Dodaj do ulubionych

Ja powinna wyglądać strona internetowa firmy.

IP: *.nas63.philadelphia1.pa.us.da.qwest.net 15.12.03, 17:26
Posiadam akcje tej firmy (niedawno je nabyłem). Zobaczcie jaka ciekawa i
wszechstronnie funkcjonalna jest ta strona.
www.pengrowth.com/news_mainframe.asp
Obserwuj wątek
      • Gość: polishAM Re: Ja powinna wyglądać strona internetowa firmy. IP: *.nas33.philadelphia1.pa.us.da.qwest.net 30.12.03, 06:08
        Ja się łączę przez linię telefoniczną i ładuje się to wszystko dość sprawnie.
        Ale to może dotyczyć osób w zachodniej hemispherze, bo tutaj bliżej znajduje
        się serwer. Na marginesie, w Europie znajduje się arcyciekawa spółka
        eksplorująca złoża naftowe. Dysponuje sporą ilością patentów i ma tą zaletę, że
        potrafi ze złóż już istniejących wydobyć więcej ropy lub gazu niż konkurencyjne
        rozwiązania. Z wykresów wynika, że spółka wchodzi w sekularny długoterminowy
        trend wzrostu wpływów finansowych. Czy przełoży się to na rekordowe zyski
        spółki zależy tylko od zarządzających. Jeżeli potrafią z umiarem pokierować tą
        niewielką stosunkowo firmą, sytuacja będzie interesująca. Są obecni na
        wszystkich rynkach świata gdzie prowadzi się eksploatację złóż. Również
        wszedłem w posiadanie ich akcji. Podaję stronę (raczej skromna) oraz komentarz
        jednej z firm inwestycyjnych dotyczących tej firmy.
        www.corelab.com/
        Core Laboratories
        Core's record revenue total for the third quarter of 2003 was due to increased
        demand for its patented and proprietary Reservoir Description and Production
        Enhancement technologies used to optimize reservoir performance. Reservoir
        Management operations continued to make progress with the initiation of
        additional engineering-related, multidisciplinary studies. The Company credited
        continued relatively high levels of oil company expenditures focused on
        recovering incremental quantities of oil and natural gas from their producing
        fields. Reservoir optimization projects continued in the former Soviet Union,
        the Middle East, West Africa, Asia-Pacific, and Mexico. Core also benefited
        from higher levels of drilling for natural gas in North American markets, as
        oil companies utilized new products and services available from the Company.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka