Dodaj do ulubionych

Otwarcie Muzeum w Palmirach

16.03.11, 15:57
wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/otwarcie-muzeum-w-palmirach,3790256,7952806,fotoreportaz-maly.html
Obserwuj wątek
  • maaciejkaa Re: Otwarcie Muzeum w Palmirach 23.03.11, 12:14
   POmijając to że tamto otwarcie było z okazji zeszlorocznych wyborów, a oficjalne bedzie w poniedzialek 31.03, to oprcz wielu pozytywnych zgadnien zwiaznych z tym muzeum jest jeszcze jedna super wazna sprawa. W koncu w naszej gminie pojawią się "czerwoniaki". ZTM planuje uruchomic nowa linie do Muzeum w Palmirach. Autobusy mają się zatrzymywać na na przystanku w Palmirach we wsi. Linia ma ruszuć juz w kwietniu i poczatkowo kursowac tylko w weekendy.
  • wujaszek7 Otwarcie Muzeum w Palmirach 31.03.11, 17:06
   Dobrze że ktoś się wreszcie zatroszczył o to miejsce pamięci.
   Oczwiście nie brakuje buractwa, które przy okazji próbuje utoczyć trochę piany na przeciwników politycznych ale fakt jest taki że zaniedbane i niewykorzystane przez dziesiątki lat miejsce będzie miało teraz adekwatny gmach.
   Tu należy się wdzięczność prezydent Warszawy.
   Szkoda że wyłażą wszędzie jakieś zaściankowe kompleksiki, różnej maści prymitywy przy każdej okazji wyzywają ją od bufetowych, zarzucając wydumane zaniedbania.
   Albo mieszkają daleko, albo wzrok chory, bo mieszkający lub jeżdżący po Warszawie widzą jaka się miasto pozytynie zmieniło pod jej rządami - wyremontowane ulice, Most Północny wreszcie ma perpektywę oddania do użytku.
   Jak Lech Kaczyński wspierał budowę muzeum Powstania Warszawskiego i wjechał na tym na urząd prezydenta, to towarzysze i obywatele się cieszylli. Teraz HGW zła bo wspierała budowę muzeum w Palmirach - taka mała schizorenia.
   Różnica między Lechem Kaczyńskim a Hanną Gronkeiwicz-Waltz jest taka, że jedyną zasługą dla Warszawy i jej mieszkańców Kaczyńskiego jest Muzeum Powstania, resztę całkowicie zmarnował. Zablokował wszelkie inwestycje drogowe (jak wiadomo układ), przez działania jego współpracowników na lata stanęła budowa Mostu Północnego, zmarnował parking podziemny nad stacją metra Plac Wilsona (bo wykonawca za drogi, teraz po przywróceniu organizacji i struktury jezdni, koszty adaptacji będą co najmniej dwukrotnie większe).
   Za rządów Hanki nie dość, że powstają nowe ulice, stare są remontowane, ruszyła budowa II linii metra, to jeszcze powstało muzeum w Palmirach.
   Ale oczywiście "bufetowa" zła.

   Pozdrawiam rozsądnie myślących i widzących bez aberracji.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka