Dodaj do ulubionych

mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego do dzieła

IP: *.kobyla-gora.sdi.tpnet.pl 06.05.02, 22:22
rozruszajmy to fotum.
Obserwuj wątek
    • Gość: mm Re: mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego do dzieła IP: *.kobyla-gora.sdi.tpnet.pl 07.05.02, 22:26
      no i co , niema nikogo?
      • Gość: kjfkjl Re: mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego do dzieła IP: *.ostrow-wielkopolski.sdi.tpnet.pl 02.07.02, 18:07
        moze mieszkancy powiatu kepinskiego by pomogli ruszyc to foroom ?
        • Gość: wielka_nieobecna Re: mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego do dzieła IP: *.ostrzeszow.sdi.tpnet.pl 03.02.03, 18:59
          ja tu jestem, ale widzę że bida z nędzą! może ludzie nie wiedzą że w ogóle
          istnieje cos takiego jak portal Gazeta, i klikają tylko na onet i takie tam
          inne
          • sditeop Re: mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego do dzieła 04.02.03, 19:32
            Ale jest nadzieja. Spójrz proszę na forum Limanowa - miasteczko mniejsze od
            Ostrzeszowa, a jaka aktywność ! Prawdziwy przodownik !
            Jestem z ostrowa, ale od czasu do czasu włączę się w dysputę :)
            • Gość: wielka_nieobecna Re: mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego do dzieła IP: *.ostrzeszow.sdi.tpnet.pl 04.02.03, 19:52
              hurrrraaa, witaj sidetop, fajowo że się odezwałeś, jest nadzieja że to forum
              nie zdechnie, pozdrowienia dla ostrowa!
              • sditeop Re: mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego do dzieła 06.02.03, 18:11
                Dziękuję w imieniu Ostrowa :)
    • Gość: qwaki Re: mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego do dzieła IP: 62.148.81.* 05.02.03, 19:25
      Przepraszam nie urazajac nikogo ale z aktywnoscia Ostrzeszowiakow jest jak
      jest,czyli nie ciekawie!Nie chce sie nikomu nic za bardzo robic,nie liczac
      burd na rzeczach typu piknik i brzozki!
    • sditeop Re: mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego do dzieła 19.02.03, 22:36
      I jak z tymi wpisami ? kapitulacja? walkower ?
      • Gość: Pascall Re: mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego do dzieła IP: *.ostrzeszow.sdi.tpnet.pl 16.03.03, 14:18
        Witam

Prosze bardzo oto wpis z Ostrzeszowa, pozdrawiam wszystkich uzyszkodnikow neta
        z Ostrzeszowa (a jest ich naprawde sporo). Cheers !!
        • kalisz2003 Re: mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego do dzieła 04.12.03, 16:14
          Gość portalu: Pascall napisał(a):

> Witam
          >
          > Prosze bardzo oto wpis z Ostrzeszowa, pozdrawiam wszystkich uzyszkodnikow
          neta
          > z Ostrzeszowa (a jest ich naprawde sporo). Cheers !!

Nie tylko z Ostrzeszowa. Ja jestem z Kalisza i chciałbym aby u Was (przecież to
          Wielkopolska) też funkcjonowało wszystko normalnie. Nie przejmujcie się
          głupawymi wypowiedziami. Macie przeciedużo do załatwienia własnych lokalnych
          spraw. Pozdrawiam. Kaliszanin
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka