Dodaj do ulubionych

mam np. 100 tys. zl, jaki biznes

IP: *.mgsp.pl 10.05.10, 23:09
można z takim kapitałem rozpocząć?
Obserwuj wątek
    • Gość: Cris Re: mam np. 100 tys. zl, jaki biznes IP: 91.201.47.* 18.05.10, 18:17
      Witam!

Według mnie jeśli teraz nie wiesz co zrobić z 100 tys zł to lepiej nie bierz się
      od razu za biznes. Nie masz pomysłu, nie masz planu, nie masz znajomości, nie
      masz idei oraz wizji jak to ma wszystko wyglądać. Ja najpierw proponował bym do
      zarobienia większych pieniędzy przeznaczyć te 100 tys zł na fundusze
      inwestycyjne. W tym samym czasie dokształcaj się, czytaj książki o tematyce
      inwestowania, przeglądaj blogi, fora internetowe- ucz się! Idź na studia o
      tematyce finansowej- to wszystko uchroni cię później przed wielkimi stratami.
      Przez ten czas co się będziesz uczył pieniądze na funduszach inwestycyjnych będą
      rosły... Gdy będziesz gotów będziesz wiedział co z nimi zrobić:)
      Pozdrawiam

Moja droga do MILIONA:
      www.biegpomilion.blogspot.com
    • Gość: cappucinek Re: mam np. 100 tys. zl, jaki biznes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 20:18
      NO jak najbardziej z takim kapitałem możesz myśleć o własnym biznesie. Jednak
      problemem może być stworzenie dobrego biznes planu i analiza konkurencji w
      okolicy. Takie rzeczy najlepiej przy takiej kasie zlecić biuru doradczemu które
      na co dzień. Ja ze swojej strony mogę polecić CKD Hetman z Warszawy. Po prostu
      kompleksowa obsługa z zakresu doradztwa dla firm przy ich starcie.
    • xymer10 Re: mam np. 100 tys. zl, jaki biznes 29.06.10, 09:20
      1. zastanów się, w jakiej fazie życia jest rynek, na który chcesz wejść (czy zalążkowa, czy faza wzrostu, czy schyłkowa)
      2. nie cyzeluj biznesplanu w najmniejszych szczegółach. Zaoszczędzony czas spożytkuj na realne doświadczenie
      3. wykonuj każdą pracę w swojej firmie, nawet tą najgorszą, nie zwalaj jej na pracowników
      4. pomyśl o spółce z o.o. www.dobryebook.pl/ebook-63-0291.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka