Dodaj do ulubionych

90.000 EURO W CO OPŁACA SIĘ ZAINWESTOWAĆ ???

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.11.05, 17:08
Pomóżcie, w co według was opłaca się zainwestować 90.000 euro tak aby zarobić
i w przyszłości muc przeżyć w naszym kraju ???
Obserwuj wątek
    • kierem Re: 90.000 EURO W CO OPŁACA SIĘ ZAINWESTOWAĆ ??? 04.11.05, 09:03
      Proponuję zostać udziałowcem w tworzonej firmie technologicznej.
      Zainwestowanie teraz powoduje wzrost majątku o ok 400 % w ciągu roku.
      W następnych latach planowane jest powstanie następnych firm o zasięgu
      międzynarodowym, - zbyt na produkty.
      W każdej z nich można mieć też udziały no i oczywiście zarobki.
      Inwestowanie jest więc kwestią wyboru; czy oddać pieniądze funduszowi za marne
      odsetki; czy stać się współwłaścicielem dobrze prosperującego przedsiębiorstwa
      i mieć stały dochód na wystarczajacym poziomie ???.
      proszę o kontakt.... Pozdrawiam.
      • Gość: e3981 Re: 90.000 EURO W CO OPŁACA SIĘ ZAINWESTOWAĆ ??? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.11.05, 13:40
        Bardzo dobry pomysł tyle,że chwilowo mam już pomysł na inwestycje. Rozważam
        aktualnie wszystkie pomysły,a ten pomysł który przedstawiłeś bardzo mi się
        spodobał. I będzie to mój kolejny krok. Powiem ci narazie,że mam możliwoś
        pozyskania 600.000 tyś zł,ale to dopiero w niedalekiej przyszłości za jakieś 3-
        4 lata. Tyle,że na działalność gospodarczą. No ale najpierw będe musiał
        przekonać inwestora do mojego pomysłu. Kolejnym krokiem będzie realizacja
        twojej propozycji. Narazie musze przemysleć bardzo uważnie mój pierwszy krok w
        kierunku biznesu.
    • kierem Re: 90.000 EURO W CO OPŁACA SIĘ ZAINWESTOWAĆ ??? 05.11.05, 01:21
      Dzięki za zainteresowanie. - piszę do autora postu....
      Myślę jednak, że zdajesz sobie sprawę z tego iż za cztery lata sytuacja będzie
      wyglądała zupełnie inaczej ?
      W interesach jedną z najważniejszych rzeczy jest umiejętność podejmowania decyzji
      i wykorzystywania okazji - w momencie kiedy jest takowa...
      Nie wiem gdzie będę za cztery lata, nie wiem ile wówczas będzie wynosił wkład
      minimalny ????? może 600 tys. może 600 mln.... mimo to; do zobaczenia za cztery
      lata. Jeżeli będziesz miał ochotę - pogadamy.
      Pozdrawiam.
      • Gość: e3981 Re: 90.000 EURO W CO OPŁACA SIĘ ZAINWESTOWAĆ ??? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.11.05, 11:27
        Nie podaje namiarów itd. ponieważ mam już jednego inwestora. Teraz to tylko
        kwestja czasu,wszystko musze dopiąć na ostatni guzik. Za cztery lata sytuacja
        napewno się zmieni. Ale ja już zobowiązałem się do jednego,i nie moge
        zrezygnować. Jeśli się powiedzie ten biznes to zajme się tym co proponował
        kierem. Sponsora znalazłem w dzień dodania tego tematu na forum. I nie stać
        mnie na dwie inwestycje naraz. Zwłaszcza,że inwestor wykłada więkrzą kase. A
        mój pomysł spodobał się mu, sprawdziłem zapotrzebowania i konkuręcje na rynku.
        Szanse na zaistnienie są duże,więc zdecydowałem się na własną działalność. A
        dla czego cztery lata ? Bo jeśli się uda a myśle,że się uda to będe musiał
        zgromadzić kapitał no kolejną inwestycje. I wydaje mi się,że to zajmnie mi ok.
        4 lata
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka