Dodaj do ulubionych

Jaki benefit pozapłacowy wybrać do firmy ?

05.09.22, 12:30
Dzień dobry, utworzyłam wątek iż sami wiecie w jakiej sytuacji obecnie jesteśmy jako pracodawcy. Co raz więcej kosztuje nas utrzymanie miejsc roboczych. Na tę chwile zależy mi na zatrzymaniu całego zespołu dlatego rozważam nad wyborem benefitu który był by zarówno atrakcyjny jak i dla pracownika jak i dla mnie.
Czy są teraz jakieś perełki na rynku benefitów ?
Obserwuj wątek
    • randall Re: Jaki benefit pozapłacowy wybrać do firmy ? 05.09.22, 13:55
      Ostatnio podrzucilem szefowi pomysł wprowadzić Socap Bonus u nas w firmie i przetestować na mnie bo był to temat podrzucony przez mojego kumpla co tam pracuje. Wiem że dopiero wchodzą na ten rynek i temat jest odnośnie świeży ale się spina, mają do tego opinie prawne itd, księgowa tez to potwierdziła. Polega to na tym że jako pracodawca płacisz pracownikowi podstawę na konto a resztę w bonusie do tego bonusu jest osobna appka i cały soft przygotowany przez nich. Po czym ja jako pracownik podpisuje dodatkowy dokument który upoważnia ich do spieniężenia bonusu w moim imieniu ostatecznie dostaje to jako osobny przelew na konto. Pracodawca na tym oszczędza aż 34% a ja za pokazanie tego mu dostałem podwyżkę.
      • sarenk Re: Jaki benefit pozapłacowy wybrać do firmy ? 05.09.22, 14:55
        Podpinam się pod SoCap bonus jest to zbawienieee ! Wszystko działa bezproblemowo dostałem komplet umów, wsparcie prawne gdzie dedykowana kancelaria bierze na siebie stronę prawną w przypadku jakichkolwiek problemów z urzędami. Są pomocni, po wdrożeniu nie wystąpiło żadnych komplikacji ani większych problemów. Naprawdę z czystego serca to polecam. Pracownicy tez są mega zadowoleni
      • gramia Re: Jaki benefit pozapłacowy wybrać do firmy ? 07.09.22, 12:24
        W jaki sposób ten socap bonus dał ci podwyżkę jakoś to wplynelo na przychody lub musisz z tego zapłacić jakiś dodatkowy podatek ? nie będzie póżniej problemu przy rozliczeniu rocznym jak to wszystko wygląda ?
        • randall Re: Jaki benefit pozapłacowy wybrać do firmy ? 07.09.22, 14:53
          Szef za pomocą tego oszczędził na składce która płaci za mnie, obniżył koszta i mógł dać mi z zaoszczędzonych pieniędzy podwyżkę. Żadnego dodatkowego podatku nie musze płacić z tego bo po to jest ten osobny soft w którym oni ten bonus odkupują ode mnie i za to dostaje przelew, mogłem tez sam zarządzać tym bonus i samodzielnie go spieniężać właśnie chyba na tę opcje się przerzucę bo powiedzieli że można będzie zamówić sobie kartę ZEN i taką kartą płacić w sklepach wszędzie dosłownie jak normalną. No zobaczymy jak to wyjdzie przy kolejnych okresach rozliczeniowych jak dotychczas sam się mega jaram
          • randall Re: Jaki benefit pozapłacowy wybrać do firmy ? 09.09.22, 12:41
            Gdy samodzielnie będziesz zarządzać bonusem tym bonusem to musisz go sam odsprzedawać czy jak to wygląda jak pieniądze znajdą się na karcie ZEN ? Możesz wtedy zarówno wypłacać gotówkę czy tylko płacić kartą ?
    • alicja1879483 Re: Jaki benefit pozapłacowy wybrać do firmy ? 13.10.22, 14:50
      Zachęcam do zapoznania się z artykułem: digitalx.pl/zaangazowanie-w-pracy-czyli-jak-skutecznie-motywowac-swoich-pracownikow/. Na samym dole przedstawione są najbardziej pożądane benefity dla kandydatów w branży digital - e-commerce.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka