Dodaj do ulubionych

Zarabiaj na ankietach

15.06.20, 18:02
Polecam strony z sprawdzonymi ankietami

rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76602084
wypłata na konto, paypal, doładowanie telefonu i inne, dużo ankiet

panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/token/a55f7a8e32c2238758b830d908d36c6f3f9beb49/
wypłata na konto bankowe, dużo ankiet

studentswatch.pl/rejestracja?ref=202338
wypłata na konto lub inne nagrody

poznaj.to/rejestracja?r=YrSrG
wypłata już przy 20 zł, dużo punktów za poleconych :)

Wszystkie strony są wypłacalne, i łatwo w nich zarobić :) POLECAM
Obserwuj wątek
    • uti55 Re: Zarabiaj na ankietach 25.07.20, 09:29
      Siędzę w ankietach już od kilku lat,więc mogę się wypowiedzieć na ten temat. Poniżej wymieniam strony na których zarabia się regularnie i mogę je polecić z czystym sumieniem.Przeszukałam całą sieć i jestem na bieżąco, więc raczej jakichś innych perełek nie pominęłam. To może nie są obłędne zarobki liczone w tysiącach ale kilka stówek miesięcznie możemy zyskać,jeśli oczywiście podejdziemy do tego poważnie i nie będzięmy robili co piątej ankiety.Także wszystkich ,których interesuje zarabianie na wypełnianiu ankiet i którym naprawdę potrzebna jest dodatkowa gotówka zapraszam do zapoznania się z tą listą platneankietythebest.pl.tl/
    • farams1 Re: Zarabiaj na ankietach 12.10.20, 21:06
      Jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem dodatkowych pieniędzy zapraszam do wypełniania ankiet przez internet!

Ankiety do wypełnienia otrzymujesz na maila, a w zamian masz do wyboru przelewy pieniężne 50 zł, doładowania telefonu, gadżety firmowe i in. Ilość nagród zależy od ilości wypełnianych przez Ciebie ankiet!

Jeśli jesteś zainteresowany/-a wypełnij formularz rejestracji na stronie ---> www.ankiety.net.pl
    • uti55 Re: Zarabiaj na ankietach 22.10.20, 13:30
      Ja mogę z czystym sumieniem polecić strony na których sama zarabiam i wypłacam a ankiety są czasem baaaardzo krótkie. Jeśli ktoś lubi tą formę zarabiania to zapraszam.Może nie dorabiam tam po kilka tysięcy miesięcznie ale parę stów zawsze wpada,a dla mnie to dużo i to za tak przyjemną formę zarabiania a dodatkowym plusem jest to,że sami decydujemy ile czasu chcemy temu poświecić.Nie chcemy lub nie mamy w danym dniu czy momencie czasu i ochoty to nie robimy,także myślę ,że warto zainteresować się zarabianiem w taki sposób. Zapraszam wszystkich zainteresowanych platneankietythebest.pl.tl/

• ala166.gg Re: Zarabiaj na ankietach 20.02.21, 16:55
      Cześć.
      Zajrzyj na moją stronę. Tu znajdziesz wszystkie panele ankietowe i POTWIERDZENIA WPŁAT – panele są wypłacalne!!
      www.facebook.com/560855650939562/posts/1275989039426216/

Najbardziej polecam wypełniać ankiety na tych panelach:
      - YSENSE www.ysense.com/?rb=59746867
      - CASHBACKRABAT www.cashbackrabat.pl/u/711255
      - BADANIE OPINII panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/token/a93caea5fcfc592edafa64951ac2b20d4dd29c91/
      - DEMANDO panel.demando.pl/user/recommend/token/a93caea5fcfc592edafa64951ac2b20d4dd29c91/
      - GREENPANTHERA greenpanthera.com/pl/?rf=fe6155492ef72
      - POZNAJ TO poznaj.to/rejestracja?r=TYSrr
      - REAKTOR OPINII reaktoropinii.pl/ref/bi6bb
      - OPINIE.PL rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76278213

• wojtasso Re: Zarabiaj na ankietach 19.03.21, 13:52
      Hej!
      Jeśli chcecie mieć wpływ na otaczający nas świat i w prosty sposób zarobić kilka dolarów w internecie to zachęcam do zarejestrowania się na stronie www.ysense.com/?rb=60279690
      Możecie brać udział w wypełnianiu ankiet, w których oceniacie produkty nowe, które nie trafiły jeszcze na rynek. Czyli to pośrednio od was zależeć będzie czy dany produkt trafi ewentualnie na nasz rynek i w jakiej formie. Wypełnienie jednej ankiety, to średnio kilka do kilkunastu minut - idealne do rozwiązywania w podróży lub w czasie wolnym. Ankiety są w języku polskim, więc nie ma z nimi najmniejszego problemu. Dziennie na waszym koncie może pojawić się kilka do kilkunastu ankiet, za których wypełnienie dostaniecie pieniądze liczone w dolarach amerykańskich (średnio to od kilkunastu centów do ponad dolara za ankietę). Wypłaty są jak najbardziej możliwe, ja zrealizowałem 2 wypłaty. Bawię się w to od końca ubiegłego roku i uzbierało mi się do wypłat około 50 dolarów. Przelew można robić na paypal lub skrilla, faktycznie pieniądze docierają.
      Jeśli zainstalujecie rozszerzenie do przeglądarki ysense add on to zyskujecie dodatkowe kilkanaście % premii

Tutaj podaję linka pod którym możecie się logować:
      www.ysense.com/?rb=60279690

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka