05.06.19, 00:26
Dodatkowa praca polegająca na wypełnianiu ankiet, zarobki to kilkaset złotych miesięcznie, jednakże potrzebujemy na to naprawdę niewiele czasu.

Za półgodzinną ankietę otrzymamy około 10 złotych.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy:

irena.nocon@wp.pl
Obserwuj wątek
    • renia-1984 Re: Praca 10.10.19, 12:37
      Zachęcam do wypełniania ankiet jestem juz od paru lat i wypełniam ankiety jestem bardzo zadowolona polecam panelariadna.pl/register?ref=987738347
    • jamarta2021 Re: Praca 29.01.22, 00:12
      Mam kilka sprawdzonych portali. Te, które najbardziej lubię to:
      - Opinie.pl – tutaj też dostajemy punkty, jeżeli nie uda się zakwalifikować do ankiety, dobrze punktowanie ankiety, ale z różną częstotliwością
      rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76729143
      - Badanie Opinii - ankiety pojawiają się różną częstotliwością, ale są ciekawe, dodatkowe punkty za niezakwalifikowanie się do ankiety:
      panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/token/3a8fd1b35c9e9781e7cdff76bb57cff0659c91fc/
      - Reaktor Opinii – też warty polecenia i rejestracji
      reaktoropinii.pl/ref/lx7db

Jest jeszcze fajna strona z reklamami. Wysyłają Ci na maila, kliknięcie w każdą z nich to 5-9 gr. Zarabia się powoli, czasem jest kilka maili w jeden dzień, czasem przez kilka dni nie ma żadnego. Ale strona jest sprawdzona, wypłacalna, a próg wypłaty to tylko 20 zł. Reklamy to żaden SPAM ani wirus, są sprawdzone ;) Jak zarejestrujesz się przez podany link, wskoczysz od razu na wyższy poziom, a ja dostanę bonus: cashisback.pl/pp-492FF9EE

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka