Dodaj do ulubionych

Sprawdzone panele z ankietami

15.03.20, 22:11
Cześć,
mam propozycję dorobienia sobie online. Praca polega na wypełnianiu różnych ankiet na kilku portalach internetowych. Nie wymaga żadnych inwestycji. Nie jest to praca na cały etat, ale możliwość dorobienia sobie 200 zł - 600zł miesięcznie. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania, a na ankiety naprawdę nie trzeba poświęcać dużo czasu. Ja dorabiam sobie tak już kilka lat (co prawda z przerwami) i jestem z tego zadowolony, lubię to robić.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie na maila: szarancza321@gmail.com
Albo napisz pod tym postem

Wyślę Ci materiały w PDF, w których opisuję jak zacząć i jak efektywnie wypełniać ankiety oraz same linki do paneli badawczych.
Obserwuj wątek
    • zzyyzz Re: Sprawdzone panele z ankietami 18.03.20, 00:08
      Ja mam sprawdzony panel z ankietami ariadna. Oczyywiście dla cierpliwych. Ale warto wypełniać ankiety, bo czekają fajne nagrody rzeczowe. Krótki termin realizacji. Warto się zarejestrować.
      panelariadna.pl/register?ref=988468676
    • uti55 Re: Sprawdzone panele z ankietami 25.07.20, 09:35
      Siedzę w ankietach już od kilku lat,więc mogę się wypowiedzieć na ten temat. Poniżej wymieniam strony na których zarabia się regularnie i mogę je polecić z czystym sumieniem.Przeszukałam całą sieć i jestem na bieżąco, więc raczej jakichś innych perełek nie pominęłam. To może nie są obłędne zarobki liczone w tysiącach ale kilka stówek miesięcznie możemy zyskać,jeśli oczywiście podejdziemy do tego poważnie i nie będziemy robili co piątej ankiety.Także wszystkich ,których interesuje zarabianie na wypełnianiu ankiet i którym naprawdę potrzebna jest dodatkowa gotówka zapraszam do zapoznania się z tą listą platneankietythebest.pl.tl/
    • ala166.gg Re: Sprawdzone panele z ankietami 20.02.21, 16:56
      Cześć.
      Zajrzyj na moją stronę. Tu znajdziesz wszystkie panele ankietowe i POTWIERDZENIA WPŁAT – panele są wypłacalne!!
      www.facebook.com/560855650939562/posts/1275989039426216/

Najbardziej polecam wypełniać ankiety na tych panelach:
      - YSENSE www.ysense.com/?rb=59746867
      - CASHBACKRABAT www.cashbackrabat.pl/u/711255
      - BADANIE OPINII panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/token/a93caea5fcfc592edafa64951ac2b20d4dd29c91/
      - DEMANDO panel.demando.pl/user/recommend/token/a93caea5fcfc592edafa64951ac2b20d4dd29c91/
      - GREENPANTHERA greenpanthera.com/pl/?rf=fe6155492ef72
      - POZNAJ TO poznaj.to/rejestracja?r=TYSrr
      - REAKTOR OPINII reaktoropinii.pl/ref/bi6bb
      - OPINIE.PL rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76278213

• wojtasso Re: Sprawdzone panele z ankietami 19.03.21, 13:54
      Hej!
      Jeśli chcecie mieć wpływ na otaczający nas świat i w prosty sposób zarobić kilka dolarów w internecie to zachęcam do zarejestrowania się na stronie www.ysense.com/?rb=60279690
      Możecie brać udział w wypełnianiu ankiet, w których oceniacie produkty nowe, które nie trafiły jeszcze na rynek. Czyli to pośrednio od was zależeć będzie czy dany produkt trafi ewentualnie na nasz rynek i w jakiej formie. Wypełnienie jednej ankiety, to średnio kilka do kilkunastu minut - idealne do rozwiązywania w podróży lub w czasie wolnym. Ankiety są w języku polskim, więc nie ma z nimi najmniejszego problemu. Dziennie na waszym koncie może pojawić się kilka do kilkunastu ankiet, za których wypełnienie dostaniecie pieniądze liczone w dolarach amerykańskich (średnio to od kilkunastu centów do ponad dolara za ankietę). Wypłaty są jak najbardziej możliwe, ja zrealizowałem 2 wypłaty. Bawię się w to od końca ubiegłego roku i uzbierało mi się do wypłat około 50 dolarów. Przelew można robić na paypal lub skrilla, faktycznie pieniądze docierają.
      Jeśli zainstalujecie rozszerzenie do przeglądarki ysense add on to zyskujecie dodatkowe kilkanaście % premii

Tutaj podaję linka pod którym możecie się logować:
      www.ysense.com/?rb=60279690

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka