Dodaj do ulubionych

Pracownik podniesie kwalifikacje w... zawodówce

IP: *.ip.netia.com.pl 16.02.11, 22:50
Co na to prywatne tzw. wyższe szkoły?!
Obserwuj wątek
    • hdk123 Pracownik podniesie kwalifikacje w... zawodówce 17.02.11, 02:39
      a co to za kropki w tytule ? panu redaktorowi wydaje się, że z tytułem zawodowym magistra jest niewiadomo jakim supermanem. W zawodówkach uczy się zawodów, nie rozumiem ignoracji czy wręcz głupoty prezentowanej tu przez redaktora, który próbował zasugerować że "zawodówki" to coś ala ohotniczy hufiec pracy. Panie redaktorze, w dzisiejszym świecie specjaliści (tak - specjaliści, zawodówki kształciły specjalistów) są rozchwytywani - czy to blacharze, czy hydraulicy, czy budowlańcy. Pan by pewnie nie potrafił utrzymać cegły, czy rozrobić cementu, a uważa się Pan za takiego światłego, bo ma Pan tytuł magistra (jak połowa bezrobotnych Polaków).
      Cóż za ignorancja.
      Jest Pan produktem dzisiejszego podejścia Polaka do świata - ludzie mają kompleksy kiedy muszą odpowiadać, że są hydraulikami, mimo że w praktyce większość magistrów ma małe pojęcie o swoim zawodzie, no ale są magistrami, mgr to prawie jak sir !
      I co pewnie wydaje się Panu, że wpadł tu jakiś zakompleksiony tynkarz po zawodówce ? A może akurat jestem doktorem chemii ? hmmm...
      Żal mi Pana z tym tempym światopogloądem. Kiedy już Pana zwolną z gazety wyborczej, pewnie jedynym ratunkiem będzie Fakt (ew. pójście na kuroniówkę, jak rzesze "wykształconych" magistrów). To jest dopiero obciach - bezrobotny magister. hahaha..
      • Gość: asia Re: Pracownik podniesie kwalifikacje w... zawodów IP: *.nitka.net.pl 17.02.11, 07:03
        ^ he he he dobrze napisałeś Pan. U nas tym co skończyli studia wydaje się, że z tegoż to powodu zasługują teraz na "godne życie". Nie ważne jak kiepska uczelnia, jak bzdurny kierunek, nieważny brak faktycznych umiejętności i rynek pracy na ich "usługi", to samo "wyższe" wykształcenie daje im - w ich mniemaniu - dostęp do elity i serwują potem pogardę wobec tych co coś potrafią, udowodnili swoją wartość bez "wyższego".
        • Gość: www Re: Pracownik podniesie kwalifikacje w... zawodów IP: 222.128.41.* 17.02.11, 07:17
          Ja akurat mam tytul magistra z najlepszych uczelni na zachodzie i zgadzam sie z przedmowca. Studia niewiele ucza!

W Niemczech wiele osob na naprawde wysokich stanowiskach w bankach robilo studium bankowe podczas pracy. Po prostu szli od kasjera w gore! Super system!

W USA czy UK prawie wszyscy robia licencjat, a potem dopiero ewentualnie MBA!!!

Moim zdaniem finansowanie przez panstwo studiow typu polonistyka, historia sztuki czy kulturocostam to idiotyzm!!!

Dobry pracownik to osoba otwarta z jakimis umiejetnosciami....Slowem, mlodzi ludzie, nie bojcie sie technikow i studiow inzynieryjskich.... a lejcie na wszystkie psychologie, socjologie i inne pierdoly...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka