Dodaj do ulubionych

Jak otworzyc wlasna kawiarnie internetowa?

IP: 217.98.117.* 27.04.02, 13:09
Chce razem ze swoja dziewczyna otworzyc internetowa kafejke... Od czego
powinienem zaczac? Jak to wyglada od strony urzedowej? - jeszcze nigdy nie
zakladalem zadnej firmy i, prawde mowiac, nie bardzo sie na tym znam...
Jakby co, to mam tez email: anaru@interia.pl
Obserwuj wątek
    • cromm Re: Jak otworzyc wlasna kawiarnie internetowa? 28.04.02, 03:12
      A może cos więcej : pomysł już macie, ale co dalej ?
      Musicie wiedzieć, jaką klientelę chcecie w niej gościć.....jakie usługi mozecie
      świadczyć.......jak długo powinna być otwarta i na jakich zasadach.....za
      ile ,jaki lokal.....tych pytań jest b.wiele.......wiem co mówię zajmuję się
      doradzaniem kafejkom internetowym w sprawach wizerunku np......w Poznaniu jest
      kupa kafejek....otwierają się następne - problem zaczyna się kiedy coś nie jest
      tak jak się chciałoby.....wtedy wołają mnie.....he,he.......oczywiście kupę
      problemów udałoby się uniknąć jeśli przemyślałoby się cały szereg pierdołek
      przed zainwestowaniem kasy.....diabeł tkwi w szczegółach.......mogę wam pomóc
      coś niecoś podpowiedzieć,ale muszę wiedzieć...np. co to za miasto, jaki macie
      pomysł na swoją firmę.....co lubicie robić,jakie są wasze kwalifikacje
      internetowo-komputerowe.....jakie jest wasze środowisko i specyfika
      miasta,dzielnicy.....napiszcie coś więcej.....czekam na posta....
      Pozdr.
      • Gość: wojtek Re: Jak otworzyc wlasna kawiarnie internetowa? IP: *.pradnik-czerwony.sdi.tpnet.pl 01.05.02, 01:46

> ile ,jaki lokal.....tych pytań jest b.wiele.......wiem co mówię zajmuję się
        > doradzaniem kafejkom internetowym w sprawach wizerunku np......w Poznaniu jest

kogo ty chcesz bajerować? nikomu nie doradzasz, a jezeli to robisz to jesteś
        altruistom bo z tego biznesu juz nic się nie wycisnie
        doradzam to mozesz wielkim korporacjom za grubą akasę a nie kawiarenkom w których
        wszystko jest proste jak drut
        los kawiarenek internetowych jest marny,dostępność internetu się zwiększa,moze
        się okazać że za rok TPSA wprowadzi ryczał za połaczenia modemowe i kawiarenki
        padną błyskawicznie.Może mnie tu wyśmieją ale zmiany nastąpią w podejściu Tepsy
        do internetu
    • pawel_z_melb cromm ma racje... 26.05.02, 11:16
      cromm ma racje - zacznij od rzetelnej analizy biznesu,od biznes planu.

Kawiarnie Interentowe w jednym miejscu sie sprawdza, w innym nie...

wiecej innym razem

pozdr
      Pawel
      • Gość: zarządca Tylko Wojtek ma racje IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.06.02, 18:55
        TP-sa zadecyduje o wszystkim. Kawiarenki internetowe mogą podzielić los
        wypożyczalni kaset video, których kilka lat temu było bardzo dużo.
        Dzisiaj sam pomysł to za mało. Trzeba jeszcze mieć przyjaciół, którzy pomogą w
        rozpoczęciu biznesu. Przy tak wysokiej stopie bezrobocia trudno jest wejść na
        rynek usług i osiągnąć sukces. Sam mam firme w organizacji i nie mogę podpisać
        pierwszej umowy o zarządzanie nieruchomością.
        Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka