Dodaj do ulubionych

Sprawdzone panele z ankietami

15.03.20, 22:11
Cześć,
mam propozycję dorobienia sobie online. Praca polega na wypełnianiu różnych ankiet na kilku portalach internetowych. Nie wymaga żadnych inwestycji. Nie jest to praca na cały etat, ale możliwość dorobienia sobie 200 zł - 600zł miesięcznie. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania, a na ankiety naprawdę nie trzeba poświęcać dużo czasu. Ja dorabiam sobie tak już kilka lat (co prawda z przerwami) i jestem z tego zadowolony, lubię to robić.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie na maila: szarancza321@gmail.com
Albo napisz pod tym postem

Wyślę Ci materiały w PDF, w których opisuję jak zacząć i jak efektywnie wypełniać ankiety oraz same linki do paneli badawczych.
Obserwuj wątek
    • zzyyzz Re: Sprawdzone panele z ankietami 18.03.20, 00:08
      Ja mam sprawdzony panel z ankietami ariadna. Oczyywiście dla cierpliwych. Ale warto wypełniać ankiety, bo czekają fajne nagrody rzeczowe. Krótki termin realizacji. Warto się zarejestrować.
      panelariadna.pl/register?ref=988468676
    • miligotka Re: Sprawdzone panele z ankietami 21.05.20, 20:10
      Aktualnie internetowy panel badawczy szuka osób zainteresowanych wypełnianiem płatnych ankiet!

się w jednym z największych portali dających możliwość dorabiania przez internet poprzez wypełnianie ankiet na najróżniejsze tematy.

Ankiety będziesz otrzymywać naprawdę często, a jako wynagrodzenie za Twój czas otrzymasz do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in.

Rejestracja dla zainteresowanych na stronie ----> www.ankiety.net.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka