Dodaj do ulubionych

Czego spodziewacie sie po skończeniu szkoły?

15.02.05, 16:43
Czego spodziewacie sie po skończeniu szkoły? Szybkiego znalezienia pracy,
dobrych zarobków? Czy poszłyście do takiej szkoły z pasji czy innych powodów?
Obserwuj wątek
      • tyczka_82 Re: Czego spodziewacie sie po skończeniu szkoły? 16.02.05, 16:12
        Niestety do dobrych zarobkówtrzeba poczekać ale ja jestem dobrej myśli. Też
        bardzo bym chciała zostać dobrą kosmetyczką. Dlatego poszłam na studium bo
        słyszłam że tu jest więcej praktyki. Mam nadzieje że znajde odpowiedniego
        pracodawce, zarobie troche pieniążków i pozwole sobie na prowadzenie własnego
        gabinetu kosmetycznego.
        • larwiczka Re: Czego spodziewacie sie po skończeniu szkoły? 19.02.05, 15:23
          Rozpoczęłam studium, poniewaz chciałam urozmaicic sobie nauke...mam juz dosc
          prawa, rachunkowosci itp.:)))A wybrałam akurat ten kierunek, bo od zawsze
          chciałam zajmowac sie czyms co jest zwiazane z lecznictwem(a uwazam ,ze dobra
          kosmetyczka, nie jest tylko od manicure,henny itp. a wrecz przeciwnie...blizej
          dermatologii, dlatego tez bardziej chce sie skupic na nauce masazu, zabiegów
          leczniczych itp.)Nie wiem czy kiedykolwiek uda mi sie otworzyc swoj zakład, i
          czy dane mi bedzie wykonywanie tego zawodu...nie jest to niestety łatwe -
          znalezienie pracy w dobrym zakładzie...na razie sie staram skupic na pogodzeniu
          dwoch kierunkow ze soba i na zglebianiu wiedzy z zakresu kosmetyki.
          • oki_nio Re: Czego spodziewacie sie po skończeniu szkoły? 21.02.05, 13:19
            Też chodzilam do szkoły gdzie była rachunkowość, ekonomia itd. Szczerze
            powiedziawszy mam tego dosyć. Ja poszlam na ten kierunek ponieważ lubię takie
            zagadnienia związane z urodą, zdrowiem. To jest taki kierunek ktory jest zawsze
            na topie. Pocieszam sie tym że rowija sie i zawsze są jakieś nowości w
            zabiegach, którymi można skusić klientki. Bardzo też interesują mnie masaże i
            zioła.. parówki z ziół ich działanie itd. oraz witaminki. :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka