, opisywane niestety zbyt eufemistycznie w licznych przekazach Pisma Świętego. Życie człowieka przypomina bokserski ring. Przy czym siły są tu bardzo nierówne. Diabelstwo dysponuje narzędziami, o których ludzie nie mają pojęcia. Człowiek bez walki zawsze przegra. Może nawet dadzą człowiekowi na jakiś czas spokój, bo już należy do nich. Człowiek walcząc, ma szansę - bo wtedy może liczyć na pomoc Jezusa i jego bożych Aniołów.
   Nie wolno ludziom mówić: Bóg was kocha, nie przejmujcie się niczym, jesteście już zbawieni… To prowadzi ludzi do zguby. Albowiem każdy dzień ma być nieustająca, ciągła walką z diabłem i jego wrodzonym diabelstwem, z jego podżeganiami i manipulacjami, a nie samouspokojeniem, że nic im już nie zagraża. Bo zagraża… i to tym bardziej im bardziej ludzie lgną do Boga. Im bardziej należą już do Jezusa. Amen.
   • pocoo Re: księża głoszą kazania fałszując prawdę o Bogu 16.01.19, 23:38
    kw50 napisał(a):

    >Na razie wystarczy jak powiem
    > , że:
    > Diabeł nienawidzi Boga.
    > Diabeł nienawidzi Jezusa
    > Diabeł nienawidzi bożych ludzi.

    Ale herezja.
    Bóg bez szatana istnieć nie może, dlatego go stworzył.
    Wymowna jest historia z Hiobem.Aniołowie zdawali relacje Bogu.Szatan też czekał w kolejce, a kiedy się doczekał , to Bóg szatana zapytał; "wędrowałeś po ziemi, czy widziałeś sługę mojego Hioba"? A potem wszechwiedzący Bóg mówi do szatana;"możesz zrobić z Hiobem co chcesz, tylko go nie zabijaj". Czy nienawiść szatana objawia się posłuszeństwem Bogu?
    Coś się tobie miesza.
    • suender Re: księża głoszą kazania fałszując prawdę o Bogu 23.02.19, 14:25
     pocoo 16.01.19, 23:38

     > Bóg bez szatana istnieć nie może, dlatego go stworzył.

     Kociątko moje złote!

     - Nie dosyć iż bark Ci wiedzy religijnej, to również brak zwykłej logiki tej z podstawówki, gdyż:
     Nie prawdą jest, że bez Szatana nie mógł istnieć, bo istniał, ........ zanim tego Demona stworzył!

     - Pilnuj się, bo wiesz kim masz zostać!

     Łącze słodkie cukiereczki typu: Kanoldy .....,.
     • pocoo Re: księża głoszą kazania fałszując prawdę o Bogu 24.02.19, 11:44
      suender napisał:

      > Kociątko moje złote!

      Miau.

      > - Nie dosyć iż bark Ci wiedzy religijnej, to również brak zwykłej logiki tej z
      > podstawówki...

      Dlaczego mnie poniżasz? Wycierasz mną podłogę i chcesz mnie doprowadzić do świętości?
      A fe.
      Już jestem świętą, ponieważ z Tobą rozmawiam, a powinnam Ciebie olać szeroką strugą.
     • privus Re: księża głoszą kazania fałszując prawdę o Bogu 19.10.20, 21:24
      Skoro szczycisz się wiedzą religijną i ponad normatywną logiką, to chciałbym usłyszeć od kogoś z tym ponadpodstawowym wykształceniem, w którym w końcu to roku urodził się Jezus.. Rozbieżność w źródłach sięga aż 7 lat . Nawet analiza zapisów w Biblii stwarza w kwestii daty urodzenia Jezusa spore wątpliwości. Nie wspominam już o innych zaistniałych sugestiach, które budzą co najmniej zdziwienie.
      Czekam więc na poszerzenie swojej wiedzy religijnej wprost od takiego znawcy tematu :)
    • privus El Diablo 03.03.19, 12:27
     jest rdzeniem i nieodłączną istotą tej religii.

     A oto najprawdziwsza ze wszystkich prawdziwych historia jednego z nich :)
     Lazarus Lane, bankier z czasów Dzikiego Zachodu, pewnego dnia omal nie został zamordowany przez bandytów. W trakcie napadu trafiła go błyskawica. Zapadł wtedy w śpiączkę, z której wybawił go szaman Apaczów Wise Owl. Przez parę dni składał modły do duchów swych przodków, by w końcu, na dzień trzeci, przebudzić Lazarusa. Przez interwencję szamana, błyskawica zamiast zabić Lane’a, podzieliła go na dwie osoby. Pierwszą był bez zmian mężczyzna o imieniu Lazarus Lane. Gdy jednak ta część osobowości kładła się spać, budził się w nim potężny demon zemsty, znany jako El Diablo - znana powszechnie ze swych czynów istota religijna :)
   • kociak40 Re: księża głoszą kazania fałszując prawdę o Bogu 10.02.19, 16:19

    "Całe moje życie poświęcam swojej miłości do Jezusa (codzienne eucharystie, pielgrzymki do miejsc świętych w kraju i zagranicą, udział we mszach uzdrawiająco dziękczynnych, procesjach, drogach krzyżowych, koronkach itp.)." - kw50

    Czy już nie uwiera ciebie aureola w głowę?
    Życie dla nadziei jest beznadziejne.
   • kociak40 Re: księża głoszą kazania fałszując prawdę o Bogu 14.02.19, 17:32

    "Jezus urodził się .wszyscy rozgłosili że urodził się nowy król." - kw50

    Jak urodził się Jezus nawet nie wiedział, że ma być Bogiem, to jego rodzina go do tego
    namówiła.
    Biorąc pod uwagę historię Kościoła, to dopiero Jezus został Bogiem jak sobór nicejski,
    i to większości głosów potwierdził.
    325 r. Sobór nicejski większością głosów biskupów, którzy głosowali uznał:
    Dokładny cytat:
    "Syn Boga został zrodzony, a nie stworzony, współistotny Ojcu czyli, że Bóg Syn jest tak samo
    Bogiem, jak Bóg Ojciec i że Bóg jest jeden, ale w różnych Osobach."
  • privus Re: księża głoszą kazania fałszując prawdę o Bogu 06.02.19, 22:04
   Masz pewność, że sami ją znają?
  • privus Nihil nowi 11.02.19, 22:40
   Czynią to od zarania.
  • edico Nie wiem, nad czym się zastanawiasz? 20.12.19, 13:15
   Religia dla wierzących a nie myślących.

   „Nic w biologii nie ma sensu, jeśli nie patrzy się na nią pod kątem ewolucji” – to słynne stwierdzenie Theodosiusa Dobzhansky’.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka