Dodaj do ulubionych

Własny biznes za mniej niż 100 zł?

03.04.19, 14:46
We współczesnym świecie wszystko
jest możliwe, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi
dość zaawansowana automatyzacja
edupro.pl/
Obserwuj wątek
   • 4c Re: Własny biznes za mniej niż 100 zł? 05.04.19, 20:21
    Zakupy we własnym sklepie (po zakupie startera) a potem polecanie sklepu, albo biznesu i sklepu. Zarobek od obrotu, czyli własny biznes niskim kosztem. Więcej na stronie, a także webinarze (info także na stronie). Możliwość działania w 90% online edupro.pl/
  • kozieradka Re: Własny biznes za mniej niż 100 zł? 24.04.19, 12:58
   Bardzo bym chciała otworzyć własną cukiernie, ale nie sądzę aby kosztowało mnie to mniej niż 100zł. Same maszyny do produkcji ciastek są drogie np coś takiego www.hasborg.pl/oferta.html. Chciałabym aby ciastkarnia była nowoczesna, a takie rozwiązania kosztują.
   • kasniecki Re: Własny biznes za mniej niż 100 zł? 28.09.20, 13:33
    kozieradka napisała:

    > Bardzo bym chciała otworzyć własną cukiernie, ale nie sądzę aby kosztowało mnie to mniej niż 100zł. Same maszyny do produkcji ciastek są drogie np coś takiego www.hasborg.pl/oferta.html. Chciałabym aby ciastkarnia była nowoczesna, a takie rozwiązania kosztują.
    >

    Kosztują ale to bardzo dobra inwestycja, na pewno jeśli o producencie o którym piszesz mowa. Przyjaciel jest długie lata restauratorem i ostatnio prezentował mi taką maszynkę do ciastek na kuchni z błyskiem w oczach. Bardzo sprawne urządzenie, on z tego głównie ciasteczka produkuje do kawy itp.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka