Dodaj do ulubionych

Prośba o pomoc - kupno mieszkania

21.02.08, 08:41
Mieszkam daleko od Ostrzeszowa a myślę o kupieniu mieszkania ok 50m2 w
Krotoszynie Ostrowie, Odolanowie lub okolicy. Może ktoś podać jak to się robi
w Ostrzeszowie? Chodzi o namiar na agencję nieruchomości, Spółdzielnię
Mieszkaniową itp.
Obserwuj wątek
  • bowinka Re: Prośba o pomoc - kupno mieszkania 28.11.14, 15:53
   APP mieszkania, jeden z nowszych deweloperów w Ostrzeszowie, mają całkiem przystępną ofertę
  • gliwka Re: Prośba o pomoc - kupno mieszkania 01.12.14, 22:10
   Mieszkania z rynku wtornego sie nie oplaca, bo raz ze ma juz iles lat a dwa ze kazdy i tak robi remont generalny, nawet jesli nie zaklada tego na poczatku to ostatecznie wymienia nawet podlogi, wychodzi duzo wiecej niz jakby kupic nowe i wyposazyc, najtaniej wprost od dewelopera- unika sie prowizji posrednikow nieruchomosci.
   • grzesiek529 Re: Prośba o pomoc - kupno mieszkania 03.01.15, 16:14
    Kiedyś tyle się nie budowało, nie było takiego wyboru jak dzisiaj i trzeba było kupować z wtórnego, a te mieszkania maja już ileś lat 30 -40, czyli o tyle lat to mieszkanie będzie krócej służyć, być może już Twoim pokoleniom, a Ciebie też to będzie dotyczyło bo cena takiego mieszkania będzie sporo niższa niż nowego. Nowe mieszkania są budowane też w sposób bardziej ekonomiczny jeśli chodzi o eksploatacje, z lepszych materiałów. W Ostrzeszowie widziałem taki nowoczesny budynek koło Powiatowego Urzędu Pracy.
  • gliwka Re: Prośba o pomoc - kupno mieszkania 02.02.15, 00:30
   Ja też nie lubię zgiełku i pośpiechu dużych miast. W mniejszych wszystko jest a do tego można się cieszyć zielonymi terenami, jeziorkami i wszędzie jest blisko, a to ma znaczenie jak ma się dzieci i kilka razy trzeba obrócić- dom-przedszkole/szkoła-zakupy. W Ostrzeszowie na ul. Przemysłowej jest blisko przedszkole i podstawówka, szkoły językowe. W dodatku mieszkania są ok 40 m2 dzięki czemu mieszczą się w dopłatach państwowych.
  • zapomnialemhasla1 Re: Prośba o pomoc - kupno mieszkania 08.02.15, 17:50
   Polecam APP Mieszkania. Odpicowali budynek przy ul. Przemysłowej i fajne apartamenty sprzedają za nieco ponad sto tysięcy zlotych. To w Ostrzeszowie obecnie oferta numer jeden. Nie kupuj przypadkiem z rynku wtórnego,bo zapłącisz nawet więcej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka